Rekuperatory.pl
603 446 366

Deklaracja Zarządu firmy

Deklaracja Zarządu spółki

Szanowni Państwo!

zdając sobie sprawę, że budowa domu wymaga wiele wysiłku chciałbym, aby współpraca z Rekuperatory.pl utkwiła Państwu w pamięci jako taka, którą zapamiętacie najmniej. Najmniej, bo mieliście z nią najmniej problemów, telefonów, najmniej tematów do skoordynowania. Wszystko działo się jakby samo.

Każdy tak mówi na początku – możecie Państwo pomyśleć. My nie tylko mówimy, my oddajemy do dyspozycji całe nasze praktyczne doświadczenie, wiedzę inżynierów i praktyków, dział inżynierski, handlowy, techniczny. Nie musicie się Państwo zastanawiać, czy wybraliście dobrego wykonawcę, który uwzględni wszystkie potrzeby: tak po prostu jest.

Pewnie nie jesteśmy najtańsi: z tanimi rozwiązaniami nie idzie w parze wysoka jakość. Pewnie nie jesteśmy najszybsi: pośpiech nie sprzyja dokładności. A kim jesteście? – mogą Państwo zapytać. Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić na rynek instalacyjny w Polsce najwyższe standardy pracy, firmą, która postanowiła zaoferować klientowi najlepszy stosunek ceny do jakości. Nasze pozytywne doświadczenie na polskim rynku zaowocowało tym, że zainwestował w nas kapitał holenderski – kraj z najdłuższą w Europie historią rekuperacji, który jest w tej chwili również gwarantem naszej wiarygodności.

Aby to udowodnić, proponuję prostą drogę bezpośredniej komunikacji z Zarządem firmy: jeżeli na jakimkolwiek etapie współpracy z nami zechcą Państwo skontaktować się ze mną, proszę o maila na adres jakosc@rekuperatory.pl lub telefon na mój bezpośredni numer: 603 976 726. Gwarantuję, że wszystkie sprawy, z którymi się Państwo do mnie zwrócicie, zostaną rozwiązane.

Życzę wielu rzetelnych wykonawców w procesie budowy domu.

Grzegorz Grygier Prezes Zarządu Rekuperatory.pl