Rekuperacja Sochaczew

Jesteś w trakcie budowy domu w Sochaczewie lub innym mieście w województwie mazowieckim? Zapraszamy do nas!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Sochaczew - Rekuperatory.pl

Szczelne technologie budowlane, w jakich współcześnie powstają budynki, nie idą w parze z tradycyjnym sposobem wentylacji, jakim jest wentylacja grawitacyjna.

Działa ona dobrze tylko wtedy, gdy powietrze ma skąd napłynąć, a następnie wydostać się kominem wentylacyjnym. Jeśli okna są szczelne, powietrze nie dostanie się do środka, a dom przypomina termos.

Dlatego mówi się, że wentylacja grawitacyjna nie działa w nowoczesnych ciepłych budynkach.

Dlatego też warto zainteresować się rekuperacją: nowoczesną wentylacją z odzyskiem ciepła, która gwarantuje świeże, a w dodatku filtrowane powietrze w pomieszczeniach.

Zadzwoń do doradcy Rekuperatory.pl i skonsultuj swoją budowę!

Sochaczew - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Sochaczewie i okolicach

Sochaczew, Rybno, Rokotów, Żelazowa Wola, Teresin, Brochów i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Sochaczewie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock