Rekuperacja Poznań

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego? Dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Kasprowicza 2
37-100 Łańcut

Rekuperacja Poznań - Rekuperatory.pl

Systemy rekuperacji wykonywane przez Rekuperatory.pl są realizowane z zastosowaniem najnowocześniejszych central wentylacyjnych. Najczęściej są to rekuperatory AERISnext.
Centrale te posiadają najwyższe parametry pracy, co bezpośrednio przekłada się na komfort i oszczędności.

Instalacje wykonywane są zarówno z okrągłych, jak i prostokątnych kanałów ze stali, ale także z systemów NeoFlex®STD lub NeoFlex®GOLD, które zbudowane są z wysokiej jakości antybakteryjnego polietylenu.

W ofercie firma posiada także najbardziej szczelny system na rynku: Climate Recovery.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Skontaktuj się ze mną i skonsultuj swój dom!

Poznań - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Poznaniu i okolicach

Poznań, Piła i zachodnia wielkopolska

Montaż rekuperacji na terenie województwa wielkopolskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Montaż rekuperacji najlepiej planować, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów, doposażenie systemu w gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku czy montaż nawilżacza powietrza.Każda inwestycja rekuperacji w Poznaniu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez instalację, wykonanie gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.Warto pamiętać, że wentylacja w budynku jest obowiązkowa. Decyzją inwestora jest, na jaki rodzaj wentylacji się zdecyduje. Tradycyjna wentylacja grawitacyjna źle wentyluje budynki, w których zamontowano szczelne okna. Dzieje się tak dlatego, że powietrze nie ma którędy napłynąć. To właśnie dlatego w oknach montuje się wtedy nawiewniki, które wpuszczają powietrze z zewnątrz.Działa to jednak bez żadnej kontroli, najintensywniej zimą, gdy temperatura jest niska. Powoduje to ogromną ucieczkę energii oraz utratę komfortu.Mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperacja – pozwala na kontrolowaną i stałą wymianę powietrza wraz z jego filtrowaniem ze smogu, alergenów, a nawet bakterii i wirusów.Rekuperacja pomaga też w spełnieniu nowych warunków technicznych obowiązujących od 2021 roku, które wymagają obniżonej konsumpcji energii pierwotnej przez budynek.

System rekuperacji w Poznaniu

Rekuperatory.pl posiadają oddział w Komornikach pod Poznaniem. Skontaktuj się z nami, by skonsultować swoją inwestycję pod kątem rodzaju zastosowanej wentylacji.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock