Rekuperatory.pl
603 446 366

Nagrody dla marki Rekuperatory.pl na rynku rekuperacji

 

2002 – 2019 obecności marki Rekuperatory.pl na rynku rekuperacji w Polsce. Zaczynaliśmy od zera. Nikt wtedy nie wiedział, co to jest rekuperacja ani wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Nikt tego nie stosował. Miesiąc po miesiącu, kawałek po kawałku, artykuł po artykule, szkolenie za szkoleniem, projekt za projektem, spotkanie za spotkaniem… Dziś rekuperację montuje mnóstwo inwestorów świadomych konieczności wymiany powietrza w domach i konieczności filtracji powietrza, a w dużych instalacjach wentylacji mechanicznej o wydajności od 500 m3/h rekuperacja jest obowiązkowa. Do dziś marka Rekuperatory.pl obecna jest w ponad 6213 domach w Polsce.

montaże w poszczegolnych latach

Bądźmy dalej razem! 

15 lat

 

 

Rekuperatory.pl po raz drugi uhonorowane tytułem Firma Godna Zaufania! Certyfikat przyznawany jest podmiotom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Podczas procesu certyfikacji przeprowadzonego w kwietniu 2017 r. uznano, że firma posiada nieposzlakowaną opinię oraz wykazuje się etyką w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelnie podchodzi do swoich zobowiązań.

Dziękujemy! 

Firma godna zaufania dla rekuperatory pl 2017

 

 

Złoty Medal 2016 dla rekuperatora AERISnext na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA w Poznaniu! Doceniono nie tylko zupełnie nowy design urządzenia, ale przede wszystkim jego ewolucyjne cechy takie jak: najwyższa energooszczędność, bardzo cicha praca, niskie zużycie energii, zarządzanie online, współpracę z KNX.

 

Zm 2016 01Aerisnext 600

 

 

Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA 2016 w Poznaniu dla gruntowego wymiennika ciepła GWC ComfoFond-L Q współpracującego z rekuperatorami AERISnext. Doceniono jeszcze większy komfort w wentylowanych pomieszczeniach, optymalną ochronę antyzamrożeniową wymiennika rekuperatora oraz bardzo higieniczne i niezmienne w czasie użytkowanie.

 

Zm 2016 01Gruntowy wymiennik ciepla z rekuperatorem aeris next 350

 

 

Rekuperatory.pl uhonorowane tytułem Firma Godna Zaufania 2016! Certyfikat przyznawany jest podmiotom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Podczas procesu certyfikacji przeprowadzonego w lipcu 2016 r. uznano, że firma posiada nieposzlakowaną opinię oraz wykazuje się etyką w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelnie podchodzi do swoich zobowiązań.

 Firma godna zaufania 2016

certyfikat Firma Godna zaufania dla Rekuperatory.pl

 

 

 

Produkty stosowane przez Rekuperatory.pl posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny oznaczający, że zostały one dopuszczone

Atesty zostały wydane dla:

  • rekuperatorów AERISnext: atest PZH HK/K/0877/01/2016
  • systemu przewodów i kształtek do rekuperacji: NeoFlex®GOLD System: atest HK/B/0225/02/2014 oraz HK/B/0225/01/2014
  • systemu wentylacyjnego NeoFlex®STD: atest PZH HK/K/0070/01/2016 oraz HK/K/0070/02/2016
  • rekuperatorów AERIS 350, 450 oraz 550: atest HK/B/1293/01/2014

Pzh

 

 

Rekuperatory.pl to firma, która w podejmowanych działaniach kieruje sie etyką, a prowadzony przez nią biznes i relacje z Klientami i Partnerami są zawsze uczciwe. Dlatego z tym większą przyjemnością informujemy, że uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. 

Firma udostępnia szereg informacji świadczących o wiarygodności prowadzonego biznesu i jego rzetelności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

 

 

 

 

Karta Dużej Rodziny – korzystacie? Jeżeli tak, pokaż kartę Doradcy, a otrzymasz 10% rabatu na montaż systemu rekuperacji. Program został uruchomiony 1 stycznia 2017 roku (nie działa wstecz, tj. nie dotyczy osób, które umowę już podpisały:) Pamiętaj również, by Kartę pokazać doradcy Rekuperatory.pl już na pierwszym spotkaniu, bowiem promocje oraz indywidualnie udzielane rabaty nie sumują się!

 

Kdr

 

 

 

Złoty Medal na Międzynardowych Targach Budowlanych w Rzeszowie 2013 oraz Złoty Klucz Instalatora na Międzynarodowych Targach Budowlanych TARBUD we Wrocławiu dla systemu dystrybucji powietrza nowoczesnymi przewodami NeoFlex®GOLD.

Nagroda dla r-vent  flex system

R-vent flex system

Złoty Medal dla Rekuperatory.pl

 

Program Najwyższa Jakość Usług QI 2013 skierowany jest do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania – organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. Program odbywa się już od 7 lat pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskiego Forum ISO. Kapituła konkursu doceniła wysiłki Rekuperatory.pl w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych w zakresie obsługi klienta oraz wykonywanych usług za projekt i wykonanie kompletnego systemu rekuperacji.

Najwyzsza jakosc usług rekuperatory pl

 

Rekuperatory.pl laureatem ogólnopolskiego Programu Promocji Kultury i Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2010”.

Udział w tym konkursie wiązał się z wnikliwą oceną komisji konkursowej dotyczącej działalności firmy, jej rzetelności, stosowania zasad etyki i norm moralnego postępowania w relacjach z klientami, kontrahentami oraz pracownikami.
Badanie przeprowadzała Komisja Konkursowa, której audytorzy badali między innymi relacje firmy z klientami i dostawcami, konkurencją, sposób załatwiania reklamacji, terminowość wywiązywania się ze zobowiązań wobec interesariuszy oraz stosunki z pracownikami.

Przyznanie nagrody FAIR PLAY oznacza, że firma w swojej działalności biznesowej kieruje się uczciwymi zasadami współpracy i dbałością o dobry interes klientów, pracowników i kontrahentów.

 Fair play dla rekupeatory pl

 

Drugie miejsce w konkursie na najlepszy produkt targów TARBUD 2009

Prezentowany przez Rekuperatory.pl system wentylacyjny domu energooszczędnego LUMINA pracowni ARCHIPELAG zajął prestiżowe drugie miejsce w konkursie na najlepszy produkt targów Tarbud 2009 we Wrocławiu. System wentylacyjny oparty jest na centrali AERIS 550 o sprawności 95% oraz minimalnym zużyciu energii, co zapewnia doskonały komfort klimatyczny przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu kosztów eksploatacyjnych budynku. Jury ujęła także wysoka jakość prezentowanych urządzeń oraz doskonałe dopracowanie projektowe systemu zapewniające optymalizację przepływów powietrza w poszczególnych pomieszczeniach budynku. System oparty został na doskonałej jakości sztywnych przewodach wentylacyjnych zapewniających wieloletnią trwałość systemu wentylacyjnego.

Wyróżnienie na targach OLTARBUD w Olsztynie dla rekuperatora entalpicznego

Rekuperator entalpiczny został ponownie wyróżniony podczas olsztyńskich targów budowlanych Oltarbud 2009 odbywających się w dniach 28-30 marca. Nagrodę odebrała reprezentująca rekuperator firma „EKO-INVEST Artur Ostrowski” z Giżycka.

Złoty Medal Targów BUDMA 2008 dla rekuperatora entalpicznego

Z przyjemnością informujemy, że Rekuperatory.pl zostały wyróżnione Złotym Medalem Targów Poznańskich Budma 2008 za rekuperator ComfoAir 350 z wymiennikiem entalpicznym. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Klientom za odwiedzenie naszego stoiska i okazane ogromne zainteresowanie naszą ofertą.

Zloty medal dla rekuperatory pl

 

Podczas targów Budma 2008 odbywających się w Poznaniu w dniach 22-25 stycznia prezentowany przez nas najnowszy produkt firmy J.E.Storkair – rekuperator z wymiennikiem entalpicznym otrzymał najwyższe wyróżnienie targowe. Najważniejsze cechy nagrodzonego produktu to bardzo wysoki współczynnik odzysku ciepła przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu klimatycznego pomieszczeń poprzez odzysk wilgoci z powietrza wywiewanego.

Produkt jest unikatowy na polskim rynku. Rekuperator ComfoAir 350, w jakim montowane są wymienniki entalpiczne posiada szereg dodatkowych cech znacznie wyróżniających go wśród innych urządzeń dostępnych w Polsce. Warto wspomnieć, że na pierwszym biegu urządzenie zużywa zaledwie 6 W, stając się najprawdopodobniej najbardziej energooszczędnym rekuperatorem na rynku!

Więcej na temat rekuperatora AERIS 350 VV »
Więcej na temat wymiennika entalpicznego »

03

06

 

Złoty Kask Targów MURATOR EXPO 2007

Rekuperator przeciwprądowy ComfoAir 500 został uhonorowany Złotym Kaskiem prestiżowych targów Murator Expo 2007. Targi odbyły się na warszawskim Torwarze w dniach 27-29 kwietnia 2007 r.

Nagrodzone urządzenie przeznaczone jest dla budownictwa pasywnego, jego zastosowanie wskazane jest także w każdym budynku pretendującym do uzyskania określenia „budynek energooszczędny”. Jurorów zachwyciła wysoka sprawność urządzenia połączona z minimalnym zużyciem energii oraz bardzo niskie koszty eksploatacyjne.RekuperatoryComfoAir 500 produkcji holenderskiej dostępne są na polskim rynku od połowy 2006 roku.

Nagroda2

03a

 

TARBUD 2007 – wyróżnienie za rekuperator do domów pasywnych

Oferowany przez Rekuperatory.pl rekuperator przeciwprądowy ComfoAir 500 został uhonorowany wyróżnieniem targowym targów TARBUD 2007 we Wrocławiu. Urządzenie produkowane przez holenderską firmę J.E.Storkair zainteresowało komisję konkursową przede wszystkim bardzo wysokimi parametrami pracy – wysoką sprawnością połączoną z minimalnym zużyciem energii, potwierdzoną certyfikatem Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt. Wysoko ocenione zostały również walory estetyczne oraz jakość wykonania produktu. Rekuperator ComfoAir 500 został wyprodukowany z myślą o zastosowaniu go w budownictwie energooszczędnym i pasywnym jako centrala wentylacyjna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła zapewniająca skuteczną wymianę powietrza z odzyskiem ciepła na poziomie powyżej 95%. Komisję konkursową zainteresował również fakt, że urządzenie może zostać wyposażone w panel kontroli klimatu w budynku ComfoControl oraz pompę ciepła ARTIC, której głównym zadaniem jest schłodzenie powietrza wprowadzanego do budynku latem.

03b

04a

 

Nagroda na Zielonogórskich Targach Budownictwa w Drzonkowie

Rekuperator ComfoAir 500 został nagrodzony jedną z czterech równorzędnych nagród targowych przyznawanych za najlepsze produkty prezentowane podczas targów budowlanych w Drzonkowie koło Zielonej Góry, które odbyły się w dniach 23-25.02.2007.

Europejski Złoty Rekuperator dla Rekuperatory.pl

Mamy przyjemność poinformować, że firma nasza została wyróżniona doroczną europejską nagrodą jakości Best of The Best Award 2006. Nagroda: Złoty Rekuperator oraz certyfikat wręczone zostały przez przedstawicieli firmy J.E.Storkair podczas uroczystości otwarcia nowej siedziby firmy w podwrocławskim Szymanowie.

Otwarcie nowej centrali naszej firmy stało się okazją do wręczenia dorocznej nagrody przyznawanej importerom produktów firmy J.E.Storkair: spośród wszystkich firm kooperujących oraz dystrybuujących produkty holenderskiej firmy w Europie wybierana jest jedna, wyróżniająca się najwyższą jakością usług, zaangażowaniem i solidnością, która otrzymuje wyjątkową nagrodę przyznawaną przez zarząd koncernu: Best of the Best Award. Nagroda zaskoczyła zarówno pracowników naszej firmy, jak i zaproszonych na otwarcie nowego biura gości: do momentu wręczenia nazwa laureata utrzymywana była w ścisłej tajemnicy. Skromna uroczystość przy lampce szampana dla najbliższych współpracowników, kontrahentów oraz dystrybutorów firmy nabrała europejskiego zabarwienia, przynosząc nam wiele satysfakcji, iż wysoka jakość naszych usług i zaangażowanie pracowników firmy są doceniane zarówno przez naszych klientów, jak i kluczowych kontrahentów.

00s

01

022

 

Kolejny Złoty Kask

Podczas XXVIII Jesiennych Krakowskich Targów Budownictwa system wentylacyjny ComfoControl otrzyma główną nagrodę targową: Złoty Kask. Jury uzasadniło swą decyzję podkreśleniem najwyższej jakości oferowanych przez firmę urządzeń połączonej z doskonałymi parametrami odzysku ciepła oraz zminimalizowanemu zużyciu energii. Rozwiązanie zostało uznane za najbardziej energooszczędne ze wszystkich prezentowanych na targach: rekuperator Storkair G90-300 przy sprawności powyżej 95% zużywa zaledwie 25W energii. Targi odbyły się w Krakowie w dniach 15-17 września 2006 r. W sobotę w zorganizowaliśmy seminarium szkoleniowe dla architektów. Szkolenie podzielone zostało na trzy bloki: porównanie wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, wentylacja w budynkach wielorodzinnych oraz problematyka kominka w domu wyposażonym w rekuperator. W szkoleniu wzięło udział ponad 50 osób z Krakowa i okolic.

Targi budowlane

Podczas targów Murator Expo, które odbyły się w Warszawie w dniach 31.03 – 02.04.2006 r., firma Rekuperatory.pl została uhonorowana Złotym Kaskiem Muratora za system wentylacyjny do domów jednorodzinnych COMFOCONTROL. Komisja konkursowa uznała go za najlepsze rozwiązanie wentylacyjne dla budownictwa jednorodzinnego połączone z niezwykle wydajnym i energooszczędnym rekuperatorem StorkAir oraz unikatowym i bardzo rozbudowanym systemem sterowania opartym na panelu dotykowym ComfoControl. Prezentowany na targach rekuperator oraz panel sterujący spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów ze względu na doskonałe parametry odzysku ciepła (potwierdzone przez niezależne instytuty) przy minimalnym zużyciu prądu sięgającym zaledwie 25W!

05

044

011

 

XIV zielonogórskie Targi Budownictwa w Drzonkowie

System wentylacyjny Rekuperatory.pl został produktem targów podczas XIV Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Drzonkowie koło Zielonej Góry. Nagrodzony system wentylacyjny wyposażony został w gruntowy wymiennik ciepła przeznaczony dla domów jednorodzinnych – to on właśnie został uznany za najciekawszy produkt targowy, co potwierdzone zostało dodatkowo poprzez olbrzymie zainteresowanie wśród wszystkich odwiedzających targi. Podczas ceremonii wręczenia nagród przewodniczący komisji oceniającej produkty, pan Jan Krawiec stwierdził, że „wśród kilkudziesięciu zgłoszonych produktów budowlanych niezwykle trudno wybrać było produkty godne wyróżnienia. Jednak komisja zgodna była co do faktu, że nagrodzony produkt spełnia nie tylko najwyższe wymagania klientów, ale w dobie nowoczesnych, szczelnych materiałów budowlanych oraz rosnących kosztów energii powinien być wręcz niezbędnym elementem każdego nowobudowanego domu”.

Złoty Medal Targów Poznańskich BUDMA 2006

Nagrodzony Złotym Medalem targów model mini-rekuperatora przeznaczony jest do mieszkań w blokach oraz innych niewielkich pomieszczeń, w których po wymianie okien na nowe wentylacja grawitacyjna praktycznie przestała działać. Dzięki rozwiązaniu analogicznemu jak stosowane w większych modelach rekuperatorów możliwa jest Wentylacja zagrzybionych pomieszczeń prawie bez utraty energii. Dodatkowo również redakcja TV BIZNES uhonorowała firmę nagrodą „Bombowa Firma Targów BUDMA 2006”. Efektowną „Złotą Bombę” otrzymaliśmy z rąk prezesa TV Biznes, pana Piotra Barełkowskiego.

12

 

Złoty Kask dla systemu wentylacji

W dniach 23-25 kwietnia 2004 r. braliśmy udział w warszawskich Targach Budowlanych MURATOR EXPO Budowa Remont Dom 2004. Zaprezentowany przez nas system wentylacji domu jednorodzinnego uwzględniający wykorzystanie kominka oraz GWC otrzymał główne wyróżnienie targowe: Złoty Kask! Prezentowany przez nas projekt został zrealizowany już w kilkunastu domach wyposażonych w system wentylacji mechanicznej z rekuperatorem zintegrowany z systemem rozprowadzenia ciepłego powietrza z kominka. Prezentowany przez nas w projekcie dom wyposażony był również w gruntowy wymiennik ciepła w wersji rurowej. Prezentacja nasza otrzymała najwyższe wyróżnienie dzięki zastosowanym rozwiązaniom, zapewniającym wysoką energooszczędność domu połączoną z minimalizacją kosztów ogrzewania oraz z możliwością schłodzenia domu latem bez konieczności stosowania energochłonnych klimatyzatorów.

Kask1

Kask30