Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę montażu rekuperacji

  Oddychaj świeżym powietrzem i oszczędzaj dzięki rekuperacji!


  Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej

  Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  System rekuperacji Największe korzyści

  1

  Zdrowie 100% świeżego filtrowanego powietrza

  We wszystkich pomieszczeniach, przez całą dobę, zawartość szkodliwego dwutlenku węgla nie przekracza dopuszczalnych norm; powietrze nawiewane jest oczyszczane ze smogu, kurzu, pyłków, a nawet bakterii i wirusów (przy zastosowaniu filtra ALPHAclear).

  2

  Oszczędności 50% mniejsze rachunki za energię

  Przy rekuperacji ponad 50% energii na ogrzewanie budynku jest oszczędzane - w porównaniu do działającej poprawnie wentylacji grawitacyjnej - energia jest odzyskiwana w wymienniku ciepła rekuperatora i przekazywana do powietrza nawiewanego.

  3

  Komfort 100% niższa zawartość dwutlenku węgla

  365 dni w roku, 24 h na dobę, nawet przy zamkniętych oknach, oddychasz świeżym, filtrowanym powietrzem; rekuperacja szybko odprowadza niechciane zapachy, wilgoć; bez strat ciepła, bez przeciągów: komfort taki jest nie do osiągnięcia w budynkach z wentylacją grawitacyjną.

  Dlaczego Rekuperatory.pl? Wykorzystaj naszą wiedzę o rekuperacji

  IKONY ALL_BLACK-16
  31 inżynierów i doradców
  IKONY ALL_BLACK-17
  100 monterów i serwisantów
  IKONY ALL_BLACK-05
  199 lat łącznego doświadczenia
  IKONY ALL_BLACK-15
  7903 uruchomionych systemów

  Ludzie tworzący markę Rekuperatory.pl uważają, że współcześnie budowany ciepły i zdrowy dom powinien posiadać skuteczny, energooszczędny i zatrzymujący zanieczyszczenia zewnętrzne system wentylacji. Prawidłowo zaprojektowana i rzetelnie wykonana wentylacja mechaniczna daje ogromny komfort w domu i duże oszczędności na ogrzewaniu w porównaniu do działającej wentylacji grawitacyjnej. I takie właśnie systemy montujemy: prawidłowo zaprojektowane, rzetelnie wykonane, z zastosowaniem wyłącznie sprawdzonych urządzeń i materiałów, bezgłośnie pracujące.

  Przez 19 lat ekipy montażowe Rekuperatory.pl wykonały już ponad 7903 systemów rekuperacji w całej Polsce. Obecnie w 5 oddziałach inżynierskich firmy pracuje kilkunastoosobowy zespół Inżynierów i Doradców z dużym doświadczeniem w wentylacji budynków.

  • Bezpłatne doradztwo i wizyta Doradcy na budowie.
  • Rzetelny montaż: bez ustępstw jakościowych w stosunku do projektu inżynierskiego.
  • Własne, sprawdzone marki rekuperatorów, instalacji, urządzeń dodatkowych.
  • Sklep z filtrami i akcesoriami.
  • Własne, sprawdzone marki rekuperatorów, instalacji, urządzeń dodatkowych.
  • Pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • Gwarancja poprawnego działania systemu: cicho, szczelnie, bezawaryjnie.
  19_lat_rekuperatory

  Opinie o Rekuperatory.pl Dotychczas wykonaliśmy 7903 instalacji systemów rekuperacji w całej Polsce.
  Zobacz, co piszą o nas nasi Klienci, którzy zamontowali już rekuperację

  Montaż przebiegł szybko i sprawnie. Choć dom nie jest mały i przewiertów przez strop było sporo, chłopaki całą instalację ogarnęli w 2 dni. Polecam z czystym sumieniem. Mało w dzisiejszych czasach ekip, które trzymają się tak terminów.

  Paweł Leń Warta Bolesławiecka, woj. dolnośląskie

  Pracę ekipy monterskiej oceniam bardzo dobrze: wszystko wykonane terminowo i solidnie. Co do ceny, to szkoda by mi było robić głupie oszczędności na systemie, który ma pracować na okrągło przez 24 h na dobę i zlecać jego instalację nie sprawdzonej firmie.

  Krzysztof RudnikKąty, woj. mazowieckie

  Rzetelna firma. System wentylacji działa sprawnie. A co najbardziej się liczy to że po dwóch latach użytkowania nie wyobrażam sobie życia bez rekuperacji. Przebywamy w czystym i świeżym otoczeniu. No i sen. Mam wrażenie, że śpimy na ciepłym dworze. Znajomi zazdroszczą.

  Tomasz Olszewski Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie

  ?>

  Dołącz do 7903 osób, które nam zaufały! Zamów bezpłatną ofertę na montaż już dziś

  Wypełnij formularz