Rekuperacja Szczecin - Rekuperatory.pl

Rekuperację wykonujemy na najlepszych na świecie rekuperatorach AERISnext, które są urządzeniami o najwyższych parametrach energooszczędności.

Są ciche i bezawaryjne. Posiadają największy wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², który gwarantuje bardzo wysoki odzysk ciepła.

Instalację wentylacyjną montujemy tylko ze sprawdzonych kanałów wentylacyjnych.

Są to albo izolowane wełną mineralną rury Spiro  o dużych średnicach, albo system kanałów stalowych płaskich NeoStal.

W ofercie posiadamy także system NeoFlex®STD oraz NeoFlex®GOLD wykonany w całości z antybakteryjnego tworzywa o najwyższej klasie szczelności D. Najwyższą jakość uzupełniają kanały i kształtki systemu Climate Recovery, z których wykonujemy instalacje o najwyższych parametrach pracy i szczelności. Niedoścignione pod względem izolacyjności.

Każda instalacja Rekuperatory.pl jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfortu powietrznego w pomieszczeniach, cichej pracę oraz zysków energetycznych.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Szczecin

Rekuperacja Szczecin. Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Szczecin

Rekuperatory.pl
Damian Nowak Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Szczecin - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Szczecinie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Szczecinie i okolicach: Gryfino, Koszalin, Police, Stargard, Szczecin, Świnoujście i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o rodzaju wentylacji

  Oczywiście najlepiej, gdy dom jest na etapie projektu. Kiedy jesteś na etapie murowania ścian czy dachu, zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na oszczędności. W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej.Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji, co zaoszczędzi wiercenia.Każdy montaż systemu rekuperacji w Szczecinie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Kontakt ze specjalistą od rekuperacji

  Prosimy o bezpośredni telefon do doradcy Rekuperatory.pl.Umówicie się Państwo na budowie lub w innej wygodnej lokalizacji. Doradca może przyjechać na budowę. Tam rozmawia się najlepiej. Można od razu wstępnie wskazać miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczyć trasę prowadzenia instalacji.Nie warto czekać! Pierwszy etap montażu rekuperacji wykonuje się na etapie stanu surowego zamkniętego, przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Małgorzata Wojewoda

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock