Łódź: rekuperacja

Jeżeli budujesz dom i poszukujesz firmy instalacyjnej do montażu systemu rekuperacji, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą działającym na terenie Łodzi i województwa łódzkiego?

Paweł DzięgielewskiDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami na rynku posiadającymi największy wymiennik ciepła, zaawansowane sterowanie i największy odzysk energii. Pracują bardzo cicho i są bezawaryjne.

Instalacje wykonujemy albo ze stalowych kanałów wentylacyjnych okrągłych o dużych średnicach, płaskich kanałów stalowych lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o średnicy 63 mm. Mamy do dyspozycji system wentylacyjny R-VENT Flex, który posiada najwyższą klasę szczelności D.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji, możesz spotkać się z Doradcą Rekuperatory.pl na budowie, porozmawiać telefonicznie lub przez videorozmowę. Określicie wstępną trasę prowadzenia instalacji, wybierzecie miejsce, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator. Zadzwoń teraz! Zarezerwuj termin na montaż!

Doradca techniczno-handlowy oraz inżynierowie Rekuperatory.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą naszą realizację poprzedza wykonanie inżynierskiego projektu rekuperacji, obliczenie zapotrzebowania na powietrze dla każdego pomieszczeń, zbilansowanie systemu, wytyczenie optymalnej trasy prowadzenia instalacji, dobór rekuperatora oraz rodzaju instalacji.

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Łodzi i okolicach

Łódź, Pabianice, Sieradz, Bełchatów, Łask, Zduńska Wola, Wieluń, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łęczyca i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa łódzkiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Łodzi i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.