Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Płock

Dające wymierne korzyści, maksymalnie energooszczędne systemy rekuperacji, centrala wentylacyjna o najwyższych parametrach odzysku ciepła z największym wymienniku na rynku, idealnie dopasowana instalacja wykonana albo z kanałów stalowych izolowanych wełną mineralną, albo z antybakteryjnych przewodów o niewielkich średnicach z tworzywa, zapewniają oszczędności, niesamowity komfort oraz bezgłośną pracę.

Nie warto ryzykować pozornymi oszczędnościami, powierz swój dom specjalistom z firmy instalacyjnej Rekuperatory.pl. Nasze ekipy monterskie zamontowały już ponad 9590 instalacji i pozostają liderem w swojej branży. Konsultujemy, projektujemy, wykonujemy już od 22 lat.

Zapytaj o bezpłatną poradę na temat montażu rekuperacji w swoim domu! Umów się na telefon, spotkanie osobiste lub online bezpośrednio z Doradcą z Twojego regionu.

Systemy rekuperacji wykonujemy z zastosowaniem rekuperatorów następnej generacji AERISnext, które nie mają sobie równych!

Instalacje wykonane są ze stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach, z kanałów płaskich w systemie NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki NeoFlex®GOLD System. Do dyspozycji jest również bardzo często wybierany system z tworzywa NeoFlex®STD.

Do Twojej dyspozycji pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Jeżeli budujesz dom i jesteś zainteresowany solidnym montażem energooszczędnej rekuperacji na terenie Płocka i województwa mazowieckiego, nie mogłeś trafić lepiej!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Płock

Rekuperatory.pl
Krzysztof Diller Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Płock - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Płocku i okolicach: Płock, Gostynin, Bodzanów, Białe, Gąbin i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Płocku i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę