Rekuperacja Białobrzegi

Rekuperacja Białobrzegi. Zgłoś się, aby porozmawiać o montażu systemu rekuperacji na terenie powiatu białobrzeskiego!

Marcin KubikDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Poznańska 81
62-052 Komorniki

Rekuperacja Białobrzegi - Rekuperatory.pl

Gwarantujące znakomity efekt, oszczędzające energię na ogrzewaniu budynku, zapewniające mniejsze zużycie energii pierwotnej, a co za tym idzie spełniające Wymagania Techniczne, jakim muszą podlegać budynku w zakresie zużycia energii pierwotnej EP od 1.01.2021r.  – takie właśnie są systemy rekuperacji montowane przez ekipy Rekuperatory.pl.

Nie miej wątpliwości, że montaż rekuperacji należy powierzyć firmie z doświadczeniem!

Na terenie całej Polski Rekuperatory.pl zamontowały systemy w 8979 budynkach. Projektujemy, obliczamy, montujemy, regulujemy, serwisujemy. Zaufaj specjalistom!

Zawsze, wszędzie każdą instalację systemu rekuperacji poprzedza rozmowa z klientem i specjalistą w zakresie rekuperacji. Planujemy wstępną trasę prowadzenia instalacji, dobieramy rodzaj kanałów wentylacyjnych, dobieramy moc rekuperatora.

Nic tu nie może być przypadkowe.

Rodzaj instalacji oraz centrale wentylacyjne są przez nas sprawdzone przez lata doświadczeń na budowach naszych klientów. Nie stosujemy nieznanych, nie sprawdzonych urządzeń. Za każdy zamontowany system ręczymy osobiście, że będzie niesłyszalny i komfortowy, a zyski z rekuperacji będą oczywiste! Porównanie systemów wentylacji mechanicznej i naturalnej.

Nasi doradcy i inżynierowie posiadają wiele lat doświadczenia w projektowaniu i instalacji systemów rekuperacji.

Nie zwlekaj z decyzją, działaj teraz. Zadzwoń do doradcy i umów się na rozmowę konsultacyjną w sprawie montażu wentylacji.

Czekamy na Ciebie!

Białobrzegi - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Białobrzegach i okolicach

Białobrzegi, Wyśmierzyce, Sucha, Goszczyn, Broniszew i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa mazowieckiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Białobrzegach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock