Katowice: Rekuperacja

Rekuperacja Katowice. Duże doświadczenie w montażu rekuperacji na terenie Katowic, Częstochowy i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu!

Adam ryt

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Szanowny Inwestorze! Jak to dobrze, że pomyślałeś o rekuperacji. Dzięki tej instalacji Twój dom będzie zawsze pełen świeżego powietrza, a Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się wspaniałym samopoczuciem, dzięki oddychaniu filtrowanym powietrzem pozbawionym smogu i innych frakcji pyłowych.

Zapraszamy do skonsultowania swojego budynku! Czekam na Twój telefon: wyślij proszę wybrany projekt: przekroje oraz rzuty każdej z kondygnacji. Na ich podstawie omówimy szczegóły i możliwości dopasowane dla budynku.

Podpowiem, jaki rodzaj instalacji  wentylacyjnej zastosować oraz jakiej mocy rekuperator dobrać do budynku.

Możemy wybierać pomiędzy systemami z kanałów stalowych okrągłych lub płaskich oraz spośród kilku rodzajów systemów polietylenowych, np. NeoFlex, R-Vent Flex System oraz nowoczesnego systemu o wyjątkowych cechach izolacyjności Climate Recovery.

Zapraszam do kontaktu!

Katowice - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Katowicach i okolicach

Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Katowicach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.