Poznań: Rekuperacja

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego? Dobrze trafiłeś!

Nowak

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Wszystkie nasze systemy rekuperacji wykonywane są z zastosowaniem najnowocześniejszych central wentylacyjnych. Najczęściej są to rekuperatory AERISnext. Posiadają one najwyższe parametry pracy, co bezpośrednio przekłada się na komfort i oszczędności.

Instalacje systemu rekuperacji wykonywane są zarówno z okrągłych, jak i prostokątnych kanałów ze stali, ale także z systemów NeoFlex lub R-Vent Flex, które zbudowane są z polietylenu.

W ofercie firma posiada także najbardziej nowoczesny system na rynku: Climate Recovery.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Poznań - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Poznaniu i okolicach

Poznań, Piła i zachodnia wielkopolska

Montaż rekuperacji na terenie województwa wielkopolskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Poznaniu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.