Rekuperacja Piaseczno - Rekuperatory.pl

Cieszę się, że trafiłeś do mnie! Jestem doradcą w Rekuperatory.pl i z wielką przyjemnością przeprowadzę Cię przez temat energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła, jaką jest rekuperacja! Pomogę odpowiedzieć Ci na pytanie: Co wybrać? Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna.

Wentylację mechaniczną warto zaplanować jak najwcześniej. Najlepiej na etapie projektowym, ale spokojnie damy radę wszystko zaplanować także wtedy, gdy dom ma już fundamenty, ściany, a nawet dach!

Z pierwszym etapem montażu systemu rekuperacji, do którego należy montaż instalacji wentylacyjnej, wchodzimy, gdy dom jest na etapie stanu surowego zamkniętego, ale jeszcze przed wszystkimi instalacjami, np. elektryczną.

Pierwszym etapem współpracy jest przygotowanie projektu rekuperacji. Jest on konieczny, by dobrać moc centrali wentylacyjnej, czyli rekuperatora oraz wytyczyć trasy prowadzenia instalacji. Projekt odpowiada nam też na pytanie, ile powietrza trzeba wyciągnąć i nawiać do pomieszczeń, by osiągnąć zakładany komfort klimatyczny oraz oszczędności.

Będę o tym wszystkim pamiętał. Zadzwoń do mnie, umówimy się na niezobowiązujące spotkanie, by omówić i skonsultować najważniejsze tematy. Będę potrzebował rzuty każdej z kondygnacji, możesz je do mnie wysłać już teraz.

Zapraszam do kontaktu. Zadzwoń! 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Piaseczno

Rekuperacja Piaseczno. Budując dom na terenie powiatu piaseczyńskiego, sprawdź najlepszy montaż rekuperacji!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Piaseczno

Rekuperatory.pl
Marcin Kubik Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Piaseczno - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Piasecznie i okolicach : Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno,Tarczyn oraz gmin wiejskich Lesznowola i Prażnów

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Piasecznie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Natalia Jarocka

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock