Rekuperacja Warszawa - Rekuperatory.pl

Prawidłowo zaprojektowany i zamontowany system rekuperacji gwarantuje oszczędności na ogrzewaniu, cichą pracę i niesamowity komfort w pomieszczeniach. Takie właśnie są systemy rekuperacji Rekuperatory.pl!

Rekuperacja – w przeciwieństwie do wentylacji grawitacyjnej – wspaniale wentyluje wszystkie pomieszczenia sprawiając, że cały dom, o każdej porze dnia i roku, jest pełen świeżego, filtrowanego powietrza.

Wiemy, co mówimy: zamontowaliśmy ponad 8979 instalacji i pozostajemy najdłużej działającą firmą instalacyjną w branży rekuperacji. Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców. Systemy wykonujemy kompleksowo: doradzamy, projektujemy i montujemy na gotowo!

Ponieważ zależy nam na tym, by każdy inwestor, który decyduje się na rekuperację, był z niej zadowolony, bezpłatnie konsultujemy projekty inwestorów.

Rekuperacja w Warszawie. Wystarczy skontaktować się z Doradcą Rekuperatory.pl!

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest projekt budynku, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Inwestor może zgłosić się do nas zarówno na etapie, gdy dom jest jeszcze na etapie projektu, jak i później. Najbezpieczniej jest jednak, gdy w domu nie ma jeszcze instalacji: elektrycznej ani wod-kan. Pozwoli to na najlepsze zaprojektowanie trasy prowadzenia instalacji rekuperacji.

Bardzo dobrze jest, gdy przejścia przez kondygnację uda się przewidzieć przed wykonaniem stropu. Uniknie się wtedy niepotrzebnych przekuć czy przewiertów. Te jednak mogą być wykonane, jeśli zachodzi taka konieczność.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Warszawa

Jeżeli szukasz solidnego montażu systemu rekuperacji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Warszawa

Rekuperatory.pl
ul. Środkowa 27
05-090 Rybie, gmina Raszyn
Agata Burnat
Agata Burnat Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email – oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Warszawa - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Warszawie i okolicach: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Marki, Wołomin, Pruszków, Ząbki, powiat warszawski zachodni, Żyrardów

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Jak przebiega montaż systemu rekuperacji?

  Każda inwestycja rekuperacji w Warszawie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

  Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  W Rekuperatory.pl nad całym procesem czuwa jeden, dedykowany inżynier z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji oraz Doradca techniczno-handlowy.

  Do dyspozycji jest także Dział Techniczny oraz ekipa montażowa.

  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Natalia Jarocka

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock