Rekuperacja Katowice

Rekuperacja Katowice. Duże doświadczenie w montażu rekuperacji na terenie Katowic, Częstochowy i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu!

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Katowice - Rekuperatory.pl

Dzięki rekuperacji dom jest zawsze pełen świeżego powietrza. Jeśli jesteś na etapie wyboru rodzaju wentylacji, nurtuje Cię problem szczelnych, nowoczesnych budynków, w których wentylacja grawitacyjna nie sprawdza się. 

Jeśli nie chcesz do ciepłych okien montować rozszczelnień w postaci nawiewników, rekuperacja jest rozwiązaniem.

Dodatkowo filtruje ona nawiewane powietrze, które do pomieszczeń trafia już bez kurzu, smogu, a nawet bez bakterii i wirusów.

Zapraszamy do skonsultowania swojego budynku! Czekam na Twój telefon: wyślij proszę wybrany projekt: przekroje oraz rzuty każdej z kondygnacji. Na ich podstawie omówimy szczegóły i możliwości dopasowane dla budynku.

Podpowiem, jaki rodzaj instalacji  wentylacyjnej zastosować oraz jakiej mocy rekuperator dobrać do budynku.

Możemy wybierać pomiędzy systemami z kanałów stalowych okrągłych lub płaskich oraz spośród kilku rodzajów systemów polietylenowych, np. NeoFlex®STD, NeoFlex®GOLD System oraz nowoczesnego systemu o wyjątkowych cechach izolacyjności Climate Recovery.

Zapraszam do kontaktu!

Katowice - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Katowicach i okolicach

Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Dom pod montaż rekuperacji najlepiej przygotować, gdy jest on na etapie projektu. Można wtedy zrezygnować z budowy zbędnych kominów, przewidzieć otwory w stropie na prowadzenie instalacji lub uwzględnić zalanie instalacji do rekuperacji w warstwie posadzki.Każda instalacja rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywana w Katowicach i okolicach Katowic nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego.Najpierw wykonujemy projekt. Drugim etapem prac jest montaż kanałów wentylacyjnych. Trzecim i ostatnim: uruchomienie rekuperatora.Nasze instalacje wykonywane są rzetelnie z uwzględnieniem zaprojektowanych wartości. System rekuperacji powinien spełniać zakładane założenia. Wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym biegu rekuperatora, muszą być zgodne z zakładanymi obliczeniami.Gwarantuje to uzyskanie oszczędności, niesamowity komfort oraz cichą pracę całej instalacji.Dom z rekuperacją jest pełen świeżego, czystego powietrza przez całą dobę bez żadnych strat energii, nawet zimą.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock