Pruszków: rekuperacja

Jeżeli budujesz dom i jesteś zainteresowany solidnym montażem energooszczędnej rekuperacji, nie mogłeś trafić lepiej!

Robert SokołowskiDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Dające wymierne korzyści, maksymalnie energooszczędne systemy rekuperacji, centrala wentylacyjna o najwyższych parametrach odzysku ciepła z największym wymienniku na rynku, idealnie dopasowana instalacja wykonana albo z kanałów stalowych izolowanych wełną mineralną, albo z antybakteryjnych przewodów o niewielkich średnicach z tworzywa, zapewniają oszczędności, niesamowity komfort oraz bezgłośną pracę.

Nie warto ryzykować pozornymi oszczędnościami, powierz swój dom specjalistom z firmy instalacyjnej Rekuperatory.pl. Nasze ekipy monterskie zamontowały już ponad 7055 instalacji i pozostają liderem w swojej branży. Konsultujemy, projektujemy, wykonujemy już od 19 lat.

Zapytaj o bezpłatną poradę na temat montażu rekuperacji w swoim domu! Umów się na telefon, spotkanie osobiste lub online bezpośrednio z Doradcą z Twojego regionu.

Systemy rekuperacji wykonujemy z zastosowaniem rekuperatorów następnej generacji AERISnext, które nie mają sobie równych!

Instalacje wykonane są ze stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach, z kanałów płaskich w systemie NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki R-vent Flex System. Do dyspozycji jest również bardzo często wybierany system z tworzywa NeoFlex.

Do Twojej dyspozycji pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Pruszkowie i okolicach

Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Pruszkowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.