Rekuperacja Raszyn

Rekuperacja Raszyn. Trafiłeś do instalatora rekuperacji na terenie Raszyna i województwa mazowieckiego. Zapraszamy do nas!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Raszyn - Rekuperatory.pl

Czym dla Ciebie jest komfort? Zdrowie? Dbałość o najbliższych?

Budując zdrowy, ciepły i szczelny dom, warto zadać sobie te pytania. Być może okaże się, że bez rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, nie da się zbudować komfortowego i zdrowego domu dbając jednocześnie o siebie i swoich najbliższych…

Jeśli myślisz do szczelnych, ciepłych oknach, pomyśl o rekuperacji. Sposobie wentylacji, który niezależnie od pogody, pory roku oraz dnia, wyciągnie z pomieszczeń stare, zużyte powietrze, a na jego miejsce nawieje powietrze świeże i oczyszczone w filtrach rekuperatora.

Skonsultuj budowę swojego domu z naszym doradcą! 

Raszyn - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Raszynie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Raszynie i okolicach

Janki, Jaworowa, Dawidy, Opacz-Kolonia, Reguły i okolice

Montaż rekuperacji w Raszynie i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Raszynie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock