Rekuperacja Ząbki

Rekuperacja Ząbki. Zapraszamy do firmy instalującej systemy rekuperacji na terenie Ząbek i województwa mazowieckiego!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Ząbki - Rekuperatory.pl

Marka Rekuperatory.pl posiada największe doświadczenie w montażu systemów rekuperacji. Decydując się na współpracę z nami, decydujesz się na najwyższe standardy wykonawcze.

Każdy system rekuperacji, który montujemy, posiada starannie przemyślany projekt inżynierski wykonany przez wykwalifikowanego inżyniera posiadającego duże doświadczenie w projektowaniu systemów rekuperacji w budynkach jednorodzinnych.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone marki i urządzenia, zarówno rekuperatorów, jak i instalacji wentylacyjnych.

Wraz z doradcą, możesz wybierać i dostosowywać do architektury budynku instalację, która będzie najbardziej odpowiednia: od kanałów stalowych spiro o dużych średnicach, poprzez systemy z kanałów płaskich stalowych, jak i okrągłych przewodów z polietylenu.

Zapraszamy do konsultacji projektowych! 

Zadzwoń do Doradcy i spotkajcie się bezpośrednio na budowie!

Ząbki - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Ząbkach. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Ząbkach i okolicach

Targówek, Zacisze, Marki, Zielonka i okolice

Montaż rekuperacji w Ząbkach i na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Ząbkach i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock