Rekuperacja Zielonka - Rekuperatory.pl

Wiemy, czym jest przebywanie w słabo wentylowanym pomieszczeniu. Tak naprawdę wie to każdy z nas. Ból głowy, senność, brak energii… Nie chcemy takiego powietrza w domach naszych klientów. Domy naszych klientów są pełne świeżego, filtrowanego powietrza!

Z tego samego powodu, od lat jesteśmy zafascynowani efektywną wentylacją! Wentylacją, która dodatkowo jeszcze odzyskuje energię z powietrza, które raz zostało ogrzane, potem się zużyło i należy je usunąć. System rekuperacji usuwa to powietrze, ale energię cieplną z niego przekazuje do świeżego powietrza nawiewanego do pomieszczeń.

Dzięki temu w domu panuje zawsze bardzo wysoki komfort klimatyczny i jest komfortowo ciepło. Zimą. Bo latem wymieniamy powietrze odzyskując w wymienniku rekuperatora AERISnext chłód.

W Rekuperatory.pl wierzymy, że dobra wentylacja w domu, to podstawa komfortowego, zdrowego życia.

Zadzwoń do doradcy Rekuperatory.pl i umów się na wstępną konsultację!

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Zielonka

Rekuperacja Zielonka. Budujesz dom na terenie Zielonki lub województwa mazowieckiego? Zapraszamy na konsultację!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Zielonka

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Zielonka - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Zielonce. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Zielonce i okolicach: Turów, Pustelnik, Marki, Kobyłka, Ząbki i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Zielonce i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock