Rekuperacja Płock

Jeżeli budujesz dom i jesteś zainteresowany solidnym montażem energooszczędnej rekuperacji na terenie Płocka i województwa mazowieckiego, nie mogłeś trafić lepiej!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Płock - Rekuperatory.pl

Dające wymierne korzyści, maksymalnie energooszczędne systemy rekuperacji, centrala wentylacyjna o najwyższych parametrach odzysku ciepła z największym wymienniku na rynku, idealnie dopasowana instalacja wykonana albo z kanałów stalowych izolowanych wełną mineralną, albo z antybakteryjnych przewodów o niewielkich średnicach z tworzywa, zapewniają oszczędności, niesamowity komfort oraz bezgłośną pracę.

Nie warto ryzykować pozornymi oszczędnościami, powierz swój dom specjalistom z firmy instalacyjnej Rekuperatory.pl. Nasze ekipy monterskie zamontowały już ponad 8979 instalacji i pozostają liderem w swojej branży. Konsultujemy, projektujemy, wykonujemy już od 21 lat.

Zapytaj o bezpłatną poradę na temat montażu rekuperacji w swoim domu! Umów się na telefon, spotkanie osobiste lub online bezpośrednio z Doradcą z Twojego regionu.

Systemy rekuperacji wykonujemy z zastosowaniem rekuperatorów następnej generacji AERISnext, które nie mają sobie równych!

Instalacje wykonane są ze stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach, z kanałów płaskich w systemie NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki NeoFlex®GOLD System. Do dyspozycji jest również bardzo często wybierany system z tworzywa NeoFlex®STD.

Do Twojej dyspozycji pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Płock - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Płocku i okolicach

Płock, Gostynin, Bodzanów, Białe, Gąbin i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Płocku i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock