Rekuperacja Warszawa

Jeżeli szukasz solidnego montażu systemu rekuperacji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, dobrze trafiłeś!

Rekuperacja Warszawa - Rekuperatory.pl

Prawidłowo zaprojektowany i zamontowany system rekuperacji gwarantuje oszczędności na ogrzewaniu, cichą pracę i niesamowity komfort w pomieszczeniach. Takie właśnie są systemy rekuperacji Rekuperatory.pl!

Rekuperacja – w przeciwieństwie do wentylacji grawitacyjnej – wspaniale wentyluje wszystkie pomieszczenia sprawiając, że cały dom, o każdej porze dnia i roku, jest pełen świeżego, filtrowanego powietrza.

Wiemy, co mówimy: zamontowaliśmy ponad 8979 instalacji i pozostajemy najdłużej działającą firmą instalacyjną w branży rekuperacji. Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców. Systemy wykonujemy kompleksowo: doradzamy, projektujemy i montujemy na gotowo!

Ponieważ zależy nam na tym, by każdy inwestor, który decyduje się na rekuperację, był z niej zadowolony, bezpłatnie konsultujemy projekty inwestorów.

Rekuperacja w Warszawie. Wystarczy skontaktować się z Doradcą Rekuperatory.pl!

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest projekt budynku, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Inwestor może zgłosić się do nas zarówno na etapie, gdy dom jest jeszcze na etapie projektu, jak i później. Najbezpieczniej jest jednak, gdy w domu nie ma jeszcze instalacji: elektrycznej ani wod-kan. Pozwoli to na najlepsze zaprojektowanie trasy prowadzenia instalacji rekuperacji.

Bardzo dobrze jest, gdy przejścia przez kondygnację uda się przewidzieć przed wykonaniem stropu. Uniknie się wtedy niepotrzebnych przekuć czy przewiertów. Te jednak mogą być wykonane, jeśli zachodzi taka konieczność.

Warszawa - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Warszawie i okolicach

Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Marki, Wołomin, Pruszków, Ząbki, powiat warszawski zachodni, Żyrardów

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Jak przebiega montaż systemu rekuperacji?

Każda inwestycja rekuperacji w Warszawie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.W Rekuperatory.pl nad całym procesem czuwa jeden, dedykowany inżynier z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji oraz Doradca techniczno-handlowy.Do dyspozycji jest także Dział Techniczny oraz ekipa montażowa.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock