Rekuperacja Kraków - Rekuperatory.pl

Jeśli chcesz zbudować ciepły, energooszczędny i zdrowy dom, montaż rekuperacji jest koniecznością.
Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna: niezawodny sposób na dostarczenie do pomieszczeń przefiltrowanego, świeżego powietrza z zewnątrz o bardzo niskiej zawartości dwutlenku węgla.

Takie powietrze, dostarczane do domu 24 godziny na dobę sprawia, że dobrze się czujemy, głęboko oddychamy, a sen jest mocny i daje prawdziwy odpoczynek.

Rekuperatory.pl to firma instalacyjna, która działa na polskim rynku od niemalże 21 lat. Montujemy ciche i efektywne systemy rekuperacji, które wyposażamy tylko w sprawdzone rekuperatory marki AERISnext.
W asortymencie posiadamy również inne marki.

Doradzamy, projektujemy oraz instalujemy wszystkim, dla których posiadane zdrowego domu pełnego świeżego powietrza jest ważne nie tylko z punktu widzenia spełnienia warunków technicznych, jakim powinny polegać budynki od roku 2021, ale również z uwagi na zdrowie, komfort i fantastyczne samopoczucie.

Do wyboru są różnego rodzaju instalacje: albo standardowe ze stalowych izolowanych kanałów wentylacyjnych: spiro lub NeoStal, albo nowoczesne o niewielkich przekrojach systemy z antybakteryjnego tworzywa R-VENT NeoFlex®GOLD lub NeoFlex®STD.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Kraków

Jeśli budujesz dom na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, odezwij się do Rekuperatory.pl oddział Kraków.

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Napisz do nas! Przygotujemy niezobowiązującą ofertę na montaż rekuperacji! Doradca z Krakowa odezwie się, zadzwoni, zorganizuje spotkanie online lub na budowie. Pomoże we wstępnym wyrysowaniu trasy prowadzenia instalacji do rekuperacji, wspólnie uzgodnicie, gdzie najlepiej będzie zamontować rekuperator.

Rekuperacja Kraków

Rekuperatory.pl
ul. Zakliki z Mydlnik 16 a
30-198 Kraków
Bogdan Nowakowski Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Kraków - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Krakowie i okolicach: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Na jakim etapie budowy obecnie jesteś?

  Rekuperację najlepiej zaplanować, gdy dom jest w fazie projektu. Dzięki temu można wyeliminować niepotrzebne kominy do wentylacji grawitacyjnej, przewidzieć otwory na przejścia kanałów wentylacyjnych w stropie, a także wyznaczyć idealne miejsce na montaż rekuperatora.

  Jeśli etap Twojej budowy jest dalszy, również wiele elementów można jeszcze zaplanować.

  Montaż rekuperacji dzieli się generalnie na dwa etapy: pierwszy to montaż instalacji wentylacyjnej i wykonuje się go na etapie stanu surowego zamkniętego.

  Drugi etap, ostatni, to montaż rekuperatora. Wykonuje się go na etapie po tynkowaniu i malowaniu, tuż przed wprowadzeniem się.

  Napisz, zadzwoń. Jesteśmy do dyspozycji w Krakowie i całym woj. małopolskim.

  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Natalia Jarocka

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock