Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekuperacja Katowice

Rekuperacja Katowice. Duże doświadczenie w montażu rekuperacji na terenie Katowic, Częstochowy i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu!

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Katowice - Rekuperatory.pl

Dzięki rekuperacji dom jest zawsze pełen świeżego powietrza. Jeśli jesteś na etapie wyboru rodzaju wentylacji, nurtuje Cię problem szczelnych, nowoczesnych budynków, w których wentylacja grawitacyjna nie sprawdza się. 

Jeśli nie chcesz do ciepłych okien montować rozszczelnień w postaci nawiewników, rekuperacja jest rozwiązaniem.

Dodatkowo filtruje ona nawiewane powietrze, które do pomieszczeń trafia już bez kurzu, smogu, a nawet bez bakterii i wirusów.

Zapraszamy do skonsultowania swojego budynku! Czekam na Twój telefon: wyślij proszę wybrany projekt: przekroje oraz rzuty każdej z kondygnacji. Na ich podstawie omówimy szczegóły i możliwości dopasowane dla budynku.

Podpowiem, jaki rodzaj instalacji  wentylacyjnej zastosować oraz jakiej mocy rekuperator dobrać do budynku.

Możemy wybierać pomiędzy systemami z kanałów stalowych okrągłych lub płaskich oraz spośród kilku rodzajów systemów polietylenowych, np. NeoFlex®STD, NeoFlex®GOLD System oraz nowoczesnego systemu o wyjątkowych cechach izolacyjności Climate Recovery.

Zapraszam do kontaktu!

Katowice - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Katowicach i okolicach

Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Dom pod montaż rekuperacji najlepiej przygotować, gdy jest on na etapie projektu. Można wtedy zrezygnować z budowy zbędnych kominów, przewidzieć otwory w stropie na prowadzenie instalacji lub uwzględnić zalanie instalacji do rekuperacji w warstwie posadzki. Każda instalacja rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywana w Katowicach i okolicach Katowic nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego. Najpierw wykonujemy projekt. Drugim etapem prac jest montaż kanałów wentylacyjnych. Trzecim i ostatnim: uruchomienie rekuperatora. Nasze instalacje wykonywane są rzetelnie z uwzględnieniem zaprojektowanych wartości. System rekuperacji powinien spełniać zakładane założenia. Wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym biegu rekuperatora, muszą być zgodne z zakładanymi obliczeniami. Gwarantuje to uzyskanie oszczędności, niesamowity komfort oraz cichą pracę całej instalacji. Dom z rekuperacją jest pełen świeżego, czystego powietrza przez całą dobę bez żadnych strat energii, nawet zimą.