Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Deklaracja Zarządu firmy

Spis treściWybierz interesujący cię temat

  1. Deklaracja Zarządu spółki

Deklaracja Zarządu spółki

Szanowni Państwo!

zdając sobie sprawę, że budowa domu wymaga wiele wysiłku chciałbym, aby współpraca z Rekuperatory.pl utkwiła Państwu w pamięci jako taka, którą zapamiętacie najmniej. Najmniej, bo mieliście z nią najmniej problemów, telefonów, najmniej tematów do skoordynowania. Wszystko działo się jakby samo.

Każdy tak mówi na początku – możecie Państwo pomyśleć. My nie tylko mówimy, my oddajemy do dyspozycji całe nasze praktyczne doświadczenie, wiedzę inżynierów i praktyków, dział inżynierski, handlowy, techniczny. Nie musicie się Państwo zastanawiać, czy wybraliście dobrego wykonawcę, który uwzględni wszystkie potrzeby: tak po prostu jest.

Pewnie nie jesteśmy najtańsi: z tanimi rozwiązaniami nie idzie w parze wysoka jakość. Pewnie nie jesteśmy najszybsi: pośpiech nie sprzyja dokładności. A kim jesteście? – mogą Państwo zapytać. Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić na rynek instalacyjny w Polsce najwyższe standardy pracy, firmą, która postanowiła zaoferować klientowi najlepszy stosunek ceny do jakości. Nasze pozytywne doświadczenie na polskim rynku zaowocowało tym, że zainwestował w nas kapitał holenderski – kraj z najdłuższą w Europie historią rekuperacji, który jest w tej chwili również gwarantem naszej wiarygodności.

Aby to udowodnić, proponuję prostą drogę bezpośredniej komunikacji z Zarządem firmy: jeżeli na jakimkolwiek etapie współpracy z nami zechcą Państwo skontaktować się ze mną, proszę o maila na adres jakosc@rekuperatory.pl lub telefon na mój bezpośredni numer: 603 976 726. Gwarantuję, że wszystkie sprawy, z którymi się Państwo do mnie zwrócicie, zostaną rozwiązane.

Życzę wielu rzetelnych wykonawców w procesie budowy domu.

Grzegorz Grygier Prezes Zarządu Rekuperatory.pl