Rekuperacja Sulejówek

Rekuperacja Sulejówek. Skonsultuj budowę swojego domu na terenie Sulejówka i województwa mazowieckiego w zakresie energooszczędnej wentylacji!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Sulejówek - Rekuperatory.pl

Świat zmienia się cały czas… być może dlatego w nowoczesnym i energooszczędnym domu mamy łazienki z bieżącą wodą i ciepłą w zimie podłogą. Komfortowym systemem klimatyzacji, który pozwala nam cieszyć się upalnym latem… Systemy wentylacyjne w domu.

Być może też dlatego coraz więcej osób, zamiast budowania kominów do wentylacji grawitacyjnej, wybiera rekuperację.

Rekuperacja jest niezawodnym sposobem na świeże, filtrowane powietrze w domu. Zasadnym szczególnie mocno wtedy, gdy dom wyposażamy w ciepłe okna z sześciokomorowym profilem i gazem w szczelnym pakiecie trzyszybowych okien.

Rekuperacja gwarantuje, że każdym pomieszczeniu będzie świeżo i rześko.

Gdy dodamy do tego klimatyzację latem i system grzewczy zimą, dom będzie komfortowy o każdej porze roku!

Skonsultuj z doradcą montaż systemu rekuperacji w swoim domu!

Uwaga! Montujemy na sprawdzonych rekuperatorach AERISnext, które są urządzeniami o najwyższych parametrach energooszczędności.

Sulejówek - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Sulejówku. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Sulejówku i okolicach

Wesoła, Majdan, Zagórze, Zakręt, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Okuniew i okolice

Montaż rekuperacji w Sulejówku i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Sulejówku i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock