Rekuperacja Katowice - Rekuperatory.pl

Dzięki rekuperacji dom jest zawsze pełen świeżego powietrza. Jeśli jesteś na etapie wyboru rodzaju wentylacji, nurtuje Cię problem szczelnych, nowoczesnych budynków, w których wentylacja grawitacyjna nie sprawdza się. 

Jeśli nie chcesz do ciepłych okien montować rozszczelnień w postaci nawiewników, rekuperacja jest rozwiązaniem.

Dodatkowo filtruje ona nawiewane powietrze, które do pomieszczeń trafia już bez kurzu, smogu, a nawet bez bakterii i wirusów.

Zapraszamy do skonsultowania swojego budynku! Czekam na Twój telefon: wyślij proszę wybrany projekt: przekroje oraz rzuty każdej z kondygnacji. Na ich podstawie omówimy szczegóły i możliwości dopasowane dla budynku.

Podpowiem, jaki rodzaj instalacji  wentylacyjnej zastosować oraz jakiej mocy rekuperator dobrać do budynku.

Możemy wybierać pomiędzy systemami z kanałów stalowych okrągłych lub płaskich oraz spośród kilku rodzajów systemów polietylenowych, np. NeoFlex®STD, NeoFlex®GOLD System oraz nowoczesnego systemu o wyjątkowych cechach izolacyjności Climate Recovery.

Zapraszam do kontaktu!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Katowice

Rekuperacja Katowice. Duże doświadczenie w montażu rekuperacji na terenie Katowic, Częstochowy i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Katowice

Rekuperatory.pl
Adam Ryt Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Katowice - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Katowicach i okolicach: Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Dom pod montaż rekuperacji najlepiej przygotować, gdy jest on na etapie projektu. Można wtedy zrezygnować z budowy zbędnych kominów, przewidzieć otwory w stropie na prowadzenie instalacji lub uwzględnić zalanie instalacji do rekuperacji w warstwie posadzki.Każda instalacja rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywana w Katowicach i okolicach Katowic nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego.Najpierw wykonujemy projekt. Drugim etapem prac jest montaż kanałów wentylacyjnych. Trzecim i ostatnim: uruchomienie rekuperatora.Nasze instalacje wykonywane są rzetelnie z uwzględnieniem zaprojektowanych wartości. System rekuperacji powinien spełniać zakładane założenia. Wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym biegu rekuperatora, muszą być zgodne z zakładanymi obliczeniami.Gwarantuje to uzyskanie oszczędności, niesamowity komfort oraz cichą pracę całej instalacji.Dom z rekuperacją jest pełen świeżego, czystego powietrza przez całą dobę bez żadnych strat energii, nawet zimą.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Natalia Jarocka

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock