Rekuperacja Legionowo - Rekuperatory.pl

Wiesz, że rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest obowiązkowa w budynkach o największych parametrach szczelności i energooszczędności, czyli w budynkach pasywnych?

Najprawdopodobniej nie budujesz domu pasywnego, ale to pokazuje, że szczelny, ciepły dom nie może istnieć bez rekuperacji!

Jeśli zainspirował Cię ten przykład, zapraszamy do Rekuperatory.pl!

Jeśli nie, otwieraj szeroko okna o każdej porze roku. Wietrz, rób przeciągi jak najczęściej, by ze swojego domu nie zrobić termosu szczególnie wtedy, gdy montujesz szczelne okna. Zamontuj też w oknach nawiewniki, które muszą pozostać otwarte i wpuszczać powietrze z zewnątrz nawet w zimie.

Jednak najlepiej byś zamiast wentylacji grawitacyjnej, zamontował w domu rekuperację. Rekuperację robi się zamiast wentylacji grawitacyjnej, a nie oprócz! Zobacz, jakie są korzyści wentylacji mechanicznej.

Nie buduj wszystkich kominów do wentylacji, zaoszczędź na innych elementach domu.

Skonsultuj swoją budowę z doradcą Rekuperatory.pl! Zadzwoń teraz do nas! 

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Legionowo

Rekuperacja Legionowo. Znajdź firmę instalacyjną, by zamontować system rekuperacji na terenie Legionowa i województwa mazowieckiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Legionowo

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Legionowo - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Legionowie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Legionowie i okolicach: Bagno, Chotomów, Łajski, Wieliszew, Jabłonna i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Legionowie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Jolanta Chyb

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock