Poleć nas

Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z działania systemu rekuperacji i szybko docenicie komfort klimatyczny i oszczędności, jakie ona za sobą niesie.

Jeżeli swoją opinią na temat użytkowania systemu rekuperacji Rekuperatory.pl podzielicie się ze znajomym lub członkiem rodziny i zdecyduje się on na zakup rekuperacji w Rekuperatory.pl, w dowód wdzięczności za poświęcony czas, otrzymacie Państwo od nas bardzo atrakcyjny rabat na zakup filtrów do Waszego rekuperatora w sklepie z oryginalnymi filtrami www.kupfiltry.pl. (po podpisaniu umowy przez poleconego przez Ciebie Klienta)

Prosimy wypełnić formularz

  Twoje dane
  Dane osoba zainteresowanej montażem rekuperacji

  Podanie adresu e-mail oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na wysyłaniu newslettera, który może zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock