Oferta specjalna na montaż rekuperacji

  • moduł internetowy LAN C do AERISnext gratis
  • indywidualny projekt rekuperacji gratis
  • dojazd w każde miejsce w Polsce bezpłatnie
  • bezpłatna kalkulacja wstępna

Pozostało do końca
1 3
dni

Wypełnij formularz do 04.08.24 r. a voucher z gratisami otrzymasz mailem.

Wycena montażu
Ok

Twój numer telefonu posłuży wyłącznie do konsultacji z doradcą

Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

10 lat gwarancji Montaż rekuperacji Firma godna zaufania Rzetelna firma Zloty laur

Sprawdź dlaczego Filip Chajzer i inni wybrali Rekuperatory.pl

Rekuperacja - czy ja tego potrzebuję?

Chajzer buduje

Rekuperacja – czy ja tego potrzebuję?

Dlaczego w Polsce tak wiele systemów rekuperacji jest źle wykonanych?

Murator TV

Dlaczego w Polsce tak wiele systemów rekuperacji jest źle wykonanych?

Jak mieszka się w domu z rekuperacją

Rekuperatory.pl

Jak mieszka się w domu z rekuperacją

Jak zaplanować montaż? Kiedy jest za późno? Co z projektem?

Rekuperatory.pl

Jak zaplanować montaż? Kiedy jest za późno? Co z projektem?

3 rzeczy, które warto wiedzieć o rekuperatorze

Rekuperatory.pl

3 rzeczy, które warto wiedzieć o rekuperatorze

Największe mity o rekuperacji

Rekuperatory.pl

Największe mity o rekuperacji

Nasz ekspert radzi

Rekuperacja
w Twoim domu

3 największe korzyści

1
Zdrowie 100% świeżego
filtrowanego
powietrza

We wszystkich pomieszczeniach przez cały czas zawartość szkodliwego dwutlenku węgla nie przekracza dopuszczalnych norm. Powietrze jest oczyszczane ze smogu, kurzu, pyłków, a nawet bakterii i wirusów (przy elektrofiltrze ALPHAclear).

2
Oszczędności 50% mniejsze
rachunki
za energię

Ponad 50% kosztów ogrzewania budynku jest oszczędzane – w porównaniu do działającej wentylacji grawitacyjnej. Energia jest odzyskiwana i przekazywana do ogrzania powietrza.

3
Komfort 100% niższa
zawartość
dwutlenku węgla

365 dni w roku, 24 h na dobę nawet przy zamkniętych oknach, oddychasz świeżym i filtrowanym powietrzem. Rekuperacja odprowadza niechciane zapachy i wilgoć. Robi to bez dużych strat ciepła, jakie są przy wentylacji grawitacyjnej.

Rekuperatory.pl

Poważne podejście do zagadnień rekuperacji.
Pełna odpowiedzialność za cały proces.
Doradztwo, projekt, montaż, serwis.
W całej Polsce.

  lata doświadczenia
  inżynierów & doradców
  monterów & serwisantów
  wykonanych systemów
Michał Nawrot Doradca Rekuperatory.pl

Gwarantujemy solidne podejście

Skonsultujemy budynek pod rekuperację

Wykonamy inżynierskie obliczenia

Przygotujemy rzetelny projekt systemu

Zamontujemy zgodnie z projektem

Wykonamy serwis techniczny

Dostarczymy filtry i części zamienne

Warto wiedzieć

Dlaczego wentylacja
grawitacyjna
nie działa?

Szczelne, energooszczędne okna nie pozwalają poprawnie działać tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. Potrzebuje ona dopływu powietrza z zewnątrz.

Do okien należałoby zamontować nawiewniki i mieć je otwarte przez cały rok. Tylko wtedy powietrze z zewnątrz siłą pochodzącą z różnicy ciśnień, wypchnie zużyte powietrze kominem.

Często jednak nawiewniki się zamyka, a kratki wentylacyjne zakleja, szczególnie zimą. Dlatego powietrze w pomieszczeniach z wentylacją grawitacyjną posiada bardzo złe parametry higieniczne, a zawartość dwutlenku węgla jest za wysoka.

Dowiedz się od czego zacząć

montaż rekuperacji

Adam Ryt Doradca Rekuperatory.pl

Zobacz

nasze montaże rekuperacji

Opinie o Rekuperatory.pl

Dotychczas wykonaliśmy 9590 instalacji w całej Polsce.

Przeczytaj, co piszą o nas Klienci, którym
robiliśmy montaż.

Montaż przebiegł szybko i sprawnie. Choć dom nie jest mały i przewiertów przez strop było sporo, chłopaki całą instalację ogarnęli w 2 dni. Polecam z czystym sumieniem. Mało w dzisiejszych czasach ekip, które trzymają się tak terminów.

Paweł Leń Warta Bolesławiecka, woj. dolnośląskie

Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo. Firma rzetelna i godna polecenia, znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Obsługa bez zarzutu.

Agata HołdaOlkusz, woj. małopolskie

Pracę ekipy monterskiej oceniam bardzo dobrze: wszystko wykonane terminowo i solidnie. Co do ceny, to szkoda by mi było robić głupie oszczędności na systemie, który ma pracować na okrągło przez 24 h na dobę i zlecać jego instalację nie sprawdzonej firmie.

Krzysztof RudnikKąty, woj. mazowieckie

Świetna firma godna polecenia. Począwszy od działu handlowo-technicznego, projektowego, a skończywszy na monterach. Panowie z działu handlowego są inżynierami i nie mają na celu tylko wciśnięcie klientowi urządzeń, a doradzą i są w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości, jeszcze przed decyzją o współpracy. Monterzy zainstalowali sprzęt w jeden dzień (…) Profesjonalna obsługa, fachowe wykonanie.

Grzegorz Kuchnawoj. małopolskie

Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny. Polecam!

Damian DolecińskiGowarzewo, woj. wielkopolskie

Zamontowałem wentylacje mechaniczną z firmą Rekuperatory pl. Decyzja odnośnie tej firmy okazała się w 100% trafna. Firma profesjonalna na każdym etapie, od pierwszych wyjaśnień i odpowiedzi, po przez projektowanie aż do ostatniego etapu realizacji. Polecam tę firmę.

Tomasz ZacharskiDobra Szczecińska, woj. zachodniopomorskie

Wszystkie etapy przebiegły bez zarzutu dobór sprzętu jak i wytłumaczenie jak to wszystko ma działać na co zwrócić uwagę zostało wyjaśnione. Instalacja działa bez zarzutu i kontakt telefoniczny w razie pytań też jest dobrze.

Grzegorz Mikołajczykpowiat płocki, woj. mazowieckie

Polecam i zachęcam do korzystania z oferty tej firmy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie 🙂

Monika DrążkowskaWąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie

Kompleksowa obsługa od początku do końca, duże zaangażowanie na każdym etapie 🙂 Terminy dotrzymane i połapane nawet gdy – jak to bywa na budowach – terminy musiały zostać przesunięte z powodu obsuwy innych wykonawców. Pan Adam fachowo przedstawił produkt i odpowiedział na każde pytanie 🙂

Ania S. woj. dolnośląskie

Profesjonalna pomoc i doradztwo. Usługa wykonana na czas. Wszystko działa. Do tego można zadzwonić po wykonaniu usługi, dopytać, zawsze pomogą i doradzą.

Michał KrupiarzMietków, woj. dolnośląskie

Z przedstawicielem Rekuperatory.pl nawiązaliśmy ekspresowy kontakt. Oferta nas pozytywnie zaskoczyła. Samo wykonanie bardzo profesjonalne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam tę firmę każdemu. Warto wybierać ludzi, którzy znają się w 100% na tym co robią 🙂

Rafał FabijańskiRuszowice , woj. dolnośląskie

Fachowe i profesjonalne podejście do tematu, rzeczowa komunikacja z przedstawicielami, montaż i uruchomienie systemu przebiegły bardzo sprawnie i punktualnie, system od roku czasu działa bezproblemowo i spełnia swoje zadanie w 100%

Damian ŚmieszekUciechów, woj. dolnośląskie

Szybki montaż, staranność i dokładność wykonania. Wszelkie zmiany projektowe i doradztwo na najwyższym poziomie. Obsługa klienta od wyceny poprzez projekt, wykonanie oraz rozliczenie w 100% mnie zadowala. Najważniejsze że nie było żadnych problemów ani niedomówień jak to często bywa przy innych „fachowcach” w dzisiejszych czasach.

Bartosz ZwierzewKrzeczyn Mały, woj. dolnośląskie

Instalacja kanałów wentylacyjnych i rekuperatora odbyła się szybko, sprawnie i bardzo sympatycznie. Panowie instalatorzy to doskonali fachowcy, ja jako laik zadawałam mnóstwo dziwnych pytań, a oni bez cienia zirytowania odpowiadali na wszelkie pytania i wątpliwości. Niekiedy tez dzwonie do instalatorów z jakimiś zapytaniami i także wtedy zawsze odbierają telefon, zawsze maja czas i zawsze mi dobrze doradzą. Rekuparatory.pl to najlepsza firma na rynku!! z cała pewnością. POLECAM. POLECAM. POLECAM.

Katarzyna SkwierczyńskaWiązowna, woj. mazowieckie

Jedna z niewielu firm która wykonuje swoje usługi kompleksowo i rzetelnie. Gdyby wszyscy wykonawcy wykonywali usługi na poziomie firmy Rekuperatory.pl, życie było by łatwiejsze. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Paweł WłochOrchowek, woj. lubelskie

Polecam, firmę rekuperatory.pl montaż przebiegł sprawnie i szybko. Panowie zawsze odpowiadali profesjonalnie na wszystkie pytania. Do dnia dzisiejszego pozostajemy w kontakcie

Wojciech NajdaDębe Wielkie, woj. mazowieckie

Instalacja wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Kontakt i ustalenia przebiegły sprawnie. Montaż wykonany schludnie, solidnie i dokładnie. Całość wygląda bez zarzutu. System rekuperacji działa zgodnie z oczekiwaniami.

Iwona LuberdaPoznań, woj. wielkopolskie

Dołącz Do 9590 osób, które nam zaufały! Zamów wstępną i bezpłatną kalkulację na montaż rekuperacji.
Skorzystaj z naszej kwietniowej oferty specjalnej.