Rekuperacja Stare Babice - Rekuperatory.pl

Zastanawiałeś się kiedyś, czym jest powietrze? Mieszanką gazów, której nie widać i najczęściej nie czuć. Czujemy je dopiero wtedy, gdy zaczyna go brakować lub gdy jego jakość dramatycznie się pogarsza…

Gdy przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach, ważne jest, by jakość powietrza, którym oddychamy, była wysoka. Co to znaczy? To znaczy zbliżona do wartości powietrza zewnętrznego, przynajmniej, jeśli chodzi o nasycenie dwutlenkiem węgla. Ma być dostatecznie nisko: max. 500 – 600 ppm, czyli tyle, ile na zewnątrz.

Gdy jest wyżej, zaczynamy doświadczać znużenia, zmęczenia, bólu głowy. W sypialni nad ranem, przy zamkniętych oknach wartość CO2 wynosi 2500-3500 ppm! Nie ma szans na dobre samopoczucie.

Bolączką nowoczesnych, szczelnych domów jest dramatycznie niski poziom jakości powietrza w pomieszczeniach. Dlaczego? Bo wentylacja grawitacyjna nie działa odpowiednio w warunkach, gdy stolarka okienna jest szczelna.

Zadbaj o jakość powietrza! Zadzwoń do Doradcy Rekuperatory.pl po konsultację w zakresie wentylacji swojego budynku!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Stare Babice

Rekuperacja Stare Babice. Budujesz dom na terenie Starych Babic i województwa mazowieckiego? Zapraszamy!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Stare Babice

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Stare Babice - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Starych Babicach. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Starych Babicach i okolicach: Lipków, Janów, Klaudyn, Zielonki-Parcela, Koczargi Nowe i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Starych Babicach i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock