Rekuperacja Pruszków

Stawiasz dom w powiecie pruszkowskim w woj. mazowieckim? Sprawdź naszą instalację systemu rekuperacji!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Pruszków - Rekuperatory.pl

Rekuperacja nie jest zwykłą wentylacją. Rekuperacja jest niezawodnym sposobem na dostęp do świeżego, filtrowanego powietrza w budynkach wznoszonych w szczelnych, nowoczesnych technologiach budowlanych.

Odpowiedzią, która pozwala utrzymać w pomieszczeniach świeże powietrze o niskiej zawartości dwutlenku węgla. Pozwala utrzymać w nich komfort gwarantujący dobre samopoczucie, sen i witalność.

Pamiętaj! Wentylacja grawitacyjna nie działa przy ciepłych, szczelnych oknach, które zamierzasz zamontować! Oczywiście, możesz do tychże okien dołożyć nawiewniki okienne i mieć je otwarte całą zimę pozwalając powietrzu uchodzić przez komin wentylacyjny. Tylko po co montować szczelne okna i następnie je rozszczelniać?

Zadzwoń do Doradcy Rekuperatory.pl! Spytaj o niezobowiązującą konsultację swojego budynku.

 

Pruszków - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Pruszkowie i okolicach

Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Pruszkowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock