Rekuperacja Radom - Rekuperatory.pl

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. To kontrolowany sposób na wymianę zużytego powietrza w pomieszczeniach.

Rekuperatory.pl już od ponad 22 lat montują systemy rekuperacji na terenie całej Polski.

Wybierz najlepszy rekuperator na rynku AERISnext, którego zyski energetyczne i komfort pracy pozostawiają konkurencję daleko z tyłu.

Jeśli montujesz ciepłe i szczelne okna, wentylacja grawitacyjna nie zagwarantuje prawidłowej wymiany powietrza w pomieszczeniach!

Razem z rekuperacją Twój dom uzyska nowe wymagania WT2021 i znacznie obniży zapotrzebowanie na energię pierwotną. Ale to nie wszystko!

Rekuperacja to również komfort oddychania świeżym, filtrowanym powietrzem przez całą dobę.

Porozmawiasz ze mną o montażu systemu rekuperacji? Jestem dostępny w Radomiu i okolicach.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Radom

Jeżeli szukasz solidnego montażu systemu rekuperacji na terenie Radomia i województwa mazowieckiego, dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Radom

Rekuperatory.pl
Krzysztof Diller Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Radom - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Radomiu i okolicach: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Wentylacja grawitacyjna, czy mechaniczna?

  Jeśli na etapie zakupu projektu domu nie zdecydowałeś świadomie o rodzaju wentylacji, najprawdopodobniej kupiłeś projekt z tradycyjną wentylacją grawitacyjną.Warto, byś wiedział, że ten rodzaj wentylacji nie sprawdzi się przy szczelnych i ciepłych oknach.Żeby wentylacja grawitacyjna działała, trzeba jej zagwarantować napływ powietrza przez nieszczelną stolarkę otworową. Oznacza to, że do energooszczędnych okien trzeba domówić nawiewniki okienne, które wpuszczą powietrze z zewnątrz.Umożliwi to cyrkulację powietrza, choć tylko w określonych warunkach atmosferycznych.Rekuperacja jest wentylacją, która działa niezależnie od pogody i pory dnia.Rekuperator w sposób kontrolowany zarządza przepływem powietrza w domu. Dwa strumienie powietrza: nawiewany i wywiewany stale przepływają w instalacji. Dzięki temu powietrze w domu jest zawsze świeże.Dodatkowo powietrze nawiewane jest filtrowane, czyli oczyszczane z kurzu, smogu, a nawet bakterii i wirusów.Rekuperacja to nie tylko oszczędności na ogrzewaniu, ale również niesamowity komfort i dobre samopoczucie. Dom z rekuperacją jest pełen świeżego powietrza.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock