Rekuperacja Legionowo

Rekuperacja Legionowo. Znajdź firmę instalacyjną, by zamontować system rekuperacji na terenie Legionowa i województwa mazowieckiego!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Legionowo - Rekuperatory.pl

Wiesz, że rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest obowiązkowa w budynkach o największych parametrach szczelności i energooszczędności, czyli w budynkach pasywnych?

Najprawdopodobniej nie budujesz domu pasywnego, ale to pokazuje, że szczelny, ciepły dom nie może istnieć bez rekuperacji!

Jeśli zainspirował Cię ten przykład, zapraszamy do Rekuperatory.pl!

Jeśli nie, otwieraj szeroko okna o każdej porze roku. Wietrz, rób przeciągi jak najczęściej, by ze swojego domu nie zrobić termosu szczególnie wtedy, gdy montujesz szczelne okna. Zamontuj też w oknach nawiewniki, które muszą pozostać otwarte i wpuszczać powietrze z zewnątrz nawet w zimie.

Jednak najlepiej byś zamiast wentylacji grawitacyjnej, zamontował w domu rekuperację. Rekuperację robi się zamiast wentylacji grawitacyjnej, a nie oprócz! Zobacz, jakie są korzyści wentylacji mechanicznej.

Nie buduj wszystkich kominów do wentylacji, zaoszczędź na innych elementach domu.

Skonsultuj swoją budowę z doradcą Rekuperatory.pl! Zadzwoń teraz do nas! 

 

Legionowo - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Legionowie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Legionowie i okolicach

Bagno, Chotomów, Łajski, Wieliszew, Jabłonna i okolice

Montaż rekuperacji w Legionowie i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Legionowie i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock