Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Sochaczew - Rekuperatory.pl

Szczelne technologie budowlane, w jakich współcześnie powstają budynki, nie idą w parze z tradycyjnym sposobem wentylacji, jakim jest wentylacja grawitacyjna.

Działa ona dobrze tylko wtedy, gdy powietrze ma skąd napłynąć, a następnie wydostać się kominem wentylacyjnym. Jeśli okna są szczelne, powietrze nie dostanie się do środka, a dom przypomina termos.

Dlatego mówi się, że wentylacja grawitacyjna nie działa w nowoczesnych ciepłych budynkach.

Dlatego też warto zainteresować się rekuperacją: nowoczesną wentylacją z odzyskiem ciepła, która gwarantuje świeże, a w dodatku filtrowane powietrze w pomieszczeniach.

Zadzwoń do doradcy Rekuperatory.pl i skonsultuj swoją budowę!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Sochaczew

Jesteś w trakcie budowy domu w Sochaczewie lub innym mieście w województwie mazowieckim? Zapraszamy do nas!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Sochaczew

Rekuperatory.pl
Krzysztof Diller Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Sochaczew - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Sochaczewie i okolicach: Sochaczew, Rybno, Rokotów, Żelazowa Wola, Teresin, Brochów i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Sochaczewie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę