Rekuperacja Radom - Rekuperatory.pl

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. To kontrolowany sposób na wymianę zużytego powietrza w pomieszczeniach.

Rekuperatory.pl już od ponad 21 lat montują systemy rekuperacji na terenie całej Polski.

Wybierz najlepszy rekuperator na rynku AERISnext, którego zyski energetyczne i komfort pracy pozostawiają konkurencję daleko z tyłu.

Jeśli montujesz ciepłe i szczelne okna, wentylacja grawitacyjna nie zagwarantuje prawidłowej wymiany powietrza w pomieszczeniach!

Razem z rekuperacją Twój dom uzyska nowe wymagania WT2021 i znacznie obniży zapotrzebowanie na energię pierwotną. Ale to nie wszystko!

Rekuperacja to również komfort oddychania świeżym, filtrowanym powietrzem przez całą dobę.

Porozmawiasz ze mną o montażu systemu rekuperacji? Jestem dostępny w Radomiu i okolicach.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Radom

Jeżeli szukasz solidnego montażu systemu rekuperacji na terenie Radomia i województwa mazowieckiego, dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Radom

Rekuperatory.pl
Marcin Kubik Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Radom - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Radomiu i okolicach: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Wentylacja grawitacyjna, czy mechaniczna?

  Jeśli na etapie zakupu projektu domu nie zdecydowałeś świadomie o rodzaju wentylacji, najprawdopodobniej kupiłeś projekt z tradycyjną wentylacją grawitacyjną.Warto, byś wiedział, że ten rodzaj wentylacji nie sprawdzi się przy szczelnych i ciepłych oknach.Żeby wentylacja grawitacyjna działała, trzeba jej zagwarantować napływ powietrza przez nieszczelną stolarkę otworową. Oznacza to, że do energooszczędnych okien trzeba domówić nawiewniki okienne, które wpuszczą powietrze z zewnątrz.Umożliwi to cyrkulację powietrza, choć tylko w określonych warunkach atmosferycznych.Rekuperacja jest wentylacją, która działa niezależnie od pogody i pory dnia.Rekuperator w sposób kontrolowany zarządza przepływem powietrza w domu. Dwa strumienie powietrza: nawiewany i wywiewany stale przepływają w instalacji. Dzięki temu powietrze w domu jest zawsze świeże.Dodatkowo powietrze nawiewane jest filtrowane, czyli oczyszczane z kurzu, smogu, a nawet bakterii i wirusów.Rekuperacja to nie tylko oszczędności na ogrzewaniu, ale również niesamowity komfort i dobre samopoczucie. Dom z rekuperacją jest pełen świeżego powietrza.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Agata Burnat

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock