Rekuperacja Ząbki - Rekuperatory.pl

Marka Rekuperatory.pl posiada największe doświadczenie w montażu systemów rekuperacji. Decydując się na współpracę z nami, decydujesz się na najwyższe standardy wykonawcze.

Każdy system rekuperacji, który montujemy, posiada starannie przemyślany projekt inżynierski wykonany przez wykwalifikowanego inżyniera posiadającego duże doświadczenie w projektowaniu systemów rekuperacji w budynkach jednorodzinnych.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone marki i urządzenia, zarówno rekuperatorów, jak i instalacji wentylacyjnych.

Wraz z doradcą, możesz wybierać i dostosowywać do architektury budynku instalację, która będzie najbardziej odpowiednia: od kanałów stalowych spiro o dużych średnicach, poprzez systemy z kanałów płaskich stalowych, jak i okrągłych przewodów z polietylenu.

Zapraszamy do konsultacji projektowych! 

Zadzwoń do Doradcy i spotkajcie się bezpośrednio na budowie!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Ząbki

Rekuperacja Ząbki. Zapraszamy do firmy instalującej systemy rekuperacji na terenie Ząbek i województwa mazowieckiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Ząbki

Rekuperatory.pl
Olga Kodorska-Bastkowska Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Ząbki - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Ząbkach. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Ząbkach i okolicach: Targówek, Zacisze, Marki, Zielonka i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Ząbkach i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock