Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Raszyn

Czym dla Ciebie jest komfort? Zdrowie? Dbałość o najbliższych?

Budując zdrowy, ciepły i szczelny dom, warto zadać sobie te pytania. Być może okaże się, że bez rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, nie da się zbudować komfortowego i zdrowego domu dbając jednocześnie o siebie i swoich najbliższych…

Jeśli myślisz do szczelnych, ciepłych oknach, pomyśl o rekuperacji. Sposobie wentylacji, który niezależnie od pogody, pory roku oraz dnia, wyciągnie z pomieszczeń stare, zużyte powietrze, a na jego miejsce nawieje powietrze świeże i oczyszczone w filtrach rekuperatora.

Skonsultuj budowę swojego domu z naszym doradcą! 

Rekuperacja Raszyn. Trafiłeś do instalatora rekuperacji na terenie Raszyna i województwa mazowieckiego. Zapraszamy do nas!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Raszyn

Rekuperatory.pl
Krzysztof Diller Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Raszyn - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Raszynie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Raszynie i okolicach: Janki, Jaworowa, Dawidy, Opacz-Kolonia, Reguły i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Raszynie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę