Rekuperacja Łódź

Poszukujesz porządnej firmy instalacyjnej do montażu systemu rekuperacji? Zapraszamy do kontaktu na terenie Łodzi i województwa łódzkiego!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Łódź - Rekuperatory.pl

Systemy rekuperacji Rekuperatory.pl zawsze wykonywane są w oparciu o najnowszej generacji rekuperatory, które gwarantują największe zyski energetyczne, cichą pracę i niesamowity komfort w pomieszczeniach.

Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz wysokiej jakości filtrom, zapewniają także oczyszczanie powietrza z kurzu oraz alergenów. Filtry o wyższej klasie filtracji czyszczą także powietrze z wirusów i bakterii.

Ale rekuperator to nie wszystko!

Dobrze wykonana i dobrana do architektury budynku instalacja rekuperacji sprawi, że cały system będzie działał niezawodnie przez długie lata.

Instalacje wykonujemy ze stalowych kanałów wentylacyjnych okrągłych o dużych średnicach, płaskich kanałów stalowych lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o średnicy 63 mm. Do dyspozycji mamy system wentylacyjny NeoFlex®GOLD, który posiada najwyższą klasę szczelności D.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji, możesz spotkać się z Doradcą Rekuperatory.pl na budowie, porozmawiać telefonicznie lub przez videorozmowę. Określicie wstępną trasę prowadzenia instalacji, wybierzecie miejsce, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator. Zadzwoń teraz! Zarezerwuj swój termin na montaż!

W bezpośredniej rozmowie ze specjalistą, pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Zapraszamy.

Łódź - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Łodzi i okolicach

Łódź, Pabianice, Sieradz, Bełchatów, Łask, Zduńska Wola, Wieluń, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łęczyca i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa łódzkiego

Montaż rekuperacji – kiedy go planować

Aby mieć pełną dowolność w zakresie wyboru rodzaju instalacji wentylacyjnej oraz miejsca montażu rekuperatora, montaż rekuperacji najlepiej przewidzieć na etapie, gdy dom jest na papierze, więc na etapie projektowym.W projekcie domu, który kupujesz, najprawdopodobniej znajduje się tradycyjna wentylacja grawitacyjna, czyli naniesione kominy wentylacyjne.Przy rekuperacji nie są one potrzebne, można więc śmiało z nich zrezygnować.Zostawić oczywiście należy wszystkie kominy spalinowe (piec, kominek), ale wentylacyjne usuwamy. W budynku nie może działać więcej niż jeden sposób wentylacji.Gdy rekuperację planuje się na etapie projektu, można zaplanować przejścia przez stropy dla kanałów wentylacji, by uwzględnić je już przed wylaniem stropów i nie musieć potem wiercić.Montaże rekuperacji Rekuperatory.pl są nadzorowane podczas całego cyklu: od wykonania projektu inżynierskiego rekuperacji, poprzez położenie instalacji, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu rekuperacji odbywa się łącznie z analizą projektu: rzeczywistość musi zgadzać się z założeniami obliczeniowymi. Dzięki temu system rekuperacji będzie spełniał pierwotne założenia projektowe.Ważne jest także, by wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock