Rekuperacja Toruń - Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl wykonują montaże w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext posiadające największy i najnowocześniejszy na rynku wymiennik ciepła.

Dzięki ich zaawansowanej technologii, centrale te są bezawaryjne i spełniają swoje funkcje przez wiele lat.

Instalacje wykonujemy albo z klasycznych, izolowanych wełną kanałów stalowych o dużych średnicach, ale także z płaskich kanałów stalowych w systemie NeoStal.

Powodzeniem cieszą się również antybakteryjne kanały wykonane z nowoczesnego tworzywa o małych średnicach: NeoFlex®STD lub NeoFlex®GOLD.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji lub konsultacją, zadzwoń bezpośrednio do Doradcy.

Nie warto czekać i rekuperację uwzględnić już na bardzo wczesnym etapie budowy. Gdy się do nas zgłosisz, możesz nieodpłatnie korzystać z wiedzy doradców techniczno-handlowych, a także inżynierów Rekuperatory.pl.

Możesz z nami rozmawiać telefonicznie, przez video spotkanie lub spotkać się osobiście. Na każdym z tych spotkań będziemy analizowali Twój projekt budynku, wybierali wstępnie pomieszczenie na montaż rekuperatora oraz wytyczali wstępną trasę prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Sprawdź kluczowe zagadnienia związane z wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperacją (grzeje czy chłodzi?, czym różni się od klimatyzacji, jakie daje oszczędności i korzyści).

Rekuperatory.pl - rekuperacja Toruń

Budujesz dom na terenie Torunia lub w kujawsko-pomorskim i szukasz instalatora, który zamontuje solidny i energooszczędny system rekuperacji? Dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Toruń

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Toruń - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Toruniu i okolicach: Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Toruniu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Małgorzata Wojewoda

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock