Rekuperacja Toruń

Budujesz dom na terenie Torunia lub w kujawsko-pomorskim i szukasz instalatora, który zamontuje solidny i energooszczędny system rekuperacji? Dobrze trafiłeś!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Toruń - Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl wykonują montaże w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext posiadające największy i najnowocześniejszy na rynku wymiennik ciepła.

Dzięki ich zaawansowanej technologii, centrale te są bezawaryjne i spełniają swoje funkcje przez wiele lat.

Instalacje wykonujemy albo z klasycznych, izolowanych wełną kanałów stalowych o dużych średnicach, ale także z płaskich kanałów stalowych w systemie NeoStal.

Powodzeniem cieszą się również antybakteryjne kanały wykonane z nowoczesnego tworzywa o małych średnicach: NeoFlex®STD lub NeoFlex®GOLD.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji lub konsultacją, zadzwoń bezpośrednio do Doradcy.

Nie warto czekać i rekuperację uwzględnić już na bardzo wczesnym etapie budowy. Gdy się do nas zgłosisz, możesz nieodpłatnie korzystać z wiedzy doradców techniczno-handlowych, a także inżynierów Rekuperatory.pl.

Możesz z nami rozmawiać telefonicznie, przez video spotkanie lub spotkać się osobiście. Na każdym z tych spotkań będziemy analizowali Twój projekt budynku, wybierali wstępnie pomieszczenie na montaż rekuperatora oraz wytyczali wstępną trasę prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Sprawdź kluczowe zagadnienia związane z wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperacją (grzeje czy chłodzi?, czym różni się od klimatyzacji, jakie daje oszczędności i korzyści).

Toruń - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Toruniu i okolicach

Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Toruniu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock