Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Piaseczno

Cieszę się, że trafiłeś do mnie! Jestem doradcą w Rekuperatory.pl i z wielką przyjemnością przeprowadzę Cię przez temat energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła, jaką jest rekuperacja! Pomogę odpowiedzieć Ci na pytanie: Co wybrać? Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna.

Wentylację mechaniczną warto zaplanować jak najwcześniej. Najlepiej na etapie projektowym, ale spokojnie damy radę wszystko zaplanować także wtedy, gdy dom ma już fundamenty, ściany, a nawet dach!

Z pierwszym etapem montażu systemu rekuperacji, do którego należy montaż instalacji wentylacyjnej, wchodzimy, gdy dom jest na etapie stanu surowego zamkniętego, ale jeszcze przed wszystkimi instalacjami, np. elektryczną.

Pierwszym etapem współpracy jest przygotowanie projektu rekuperacji. Jest on konieczny, by dobrać moc centrali wentylacyjnej, czyli rekuperatora oraz wytyczyć trasy prowadzenia instalacji. Projekt odpowiada nam też na pytanie, ile powietrza trzeba wyciągnąć i nawiać do pomieszczeń, by osiągnąć zakładany komfort klimatyczny oraz oszczędności.

Będę o tym wszystkim pamiętał. Zadzwoń do mnie, umówimy się na niezobowiązujące spotkanie, by omówić i skonsultować najważniejsze tematy. Będę potrzebował rzuty każdej z kondygnacji, możesz je do mnie wysłać już teraz.

Zapraszam do kontaktu. Zadzwoń! 

Rekuperacja Piaseczno. Budując dom na terenie powiatu piaseczyńskiego, sprawdź najlepszy montaż rekuperacji!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Piaseczno

Rekuperatory.pl
Krzysztof Diller Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Piaseczno - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Piasecznie i okolicach : Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno,Tarczyn oraz gmin wiejskich Lesznowola i Prażnów

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Piasecznie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę