Rekuperacja Grójec - Rekuperatory.pl

Jaki jest zdrowy, energooszczędny dom?

Budując go, podejmujesz wiele istotnych decyzji. Starannie wybierasz rodzaj materiałów wznoszeniowych, rodzaj ogrzewania. Czy zastanawiasz się też nad wentylacją?

W budynku musi zostać zaprojektowana wentylacja. Inaczej budynek nie uzyska pozwolenia na budowę. Najczęściej jest to tradycyjna wentylacja grawitacyjna, czyli standardowe kominy wentylacyjne murowane, przez które – przy teoretycznych warunkach – powietrze zostanie wyciągnięte z pomieszczeń.

Aby jednak tak się stało, powietrze musi skądś napłynąć…. Jeśli zastosujesz szczelne i ciepłe okna bez nawiewników, powietrze nie napłynie. Zbudujesz termos. Jeśli zastosujesz nawiewniki, rozszczelnisz ciepłe okna.

Czy ma to dla Ciebie sens?

Rekuperacja to nowoczesny sposób wentylacji ciepłych, energooszczędnych budynków, który gwarantuje stałą wymianę powietrza i oszczędności. Nasze centrale wentylacyjne zadbają o świeże powietrze w Twoim domu.

Skonsultuj swoją budowę z doradcą od wentylacji Rekuperatory.pl

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Grójec

Rekuperacja Grójec. Znajdź instalatora rekuperacji na terenie Grójeca i województwa mazowieckiego, który ma najwyższe opinie na rynku!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Grójec

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Grójec - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Grójcu. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Grójcu i okolicach: Worów, Wola Krobowska, Kociszew, Kępina, Złota Góra, Załącze i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Grójcu i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock