Rekuperacja Łomianki

Rekuperacja Łomianki. Znajdź najlepszą firmę do montażu rekuperacji na terenie Łomianek i województwa mazowieckiego!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Łomianki - Rekuperatory.pl

Montaż rekuperacji najlepiej rozpocząć, gdy dom znajduje się jeszcze na etapie projektowym. Można wtedy przewidzieć wykonanie otworów pod montaż instalacji wentylacyjnej oraz można usunąć z niego niepotrzebne przy rekuperacji kominy do wentylacji grawitacyjnej.

Przyjmujemy jednak klientów również na innych etapach budowy: fundamentów, ścian, dachu, a nawet instalacji.

Z montażem rekuperacji wchodzi się na etapie stanu surowego zamkniętego, przed tynkami. Najlepiej także przed instalacją elektryczną.

Zadzwoń do Doradcy i umów się na konsultację swojej budowy! 

Doradca przyjrzy się rzutom architektonicznym budynku, wytyczy wstępnie trasę prowadzenia kanałów oraz zasugeruje miejsce, gdzie w przyszłości stanie Twój rekuperator!

Pamiętaj! Nie buduj domu bez rekuperacji. Nie zamykaj się w szczelnym termosie, do którego nie będzie docierać świeże powietrze.

Łomianki - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Łomiankach. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Łomiankach i okolicach

Kiełpin, Dziekanów Leśny, Łomianki Dolne, Laski i okolice

Montaż rekuperacji w Łomiankach i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Łomiankach i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock