Rekuperacja Lublin

Budujesz swój dom i szukasz instalatora rekuperacji na terenie Lublina i województwa lubelskiego? Dobrze trafiłeś!

Michał NawrotDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Lublin - Rekuperatory.pl

Na początku najważniejszy będzie kontakt z Doradcą! To od niego wszystko się zaczyna.

Prosimy o umówienie niezobowiązującego spotkania (telefonicznie, na żywo lub online). Doradca przeanalizuje rzuty architektoniczne budynku i dobierze najlepsze rozwiązanie.

Najlepiej jest zgłosić się już na etapie projektu! Wtedy przewidzieć można i wykonać otwory w stropach na przejścia pomiędzy kondygnacjami. Możliwości jest mnóstwo.

Posiadamy kilka opcjonalnych możliwości zarówno w zakresie rodzaju instalacji, jak i rodzajach rekuperatorów, choć przyznać należy, że najczęściej i najchętniej systemy rekuperacji montujemy na sprawdzonych rekuperatorach przeciwprądowych marki AERISnext, które posiadają najwyższą sprawność i są najbardziej ciche.

Instalację wykonujemy w oparciu o klasyczne kanały stalowe, polietylenowe lub nowoczesne z wełny szklanej.

Odezwij się! Czekamy na kontakt!

 

Lublin - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Lublinie i okolicach

Lublin, Chełm, Zamość i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa lubelskim

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Lublinie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock