Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja opinie

Od 22 lat, czyli od początku istnienia marki Rekuperatory.pl, zaufanie jest podstawą naszych relacji. 

Relacji z klientami, ale także w samej firmie, wewnątrz. Z najwyższa starannością, działamy w oparciu o zasadę fair – play.

Zależy nam na tym, by rekuperacja miała dobrą opinię. By inwestorzy budujący obecnie swój wymarzony dom byli świadomi faktu, że wentylacja grawitacyjna nie sprawdza się w szczelnym, nowoczesnym budownictwie. Za to rekuperacja dokładnie na tę potrzebę odpowiada. Dowiedz się co to jest rekuperacja.

Każda z opinii jest zweryfikowana i pochodzi od rzeczywistego  klienta, który wykonał system rekuperacji w Rekuperatory.pl. 

72%

klientów poleca REKUPERATORY.pl swoim znajomym i rodzinie *

94%

klientów jest zadowolonych ze współpracy z REKUPERATORY.pl *

4.8

Opinie Google. Sprawdź, co piszą Klienci o REKUPERATORY.PL.

4.8

Opinie Google. Sprawdź, co piszą Klienci o REKUPERATORY.PL.

* Badanie Satysfakcji Klienta wykonujemy metodą NPS (Net Promoter Score of People) wśród klientów Rekuperatory.pl od 2021 r.

Opinie pochodzą od klientów Rekuperatory.pl, u których montowaliśmy system rekuperacji.

Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo. Firma rzetelna i godna polecenia, znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Obsługa bez zarzutu.

Agata Hołda Olkuszwoj. małopolskie

Montaż przebiegł szybko i sprawnie. Choć dom nie jest mały i przewiertów przez strop było sporo, chłopaki całą instalację ogarnęli w 2 dni. Polecam z czystym sumieniem. Mało w dzisiejszych czasach ekip, które trzymają się tak terminów.

Paweł Leń Warta Bolesławiecka, woj. dolnośląskie

Pracę ekipy monterskiej oceniam bardzo dobrze: wszystko wykonane terminowo i solidnie. Co do ceny, to szkoda by mi było robić głupie oszczędności na systemie, który ma pracować na okrągło przez 24 h na dobę i zlecać jego instalację nie sprawdzonej firmie.

Krzysztof RudnikKąty, woj. mazowieckie

Szybko, sprawie, czysto zamontowane urządzenie.

Piotr Nochowicz Dzierzążenko, woj. wielkopolskie

Profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, wysokiej jakości urządzenie. Polecam.

Artur Nawrot Pieszków, woj. dolnośląskie

Wszystko ok! Rekuperator działa bez zastrzeżeń. Polecam Rekuperatory.pl (ROHA Group)!

Piotr Szczepanik Węgrów-Liw, woj. mazowieckie

Stosunek do klienta bez zarzutu. Sprzęt najwyższej światowej klasy. Tylko tak trzymać. Mogę polecić każdemu Rekuperatory.pl.

Andrzej Derlatka Zielonki, woj. mazowieckie

Montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Pracownicy wykazali się doświadczeniem, wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Rekuperator został podłączony do wifi. Instruktaż przeprowadzony w sposób miły i przystępny. Polecam!

Damian Doleciński Gowarzewo, woj. wielkopolskie

Zamontowałem wentylacje mechaniczną z firmą Rekuperatory pl. Decyzja odnośnie tej firmy okazała się w 100% trafna. Firma profesjonalna na każdym etapie, od pierwszych wyjaśnień i odpowiedzi, po przez projektowanie aż do ostatniego etapu realizacji. Polecam tę firmę.

Tomasz Zacharski Dobra Szczecińska, Zachodniopomorskie

Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, szybko, zgodnie z projektem i założeniami. Po zakończeniu ekipa pozostawiła po sobie porządek.

Tomek Kućmiński Kwidzyn, woj. pomorskie

Rewelacyjna ekipa: szybko i sprawnie. Mili Panowie, zresztą od początku do końca super fachowa obsługa.

Magdalena Greń-Zgliczyńska Cieszyn, woj. śląskie

Rzetelna, terminowa i konkretna firma godna polecenia.

Anna Rzeźnik Chełmek, woj. małopolskie

Etap montażu mam już za sobą. Szybko, sprawnie. Polecam w 100 procentach.

Michał Bartkiewicz Ząbkowice Śl., woj. dolnośląskie

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Wszystko zgodnie z umową. Możliwość negocjacji.

Andrzej Lemański Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie

Terminowa i dokładna realizacja zlecenia wykonania instalacji.

Paweł Czycharowski Cieszyn, woj. Śląskie

Do pozytywnego podsumowania firmy "Rekuperatory.pl wystarczy jedno słowo: profesjonalizm.

Tadeusz Krawczyk Królowa Polska, woj. małopolskie

Sprzęt działa bez zarzutu, na normalnym biegu jest niesłyszalny, jestem bardzo zadowolony :-)

Paweł S. Nowogród

Polecam i zachęcam do korzystania z oferty tej firmy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie :)

Monika Drążkowska Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie

Jakość i obsługa na pierwszym miejscu. Bardzo mili i kompetentni ludzie tam pracują. Polecam wszystkim.

Barbara Turczyn Nieborów, woj. łódzkie

Firma profesjonalna , szybka realizacja , wysoka jakość produktu i montażu. Polecam w 100%

Michał Wiszniewski Wrocław, woj. dolnośląskie

Polecam, pełny profesjonalizm, każdy kto wchodzi na budowę pyta która firma tak montuje rekuperację. Polecam

Anna Marszałek woj. dolnośląskie

Polecam, firmę rekuperatory.pl montaż przebiegł sprawnie i szybko. Panowie zawsze odpowiadali profesjonalnie na wszystkie pytania. Do dnia dzisiejszego pozostajemy w kontakcie

Wojciech Najda Dębe Wielkie, woj. mazowieckie

Z przedstawicielem Rekuperatory.pl nawiązaliśmy ekspresowy kontakt. Oferta nas pozytywnie zaskoczyła. Samo wykonanie bardzo profesjonalne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam tę firmę każdemu. Warto wybierać ludzi, którzy znają się w 100% na tym co robią :)

Rafał Fabijański Ruszowice woj. dolnośląskie

Fachowe i profesjonalne podejście do tematu, rzeczowa komunikacja z przedstawicielami, montaż i uruchomienie systemu przebiegły bardzo sprawnie i punktualnie, system od roku czasu działa bezproblemowo i spełnia swoje zadanie w 100%

Damian Śmieszek Uciechów, woj. dolnośląskie

Dziękuję ogromnie Rekuperatory.pl za konsultacje! Zwróciłem się o przeanalizowanie mojego projektu, ponieważ mój wykonawca nie do końca chciał zrobić wentylacje z odzyskiem ciepła zgodnie z normami i standardami ogólnie obowiązującymi. Spotkałem się z dużą fachowością, zrozumieniem i pomocą. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać wykonawcę rekuperacji, z pewnością wybrałbym Rekuperatory.pl!

Tomasz Żmijewski Nikielkowo, woj. warmińsko-mazurskie

Zdecydowanie polecam współpracę z Rekuperatory PL. Fachowe doradztwo, dobry kontakt i terminowość to podstawowe zalety, których doświadczyłem podczas podejmowania decyzji i realizacji swojej inwestycji. Dodatkowo co ważne, oferowane ceny są konkurencyjne i w zależności od konfiguracji możliwa jest opcja na delikatną negocjację. Ekipy montażowe super - sprawnie i fachowo. Po zakończonych pracach pozostawiają ład i porządek. Zachęcam do skorzystania z konsultacji i sprawdzenia oferty.

Wojciech Sawa-Chrzanowski Pęclin, woj. mazowieckie

Szybki montaż, staranność i dokładność wykonania. Wszelkie zmiany projektowe i doradztwo na najwyższym poziomie. Obsługa klienta od wyceny poprzez projekt, wykonanie oraz rozliczenie w 100% mnie zadowala. Najważniejsze że nie było żadnych problemów ani niedomówień jak to często bywa przy innych "fachowcach" w dzisiejszych czasach.

Bartosz Zwierzew Krzeczyn Mały, woj. dolnośląskie

Profesjonalizm na każdym etapie:
  • szybka oraz konkurencyjna oferta
  • merytoryczny oraz dokładny projekt
  • solidna oraz rzetelna ekipa montażystów aż do uruchomienia instalacji
  • po kilkumiesięcznym użytkowaniu instalacji jesteśmy w pełni zadowolenia z jakości powietrza w domu, a zwłaszcza w pralni oraz łazienki
Szczerze polecam firmę rekuperatory.pl

Barbara Kisiel Tychy, woj. śląskie

Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem i przyjemnością mogę polecić firmę Rekuperatory.pl Firma zapewnia dbałość o klienta i wsparcie na każdym etapie, począwszy od doboru instalacji po montaż końcowy. Stały kontakt z klientem. Wszystkie etapy wykonane fachowo i w terminie. System u nas pracuje już kilka miesięcy - sprawnie i bezawaryjnie. Powietrze w domu mamy naprawdę czyste i świeże, a przy tym duży odzysk ciepła. Raz jeszcze serdecznie polecam!

Izabela Kurczab-Brytan Oleśnica, woj. dolnośląskie

Instalacja kanałów wentylacyjnych i rekuperatora odbyła się szybko, sprawnie i bardzo sympatycznie. Panowie instalatorzy to doskonali fachowcy, ja jako laik zadawałam mnóstwo dziwnych pytań, a oni bez cienia zirytowania odpowiadali na wszelkie pytania i wątpliwości. Niekiedy tez dzwonie do instalatorów z jakimiś zapytaniami i także wtedy zawsze odbierają telefon, zawsze maja czas i zawsze mi dobrze doradzą. Rekuparatory.pl to najlepsza firma na rynku!! z cała pewnością. POLECAM. POLECAM. POLECAM.

Katarzyna Skwierczyńska Wiązowna, woj. mazowieckie

Pełny PROFESJONALIZM przy Montażu Instalacji. Sprawy kolizyjne (problemowe), które wyszły na etapie układania kanałów zostały sprawnie rozwiązane na budowie. Ekipa montażowa otwarta na sugestie inwestora i potrafiąca połączyć "życzenia klienta" z projektem instalacji. Gorąco polecam.

Tomasz New Czymanowo, woj. pomorskie

Jedna z niewielu firm która wykonuje swoje usługi kompleksowo i rzetelnie. Gdyby wszyscy wykonawcy wykonywali usługi na poziomie firmy Rekuperatory.pl, życie było by łatwiejsze. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Paweł Włoch Orchowek, woj. lubelskie

Polecam, firmę rekuperatory.pl montaż przebiegł sprawnie i szybko. Panowie zawsze odpowiadali profesjonalnie na wszystkie pytania. Do dnia dzisiejszego pozostajemy w kontakcie

Wojciech Najda Dębe Wielkie, woj. mazowieckie

Jestem szczęśliwym użytkownikiem systemy z firmy Rekuperatory.pl Obsługa, doradztwo na etapie ustalania szczegółów oraz późniejszy montaż i pomoc zasługuje na 5+. Polecam z czystym sumieniem.

Damian Zaorski Biesiekierz Tatów, woj. zachodniopomorskie

Bardzo sprawna i zorientowana ekipa w krótkim czasie zainstalowała wszystkie rury i rozdzielacze do systemu. Po zakończonej akcji pozostawili po sobie porządek, a jakość montażu całej instalacji podziwiały następne ekipy budujące dom. Polecam!

Tomasz Zyśko Reda, woj. pomorskie

Instalacja wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Kontakt i ustalenia przebiegły sprawnie. Montaż wykonany schludnie, solidnie i dokładnie. Całość wygląda bez zarzutu. System rekuperacji działa zgodnie z oczekiwaniami.

Iwona Luberda Poznań, woj. wielkopolskie

Profesjonalne podejście do klienta, łatwość kontaktu z inżynierem, przedstawicielem, wykonawcami. Wszystko wykonane w ustalonych terminach, mimo pandemii...Polecam

Magda Tomaszewska Borzygniew, woj. dolnośląskie

Od wczoraj chodzi u mnie Wasz rekuperator. Macie super wykonawców. Pan Paweł + ekipa (niestety nie znam imion) są bardzo profesjonalni, mili i rzetelni.

Adam Połomski Podkowa Leśna, woj. mazowieckie

Rzetelna firma. System wentylacji działa sprawnie. A co najbardziej się liczy to że po dwóch latach użytkowania nie wyobrażam sobie życia bez rekuperacji. Przebywamy w czystym i świeżym otoczeniu. No i sen. Mam wrażenie, że śpimy na ciepłym dworze. Znajomi zazdroszczą.

Tomasz Olszewski Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie

Każdemu trzeba dać szansę na poprawę. Rekuperatory.pl może nie do końca dobrze rozpoczęli ale końcówka na medal. Można że akcja-reakcja. Problem z filtrami rozwiązany bardzo szybko. Pan który dziś był na szkoleniu z obsługi zrobił to profesjonalnie i przejrzyście. Jakość nawiewu i wywiewu zgodne z normami. Mały minus za początkowe "niedomówienie" rekompensuje postawa "PO". DZIEKI REKUPERATORY.PL P.S za rok na przeglądzie poproszę tego samego Pana instalatora!!!

Kamil Chmielewski Konin, woj. wielkopolskie

Bardzo rzetelne podejście do klienta. W sprawie doboru systemu polecam kontakt z panem Łukaszem Kuberą - fachowo i prosto wyjaśnia wszystkie techniczne pytania i wątpliwości, jest merytorycznie przygotowany do rozmowy oraz przedstawia wiele alternatyw dopasowanych do potrzeb.

Darek Burski Pabianice, woj. łódzkie

Począwszy od pierwszego kontaktu zostałem potraktowany rzetelnie i fachowo przez handlowca, który się spotkał i rozwiał wszystkie moje wątpliwości, poprzez projektanta, który dostosował projekt pod moje wymagania a na ekipie montującej kończąc, która fachowo i zgodnie ze sztuka wykonała cała instalacje. FIRMĘ POLECAM KAŻDEMU kto jeszcze się zastanawia czy rekuperacja jest warta zakupu oraz ludziom którzy szukają FACHOWEGO zaprojektowania i wykonania instalacji!

Sylwester Jadowski Poznań, woj. wielkopolskie

Bardzo profesjonalna usługa, od obsługi oferty, potem umowy, aż po wykonanie projektu i montaż. Wiele cennych rad odnośnie wyboru sprzętu, użytkowania rekuperacji czy połączenia systemu z wentylacją. Ekipa montażowa bardzo sprawna, uprzejma, montaż szybki i bezproblemowy, bardzo pozytywnie doświadczenie w porównaniu z typową polską ekipą budowlaną. Miło wspominamy każdy etap współpracy. Obecnie użytkujemy już dom z zamontowaną rekuperacją, powietrze jest zawsze idealnie świeże i czyste.

Magdalena Wojda Odrano – Wola, woj. mazowieckie

Doprowadzając dom do stanu, w którym jest teraz, pracowałem już z kilkoma fachowcami. Żaden z nich nie zjawił się punktualnie - Wy tak. Żaden z nich nie przedstawił mi dziennego planu pracy - Wy tak. Żaden z nich nie był tak zorganizowany jak Wy. Nikt nie posprzątał po sobie - Wy tak. Nie wiem czy wykonanie jest technicznie dobrze, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Wiem, że wykonanie instalacji jest estetyczne i po wytłumaczeniu, zrozumiałe. Jestem zadowolony z Waszej pracy, z pracy Waszej ekipy. Utrzymajcie proszę to dobre wrażenie dalej.

Remigiusz Ch woj. łódzkie

Bardzo profesjonalne podejście firmy. Od projektu aż po montaż, Pan monter widać że wiedział co robi, pracę bardzo schludnie wykonał i przede wszystkim zostawił po sobie nienaganny porządek. A dodatkowo cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Polecam gorąco.

Andrzej Skrocki Przejazdowo, woj. pomorskie

Firma naprawdę godna polecenia. Bardzo sprawny montaż kanałów wentylacyjnych. Na każdym etapie profesjonalny kontakt i odpowiedź na wszystkie nasze pytania i wątpliwości przez przedstawiciela.

Magdalena Jasińska Sulbiny, woj. mazowieckie

Usługa przebiegła sprawnie oraz zgodnie z oczekiwaniami. Wielki plus za szybki kontakt z klientem oraz elastyczność w ustalaniu terminu wykonania instalacji. Polecam.

Piotr Gębski Juszkowo, woj. pomorskie, 2021

Bardzo dobra współpraca oraz kontakt z klientem. Projekt sporządzony jeszcze przed zalaniem stropu, dzięki czemu obyło sie bez wiercenia otworów. Montaż wykonany w umówionym terminie sprawnie i szybko. Polecam :)

Kacper Boryś Juszkowo, woj. pomorskie, 2021

Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa, zaczynając od pierwszego kontaktu, doradztwa, kończąc na realizacji. Służą pomocą na każdym etapie, również po montażu. Terminowe wykonanie. Ekipa zdecydowanie wyróżniała się tle innych podwykonawców przy budowie naszego domu. Nie są najtańsi, ale zdecydowanie warto zapłacić więcej za dobrze wykonaną instalację oraz ogromną wiedzę i doświadczenie.

Mateusz Kubiak Warszawa - Wesoła, woj. mazowieckie, 2021

Również polecam. Najbardziej zorganizowana ekipa na mojej budowie. Reku działa, dziękuję. Czysto, szybko i serio wiedzieli co robią. Pozdro dla ekipy montażowej z Jarocina!

Remigiusz Chatliński Plecka Dąbrowa, woj. łódzkie, 2022

Profesjonalne podejście do klienta - od pierwszego spotkania. Projekt, obsługa telefoniczna, instalacja, serwis. Polecam!

Bartłomiej Kobalczyk Otwock, woj. mazowieckie, 2022

Świetny kontakt z panem Adamem R. Wielokrotnie rozmawialiśmy, rzetelne podejście do tematu i klienta.

Pan Marek woj. śląskie, 2022

Pełen profesjonalizm! Doskonały kontakt, fachowy i estetyczny monataż i sama instalacja działa cicho i bez zarzutu. Polecam!

Pan Bartosz woj. wielkopolskie, 2022

Chcę serdecznie podziękować za serwis rekuperatora. Pan Aleksander był bardzo punktualny, profesjonalny, przyjemny, przygotowany, wszystko mi wytłumaczył. Po prostu expert. Czysta przyjemność, kiedy serwisant jest takim profesjonalistą. Jeszcze raz dziekuję.

Pan Maciej Gniewomirowice, woj. dolnośląskie, 2022

Korzystam przeszło rok z produktów montowanych przez firmę Rekuperatory.pl (instalacja+rekuperator AERIS Next) i mogę powiedzieć, że to najlepiej zainwestowane pieniądze w trakcie remontu mieszkania. Dodam tylko, że mieszkanie jest w centrum miasta, a jakość powietrza jest niska. Mieszkanie wysokie 3m, więc dodatkowy plus, bo powietrze spod sufitu jest wtłaczane do pomieszczenia (brak efektu typu, masz wysokie mieszkanie grzejesz sąsiada na górze). Łączna oszczędność energii wg informacji z jednostki centralnej od czerwca tamtego roku to 5355 kWh. O plusie braku potrzeby otwierania okien na ruchliwą i śmierdzącą spalinami ulicę nie będę pisał, bo każdy to wie, kto mieszka w centrum miasta, dlatego jeżeli jesteś przed remontem/budową mieszkania/domku w centrum miasta, nie ma się co zastanawiać nad rekuperatorem. Oczywiście jest to idealne rozwiązanie również dla wszelkiej maści alergików (jak ja), którzy nie martwią się otwieraniem okien w okresie pylenia, bo nie muszą tego robić, a filtry typu F7 zatrzymują wszystko. Smród obory sąsiada jak mieszkasz na wsi, też Ci już nie będzie przeszkadzał. Jedyny minus - nie można mieć otwartego kominka w mieszkaniu/domu, ale ja się na ten minus godzę.

Maciej Korczowski Poznań, woj. wielkopolskie, 2021

Instalacja systemu w już zamieszkanym domu jednorodzinnym. Szybko umówiona wizyta przedstawiciela (konkurencja nawet się nie odezwała). Fachowo wyjaśnione wszystkie aspekty związane z montażem i działaniem rekuperacji. Przedstawiciel obejrzał budynek i doradził rozwiązanie najlepiej pasujące do naszej sytuacji. Realizacja w terminie kilku tygodni. Montaż całości wykonany przez jednego fachowca, który bez problemu poradził sobie ze wszystkimi problemami i wykazał się wysoką dbałością o szczegóły. Na koniec przeprowadził krótki ale treściwy instruktaż z użytkowania rekuperatora AERIS i już cieszymy się świeżym powietrzem w domu ;) Z pełną odpowiedzialnością polecam tą firmę jako fachowego wykonawcę systemów wentylacji/rekuperacji.

Pan Sławomir Sząbruk, woj. warmińsko-mazurskie, 2022

Profesjonalizm na każdym etapie. Najpierw zapytanie, szybka odpowiedź i kilka sugestii. Wizyta inżyniera na pomiarach, kolejne sugestie i propozycje rozwiązań, wreszcie projekt, moja akceptacja i do dzieła. Ekipa umówiła się i dojechała na czas. Podczas każdego z etapów montażu nie miałem telefonów z dziwnymi pytaniami, co, gdzie i dlaczego. Był telefon informujący o zakończonym etapie. Na koniec skrócony instruktaż do obsługi i konserwacji, podpisy i podziękowania. Gdyby każdy z etapów mojej budowy przebiegał w podobny sposób, budowa skończyła by się szybciej, a ja byłbym zdrowszy. Aspekt finansowy ma znaczenie, więc go nie pominę. Najkrócej jak można, powiem, że można to zrobić taniej, ale mi nie odpowiada rola konsultanta, doradcy, pomocnika i kogokolwiek jeszcze, a tego wymagają fachowcy w cudzysłowiu.

Jan Pawłowski Barlinek, woj. zachodniopomorskie

Wybrałam Waszą firmę 6 lat temu i była to najlepsza decyzja! Z żadnym problemem nie pozostałam sama sobie, każdy rozwiązany. I fakt, może usługa nie była tania, ale patrząc na jakość, podejście do klienta, obsługę posprzedażną, to były najlepiej wydane pieniądze.

Pani Anna woj. mazowieckie, 2022

Polecam firmę rekuperatory.pl. współpraca zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panią, po kontakt z Doradca następnie inżynierem i ekipą montującą przebiegł wzorowo. Zaproponowano mi kilka wariantów i wytłumaczono czym się różnią. Otrzymałem projekt a następnie zgodnie z projektem została wykonana instalacja. Otrzymałem komplet dokumentów. Umowa z firmą jest przejżysta. Plusem jest również gwarancja ceny której udzielają. Najlepsza firmą która była na mojej budowie!.

Pan Aadam woj. małopolskie, 2022

Współpraca z tą firmą przebiegła wzorowo. Zapłaciłem może nieco więcej niż oferowała konkurencja, ale w rekuperatory.pl pilnują bardzo całego procesu (i produktu), wiem za co płacę i wiem czego się spodziewać. Zostałem przez nich dobrze przeszkolony z tematu. To była dobra decyzja, polecam. Ja jestem bardzo zadowolony.

Pan Piotr woj. małopolskie, 2022

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Rekuperatory.pl, która zaprojektowała, zainstalowała oraz uruchomiła system rekuperacyjny w moim domu jednorodzinnym. Na plus na pewno: 1. kontakt z klientem 2. Dedykowani pracownicy do kontaktu na każdym etapie projektu 3. Projekt wykonawczy 4. Bardzo dobre szkolenie z obsługi rekuperatora 5. Protokół powykonawczy dedykowany dla PINB. Jedynym punktem dyskusyjnym może być koszt. Nie mniej jednak na etapie podpisywania umowy można wynegocjować zniżki. Wówczas cena robi się konkurencyjna w porównaniu do mniej popularnych firm. Biorąc pod uwagę całość realizacji a w szczególności kontakt z klientem, koszt oraz jakość, daję wszystkie gwiazdki.

Pan Paweł woj. małopolskie, 2022

Z pełną odpowiedzialnością za słowa polecam firmę Rekuperatory.pl oraz doradcę Pana Adama. Jestem pod wrażeniem rzetelności, terminowości oraz profesjonalizmu całej ekipy. Montaż przebiegł bez zarzutu, panowie pozostawili po sobie porządek, kanały wentylacyjne osadzono bardzo solidnie i estetycznie. Jeśli chodzi o formalności, wszystko przebiegało wzorowo. Zaoferowano mi bardzo dobrej klasy produkt w przystępnej cenie. Myślę, że warto postawić na fachowców, niż na siłę szukać oszczędności i ekipy/urządzenia po taniości, by potem żałować.

Pan Mateusz woj. śląskie, 2022

Bardzo spodobała mi się dokładność i staranność montażu izolacji. Widać było, że pan KRzysztof 'zęby zjadł' na wykonywaniu tego typu prac. Oprócz tego profesjonalną obsługą wykazał się doradca pan Damian odpowiadając na liczne pytania, które rodziły się w mojej głowie. Również bardzo dobry kontakt był z projektantem panem Piotrem. Panowie tak trzymać! Z czystym sumieniem polecam!

Pan Rafał woj. wielkopolskie, 2023