Rekuperacja Szczecin

Rekuperacja Szczecin. Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Szczecin - Rekuperatory.pl

Rekuperację wykonujemy na najlepszych na świecie rekuperatorach AERISnext, które są urządzeniami o najwyższych parametrach energooszczędności.

Są ciche i bezawaryjne. Posiadają największy wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², który gwarantuje bardzo wysoki odzysk ciepła.

Instalację wentylacyjną montujemy tylko ze sprawdzonych kanałów wentylacyjnych.

Są to albo izolowane wełną mineralną rury Spiro  o dużych średnicach, albo system kanałów stalowych płaskich NeoStal.

W ofercie posiadamy także system NeoFlex®STD oraz NeoFlex®GOLD wykonany w całości z antybakteryjnego tworzywa o najwyższej klasie szczelności D. Najwyższą jakość uzupełniają kanały i kształtki systemu Climate Recovery, z których wykonujemy instalacje o najwyższych parametrach pracy i szczelności. Niedoścignione pod względem izolacyjności.

Każda instalacja Rekuperatory.pl jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfortu powietrznego w pomieszczeniach, cichej pracę oraz zysków energetycznych.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Szczecin - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Szczecinie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Szczecinie i okolicach

Gryfino, Koszalin, Police, Stargard, Szczecin, Świnoujście i okolice

Montaż rekuperacji w Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego

Kiedy zdecydować o rodzaju wentylacji

Oczywiście najlepiej, gdy dom jest na etapie projektu. Kiedy jesteś na etapie murowania ścian czy dachu, zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na oszczędności. W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej.Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji, co zaoszczędzi wiercenia.Każdy montaż systemu rekuperacji w Szczecinie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

Kontakt ze specjalistą od rekuperacji

Prosimy o bezpośredni telefon do doradcy Rekuperatory.pl.Umówicie się Państwo na budowie lub w innej wygodnej lokalizacji. Doradca może przyjechać na budowę. Tam rozmawia się najlepiej. Można od razu wstępnie wskazać miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczyć trasę prowadzenia instalacji.Nie warto czekać! Pierwszy etap montażu rekuperacji wykonuje się na etapie stanu surowego zamkniętego, przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock