Opinie o Rekuperatory.pl

Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo. Firma rzetelna i godna polecenia, znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Obsługa bez zarzutu.

Agata Hołda Olkuszwoj. małopolskie

Montaż przebiegł szybko i sprawnie. Choć dom nie jest mały i przewiertów przez strop było sporo, chłopaki całą instalację ogarnęli w 2 dni. Polecam z czystym sumieniem. Mało w dzisiejszych czasach ekip, które trzymają się tak terminów.

Paweł Leń Warta Bolesławiecka, woj. dolnośląskie

Pracę ekipy monterskiej oceniam bardzo dobrze: wszystko wykonane terminowo i solidnie. Co do ceny, to szkoda by mi było robić głupie oszczędności na systemie, który ma pracować na okrągło przez 24 h na dobę i zlecać jego instalację nie sprawdzonej firmie.

Krzysztof RudnikKąty, woj. mazowieckie

Szybko, sprawie, czysto zamontowane urządzenie.

Piotr Nochowicz Dzierzążenko, woj. wielkopolskie

Profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, wysokiej jakości urządzenie. Polecam.

Artur Nawrot Pieszków, woj. dolnośląskie

Wszystko ok! Rekuperator działa bez zastrzeżeń. Polecam Rekuperatory.pl (ROHA Group)!

Piotr Szczepanik Węgrów-Liw, woj. mazowieckie

Stosunek do klienta bez zarzutu. Sprzęt najwyższej światowej klasy. Tylko tak trzymać. Mogę polecić każdemu Rekuperatory.pl.

Andrzej Derlatka Zielonki, woj. mazowieckie

Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny. Polecam!

Damian Doleciński Gowarzewo, woj. wielkopolskie

Zamontowałem wentylacje mechaniczną z firmą Rekuperatory pl. Decyzja odnośnie tej firmy okazała się w 100% trafna. Firma profesjonalna na każdym etapie, od pierwszych wyjaśnień i odpowiedzi, po przez projektowanie aż do ostatniego etapu realizacji. Polecam tę firmę.

Tomasz Zacharski Dobra Szczecińska, Zachodniopomorskie

Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, szybko, zgodnie z projektem i założeniami. Po zakończeniu ekipa pozostawiła po sobie porządek.

Tomek Kućmiński Kwidzyn, woj. pomorskie

Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa.

Magdalena Greń-Zgliczyńska Cieszyn, woj. śląskie

Rzetelna, terminowa i konkretna firma godna polecenia.

Anna Rzeźnik Chełmek, woj. małopolskie

Etap montażu mam już za sobą. Szybko, sprawnie. Polecam w 100 procentach.

Michał Bartkiewicz Ząbkowice Śl., woj. dolnośląskie

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Wszystko zgodnie z umową. Możliwość negocjacji.

Andrzej Lemański Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie

Terminowa i dokładna realizacja zlecenia wykonania instalacji.

Paweł Czycharowski Cieszyn, woj. Śląskie

Do pozytywnego podsumowania firmy "Rekuperatory.pl wystarczy jedno słowo: profesjonalizm.

Tadeusz Krawczyk Królowa Polska, woj. małopolskie

Sprzęt działa bez zarzutu, na normalnym biegu jest niesłyszalny, jestem bardzo zadowolony :-)

Paweł S. Nowogród

Polecam i zachęcam do korzystania z oferty tej firmy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie :)

Monika Drążkowska Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie

Polecam, firmę rekuperatory.pl montaż przebiegł sprawnie i szybko. Panowie zawsze odpowiadali profesjonalnie na wszystkie pytania. Do dnia dzisiejszego pozostajemy w kontakcie

Wojciech Najda Dębe Wielkie, woj. mazowieckie

Z przedstawicielem Rekuperatory.pl nawiązaliśmy ekspresowy kontakt. Oferta nas pozytywnie zaskoczyła. Samo wykonanie bardzo profesjonalne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam tę firmę każdemu. Warto wybierać ludzi, którzy znają się w 100% na tym co robią :)

Rafał Fabijański Ruszowice woj. dolnośląskie

Fachowe i profesjonalne podejście do tematu, rzeczowa komunikacja z przedstawicielami, montaż i uruchomienie systemu przebiegły bardzo sprawnie i punktualnie, system od roku czasu działa bezproblemowo i spełnia swoje zadanie w 100%

Damian Śmieszek Uciechów, woj. dolnośląskie

Dziękuję ogromnie Rekuperatory.pl za konsultacje! Zwróciłem się o przeanalizowanie mojego projektu rekuperacji, ponieważ mój wykonawca nie do końca chciał zrobić wentylacje z odzyskiem ciepła zgodnie z normami i standardami ogólnie obowiązującymi. Spotkałem się z dużą fachowością, zrozumieniem i pomocą. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać wykonawcę rekuperacji, z pewnością wybrałbym Rekuperatory.pl!

Tomasz Żmijewski Nikielkowo, woj. warmińsko-mazurskie

Doprowadzając dom do stanu, w którym jest teraz, pracowałem już z kilkoma fachowcami. Żaden z nich nie zjawił się punktualnie - Wy tak. Żaden z nich nie przedstawił mi dziennego planu pracy - Wy tak. Żaden z nich nie był tak zorganizowany jak Wy. Nikt nie posprzątał po sobie - Wy tak. Nie wiem czy wykonanie jest technicznie dobrze, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Wiem, że wykonanie instalacji jest estetyczne i po wytłumaczeniu, zrozumiałe. Jestem zadowolony z Waszej pracy, z pracy Waszej ekipy. Utrzymajcie proszę to dobre wrażenie dalej.

Remigiusz Ch woj. łódzkie

Bardzo profesjonalna usługa, od obsługi oferty, potem umowy, aż po wykonanie projektu i montaż. Wiele cennych rad odnośnie wyboru sprzętu, użytkowania rekuperacji czy połączenia systemu z wentylacją. Ekipa montażowa bardzo sprawna, uprzejma, montaż szybki i bezproblemowy, bardzo pozytywnie doświadczenie w porównaniu z typową polską ekipą budowlaną. Miło wspominamy każdy etap współpracy. Obecnie użytkujemy już dom z zamontowaną rekuperacją, powietrze jest zawsze idealnie świeże i czyste.

Magdalena Wojda Odrano – Wola, woj. mazowieckie

Zdecydowanie polecam współpracę z Rekuperatory PL. Fachowe doradztwo, dobry kontakt i terminowość to podstawowe zalety, których doświadczyłem podczas podejmowania decyzji i realizacji swojej inwestycji. Dodatkowo co ważne, oferowane ceny są konkurencyjne i w zależności od konfiguracji możliwa jest opcja na delikatną negocjację. Ekipy montażowe super - sprawnie i fachowo. Po zakończonych pracach pozostawiają ład i porządek. Zachęcam do skorzystania z konsultacji i sprawdzenia oferty.

Wojciech Sawa-Chrzanowski Pęclin, woj. mazowieckie

Szybki montaż, staranność i dokładność wykonania. Wszelkie zmiany projektowe i doradztwo na najwyższym poziomie. Obsługa klienta od wyceny poprzez projekt, wykonanie oraz rozliczenie w 100% mnie zadowala. Najważniejsze że nie było żadnych problemów ani niedomówień jak to często bywa przy innych "fachowcach" w dzisiejszych czasach.

Bartosz Zwierzew Krzeczyn Mały, woj. dolnośląskie

Profesjonalizm na każdym etapie. Najpierw zapytanie, szybka odpowiedź i kilka sugestii. Wizyta inżyniera na pomiarach, kolejne sugestie i propozycje rozwiązań, wreszcie projekt, moja akceptacja i do dzieła. Ekipa umówiła się i dojechała na czas. Podczas każdego z etapów montażu nie miałem telefonów z dziwnymi pytaniami, co, gdzie i dlaczego. Był telefon informujący o zakończonym etapie. Na koniec skrócony instruktaż do obsługi i konserwacji, podpisy i podziękowania. Gdyby każdy z etapów mojej budowy przebiegał w podobny sposób, budowa skończyła by się szybciej, a ja byłbym zdrowszy. Aspekt finansowy ma znaczenie, więc go nie pominę. Najkrócej jak można, powiem, że można to zrobić taniej, ale mi nie odpowiada rola konsultanta, doradcy, pomocnika i kogokolwiek jeszcze, a tego wymagają fachowcy w cudzysłowiu.

Jan Pawłowski Barlinek, woj. zachodniopomorskie

Profesjonalizm na każdym etapie:
  • szybka oraz konkurencyjna oferta
  • merytoryczny oraz dokładny projekt
  • solidna oraz rzetelna ekipa montażystów aż do uruchomienia instalacji
  • po kilkumiesięcznym użytkowaniu instalacji (rekuperacji) jesteśmy w pełni zadowolenia z jakości powietrza w domu, a zwłaszcza w pralni oraz łazienki
Szczerze polecam firmę rekuperatory.pl

Barbara Kisiel Tychy, woj. śląskie

Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem i przyjemnością mogę polecić firmę Rekuperatory.pl Firma zapewnia dbałość o klienta i wsparcie na każdym etapie, począwszy od doboru instalacji po montaż końcowy. Stały kontakt z klientem. Wszystkie etapy wykonane fachowo i w terminie. System u nas pracuje już kilka miesięcy - sprawnie i bezawaryjnie. Powietrze w domu mamy naprawdę czyste i świeże, a przy tym duży odzysk ciepła. Raz jeszcze serdecznie polecam!

Izabela Kurczab-Brytan Oleśnica, woj. dolnośląskie

Instalacja kanałów wentylacyjnych i rekuperatora odbyła się szybko, sprawnie i bardzo sympatycznie. Panowie instalatorzy to doskonali fachowcy, ja jako laik zadawałam mnóstwo dziwnych pytań, a oni bez cienia zirytowania odpowiadali na wszelkie pytania i wątpliwości. Niekiedy tez dzwonie do instalatorów z jakimiś zapytaniami i także wtedy zawsze odbierają telefon, zawsze maja czas i zawsze mi dobrze doradzą. Rekuparatory.pl to najlepsza firma na rynku!! z cała pewnością. POLECAM. POLECAM. POLECAM.

Katarzyna Skwierczyńska Wiązowna, woj. mazowieckie

Pełny PROFESJONALIZM przy Montażu Instalacji Rekuperacji w domu. Sprawy kolizyjne (problemowe), które wyszły na etapie układania kanałów zostały sprawnie rozwiązane na budowie. Ekipa montażowa otwarta na sugestie inwestora i potrafiąca połączyć "życzenia klienta" z projektem instalacji. Gorąco polecam.

Tomasz New Czymanowo, woj. pomorskie

Jedna z niewielu firm która wykonuje swoje usługi kompleksowo i rzetelnie. Gdyby wszyscy wykonawcy wykonywali usługi na poziomie firmy Rekuperatory.pl, życie było by łatwiejsze. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Paweł Włoch Orchowek, woj. lubelskie

Polecam, firmę rekuperatory.pl montaż przebiegł sprawnie i szybko. Panowie zawsze odpowiadali profesjonalnie na wszystkie pytania. Do dnia dzisiejszego pozostajemy w kontakcie

Wojciech Najda Dębe Wielkie, woj. mazowieckie

Jestem szczęśliwym użytkownikiem systemy rekuperacji z firmy Rekuperatory.pl Obsługa, doradztwo na etapie ustalania szczegółów oraz późniejszy montaż i pomoc zasługuje na 5+. Polecam z czystym sumieniem.

Damian Zaorski Biesiekierz Tatów, woj. zachodniopomorskie

Bardzo sprawna i zorientowana ekipa w krótkim czasie zainstalowała wszystkie rury i rozdzielacze do rekuperacji. Po zakończonej akcji pozostawili po sobie porządek, a jakość montażu całej instalacji podziwiały następne ekipy budujące dom. Polecam!

Tomasz Zyśko Reda, woj. pomorskie

Instalacja rekuperacji wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Kontakt i ustalenia przebiegły sprawnie. Montaż wykonany schludnie, solidnie i dokładnie. Całość wygląda bez zarzutu. System rekuperacji działa zgodnie z oczekiwaniami.

Iwona Luberda Poznań, woj. wielkopolskie

Profesjonalne podejście do klienta, łatwość kontaktu z inżynierem, przedstawicielem, wykonawcami. Wszystko wykonane w ustalonych terminach, mimo pandemii...Polecam

Magda Tomaszewska Borzygniew, woj. dolnośląskie

Od wczoraj chodzi u mnie Wasz rekuperator. Macie super wykonawców. Pan Paweł + ekipa (niestety nie znam imion) są bardzo profesjonalni, mili i rzetelni.

Adam Połomski Podkowa Leśna, woj. mazowieckie

Polecam, pełny profesjonalizm, każdy kto wchodzi na budowę pyta która firma tak montuje rekuperację. Polecam

Anna Marszałek woj. dolnośląskie

Rzetelna firma. System wentylacji działa sprawnie. A co najbardziej się liczy to że po dwóch latach użytkowania nie wyobrażam sobie życia bez rekuperacji. Przebywamy w czystym i świeżym otoczeniu. No i sen. Mam wrażenie, że śpimy na ciepłym dworze. Znajomi zazdroszczą.

Tomasz Olszewski Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie

Każdemu trzeba dać szansę na poprawę. Rekuperatory.pl może nie do końca dobrze rozpoczęli ale końcówka na medal. Można że akcja-reakcja. Problem z filtrami rozwiązany bardzo szybko. Pan który dziś był na szkoleniu z obsługi zrobił to profesjonalnie i przejrzyście. Jakość nawiewu i wywiewu zgodne z normami. Mały minus za początkowe "niedomówienie" rekompensuje postawa "PO". DZIEKI REKUPERATORY.PL P.S za rok na przeglądzie poproszę tego samego Pana instalatora🙂🙂🙂

Kamil Chmielewski Konin, woj. wielkopolskie