Rekuperacja Łomianki - Rekuperatory.pl

Montaż rekuperacji najlepiej rozpocząć, gdy dom znajduje się jeszcze na etapie projektowym. Można wtedy przewidzieć wykonanie otworów pod montaż instalacji wentylacyjnej oraz można usunąć z niego niepotrzebne przy rekuperacji kominy do wentylacji grawitacyjnej.

Przyjmujemy jednak klientów również na innych etapach budowy: fundamentów, ścian, dachu, a nawet instalacji.

Z montażem rekuperacji wchodzi się na etapie stanu surowego zamkniętego, przed tynkami. Najlepiej także przed instalacją elektryczną.

Zadzwoń do Doradcy i umów się na konsultację swojej budowy! 

Doradca przyjrzy się rzutom architektonicznym budynku, wytyczy wstępnie trasę prowadzenia kanałów oraz zasugeruje miejsce, gdzie w przyszłości stanie Twój rekuperator!

Pamiętaj! Nie buduj domu bez rekuperacji. Nie zamykaj się w szczelnym termosie, do którego nie będzie docierać świeże powietrze.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Łomianki

Rekuperacja Łomianki. Znajdź najlepszą firmę do montażu rekuperacji na terenie Łomianek i województwa mazowieckiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Łomianki

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Łomianki - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Łomiankach. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Łomiankach i okolicach: Kiełpin, Dziekanów Leśny, Łomianki Dolne, Laski i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Łomiankach i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock