Rekuperacja Kraków

Jeśli budujesz dom na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, odezwij się do Rekuperatory.pl oddział Kraków.

Bogdan NowakowskiDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Zakliki z Mydlnik 16 a
30-198 Kraków

Rekuperacja Kraków - Rekuperatory.pl

Jeśli chcesz zbudować ciepły, energooszczędny i zdrowy dom, montaż rekuperacji jest koniecznością.
Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna: niezawodny sposób na dostarczenie do pomieszczeń przefiltrowanego, świeżego powietrza z zewnątrz o bardzo niskiej zawartości dwutlenku węgla.

Takie powietrze, dostarczane do domu 24 godziny na dobę sprawia, że dobrze się czujemy, głęboko oddychamy, a sen jest mocny i daje prawdziwy odpoczynek.

Rekuperatory.pl to firma instalacyjna, która działa na polskim rynku od niemalże 20 lat. Montujemy ciche i efektywne systemy rekuperacji, które wyposażamy tylko w sprawdzone rekuperatory marki AERISnext.
W asortymencie posiadamy również inne marki.

Doradzamy, projektujemy oraz instalujemy wszystkim, dla których posiadane zdrowego domu pełnego świeżego powietrza jest ważne nie tylko z punktu widzenia spełnienia warunków technicznych, jakim powinny polegać budynki od roku 2021, ale również z uwagi na zdrowie, komfort i fantastyczne samopoczucie.

Do wyboru są różnego rodzaju instalacje: albo standardowe ze stalowych izolowanych kanałów wentylacyjnych: spiro lub NeoStal, albo nowoczesne o niewielkich przekrojach systemy z antybakteryjnego tworzywa R-VENT NeoFlex®GOLD lub NeoFlex®STD.

Napisz do nas! Przygotujemy niezobowiązującą ofertę na montaż rekuperacji! Doradca z Krakowa odezwie się, zadzwoni, zorganizuje spotkanie online lub na budowie. Pomoże we wstępnym wyrysowaniu trasy prowadzenia instalacji do rekuperacji, wspólnie uzgodnicie, gdzie najlepiej będzie zamontować rekuperator.

Kraków - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Krakowie i okolicach

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa małopolskiego

Na jakim etapie budowy obecnie jesteś?

Rekuperację najlepiej zaplanować, gdy dom jest w fazie projektu. Dzięki temu można wyeliminować niepotrzebne kominy do wentylacji grawitacyjnej, przewidzieć otwory na przejścia kanałów wentylacyjnych w stropie, a także wyznaczyć idealne miejsce na montaż rekuperatora.Jeśli etap Twojej budowy jest dalszy, również wiele elementów można jeszcze zaplanować.Montaż rekuperacji dzieli się generalnie na dwa etapy: pierwszy to montaż instalacji wentylacyjnej i wykonuje się go na etapie stanu surowego zamkniętego.Drugi etap, ostatni, to montaż rekuperatora. Wykonuje się go na etapie po tynkowaniu i malowaniu, tuż przed wprowadzeniem się.Napisz, zadzwoń. Jesteśmy do dyspozycji w Krakowie i całym woj. małopolskim.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock