Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Toruń

Rekuperatory.pl wykonują montaże w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext posiadające największy i najnowocześniejszy na rynku wymiennik ciepła.

Dzięki ich zaawansowanej technologii, centrale te są bezawaryjne i spełniają swoje funkcje przez wiele lat.

Instalacje wykonujemy albo z klasycznych, izolowanych wełną kanałów stalowych o dużych średnicach, ale także z płaskich kanałów stalowych w systemie NeoStal.

Powodzeniem cieszą się również antybakteryjne kanały wykonane z nowoczesnego tworzywa o małych średnicach: NeoFlex®STD lub NeoFlex®GOLD.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji lub konsultacją, zadzwoń bezpośrednio do Doradcy.

Nie warto czekać i rekuperację uwzględnić już na bardzo wczesnym etapie budowy. Gdy się do nas zgłosisz, możesz nieodpłatnie korzystać z wiedzy doradców techniczno-handlowych, a także inżynierów Rekuperatory.pl.

Możesz z nami rozmawiać telefonicznie, przez video spotkanie lub spotkać się osobiście. Na każdym z tych spotkań będziemy analizowali Twój projekt budynku, wybierali wstępnie pomieszczenie na montaż rekuperatora oraz wytyczali wstępną trasę prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Sprawdź kluczowe zagadnienia związane z wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperacją (grzeje czy chłodzi?, czym różni się od klimatyzacji, jakie daje oszczędności i korzyści).

Budujesz dom na terenie Torunia lub w kujawsko-pomorskim i szukasz instalatora, który zamontuje solidny i energooszczędny system rekuperacji? Dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Toruń

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Toruń - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Toruniu i okolicach: Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Toruniu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę