Szczecin: rekuperacja

Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Montowane przez Rekuperatory.pl systemy rekuperacji oparte są najczęściej o najnowszej generacji centrale AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła oraz niedoścignione parametry pracy w zakresie energooszczędności i cichej pracy urządzenia.

Instalacje wykonujemy ze stalowych kanałów wentylacyjnych Spiro izolowanych, w systemie kanałów stalowych płaskich NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach w systemach R-VENT Flex oraz NeoFlex.

Instalacje o najwyższych parametrach izolacyjności wykonane są w nowoczesnym systemie Climate Recovery.

Każda nasza instalacja jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfort powietrzny w pomieszczeniach, cichą pracę oraz zyski energetyczne.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Umówicie się Państwo na budowie lub w innej wygodnej lokalizacji. Doradca przyjedzie także na budowę, by wstępnie wskazać miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczyć trasę prowadzenia instalacji.

Nie warto czekać! Pierwszy etap montażu rekuperacji wykonuje się na etapie stanu surowego zamkniętego, przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Szczecinie i okolicach

Gryfino, Koszalin, Police, Stargard, Szczecin, Świnoujście i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa zachodniopomorskiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!

W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.

Każdy montaż systemu rekuperacji w Szczecinie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.