Rekuperacja Legionowo

Wiesz, że rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest obowiązkowa w budynkach o największych parametrach szczelności i energooszczędności, czyli w budynkach pasywnych?

Najprawdopodobniej nie budujesz domu pasywnego, ale to pokazuje, że szczelny, ciepły dom nie może istnieć bez rekuperacji!

Jeśli zainspirował Cię ten przykład, zapraszamy do Rekuperatory.pl!

Jeśli nie, otwieraj szeroko okna o każdej porze roku. Wietrz, rób przeciągi jak najczęściej, by ze swojego domu nie zrobić termosu szczególnie wtedy, gdy montujesz szczelne okna. Zamontuj też w oknach nawiewniki, które muszą pozostać otwarte i wpuszczać powietrze z zewnątrz nawet w zimie.

Jednak najlepiej byś zamiast wentylacji grawitacyjnej, zamontował w domu rekuperację. Rekuperację robi się zamiast wentylacji grawitacyjnej, a nie oprócz! Zobacz, jakie są korzyści wentylacji mechanicznej.

Nie buduj wszystkich kominów do wentylacji, zaoszczędź na innych elementach domu.

Skonsultuj swoją budowę z doradcą Rekuperatory.pl! Zadzwoń teraz do nas! 

 

Rekuperacja Legionowo. Znajdź firmę instalacyjną, by zamontować system rekuperacji na terenie Legionowa i województwa mazowieckiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Legionowo

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Legionowo - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Legionowie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Legionowie i okolicach: Bagno, Chotomów, Łajski, Wieliszew, Jabłonna i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Legionowie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock