Rekuperacja Zielonka

Rekuperacja Zielonka. Budujesz dom na terenie Zielonki lub województwa mazowieckiego? Zapraszamy na konsultację!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Zielonka - Rekuperatory.pl

Wiemy, czym jest przebywanie w słabo wentylowanym pomieszczeniu. Tak naprawdę wie to każdy z nas. Ból głowy, senność, brak energii… Nie chcemy takiego powietrza w domach naszych klientów. Domy naszych klientów są pełne świeżego, filtrowanego powietrza!

Z tego samego powodu, od lat jesteśmy zafascynowani efektywną wentylacją! Wentylacją, która dodatkowo jeszcze odzyskuje energię z powietrza, które raz zostało ogrzane, potem się zużyło i należy je usunąć. System rekuperacji usuwa to powietrze, ale energię cieplną z niego przekazuje do świeżego powietrza nawiewanego do pomieszczeń.

Dzięki temu w domu panuje zawsze bardzo wysoki komfort klimatyczny i jest komfortowo ciepło. Zimą. Bo latem wymieniamy powietrze odzyskując w wymienniku rekuperatora AERISnext chłód.

W Rekuperatory.pl wierzymy, że dobra wentylacja w domu, to podstawa komfortowego, zdrowego życia.

Zadzwoń do doradcy Rekuperatory.pl i umów się na wstępną konsultację!

 

Zielonka - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Zielonce. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Zielonce i okolicach

Turów, Pustelnik, Marki, Kobyłka, Ząbki i okolice

Montaż rekuperacji w Zielonce i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Zielonce i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock