Rekuperacja Grójec

Rekuperacja Grójec. Znajdź instalatora rekuperacji na terenie Grójeca i województwa mazowieckiego, który ma najwyższe opinie na rynku!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Grójec - Rekuperatory.pl

Jaki jest zdrowy, energooszczędny dom?

Budując go, podejmujesz wiele istotnych decyzji. Starannie wybierasz rodzaj materiałów wznoszeniowych, rodzaj ogrzewania. Czy zastanawiasz się też nad wentylacją?

W budynku musi zostać zaprojektowana wentylacja. Inaczej budynek nie uzyska pozwolenia na budowę. Najczęściej jest to tradycyjna wentylacja grawitacyjna, czyli standardowe kominy wentylacyjne murowane, przez które – przy teoretycznych warunkach – powietrze zostanie wyciągnięte z pomieszczeń.

Aby jednak tak się stało, powietrze musi skądś napłynąć…. Jeśli zastosujesz szczelne i ciepłe okna bez nawiewników, powietrze nie napłynie. Zbudujesz termos. Jeśli zastosujesz nawiewniki, rozszczelnisz ciepłe okna.

Czy ma to dla Ciebie sens?

Rekuperacja to nowoczesny sposób wentylacji ciepłych, energooszczędnych budynków, który gwarantuje stałą wymianę powietrza i oszczędności. Nasze centrale wentylacyjne zadbają o świeże powietrze w Twoim domu.

Skonsultuj swoją budowę z doradcą od wentylacji Rekuperatory.pl

 

Grójec - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Grójcu. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Grójcu i okolicach

Worów, Wola Krobowska, Kociszew, Kępina, Złota Góra, Załącze i okolice

Montaż rekuperacji w Grójcu i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Grójcu i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock