Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Białobrzegi - Rekuperatory.pl

Gwarantujące znakomity efekt, oszczędzające energię na ogrzewaniu budynku, zapewniające mniejsze zużycie energii pierwotnej, a co za tym idzie spełniające Wymagania Techniczne, jakim muszą podlegać budynku w zakresie zużycia energii pierwotnej EP od 1.01.2021r.  – takie właśnie są systemy rekuperacji montowane przez ekipy Rekuperatory.pl.

Nie miej wątpliwości, że montaż rekuperacji należy powierzyć firmie z doświadczeniem!

Na terenie całej Polski Rekuperatory.pl zamontowały systemy w 9590 budynkach. Projektujemy, obliczamy, montujemy, regulujemy, serwisujemy. Zaufaj specjalistom!

Zawsze, wszędzie każdą instalację systemu rekuperacji poprzedza rozmowa z klientem i specjalistą w zakresie rekuperacji. Planujemy wstępną trasę prowadzenia instalacji, dobieramy rodzaj kanałów wentylacyjnych, dobieramy moc rekuperatora.

Nic tu nie może być przypadkowe.

Rodzaj instalacji oraz centrale wentylacyjne są przez nas sprawdzone przez lata doświadczeń na budowach naszych klientów. Nie stosujemy nieznanych, nie sprawdzonych urządzeń. Za każdy zamontowany system ręczymy osobiście, że będzie niesłyszalny i komfortowy, a zyski z rekuperacji będą oczywiste! Porównanie systemów wentylacji mechanicznej i naturalnej.

Nasi doradcy i inżynierowie posiadają wiele lat doświadczenia w projektowaniu i instalacji systemów rekuperacji.

Nie zwlekaj z decyzją, działaj teraz. Zadzwoń do doradcy i umów się na rozmowę konsultacyjną w sprawie montażu wentylacji.

Czekamy na Ciebie!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Białobrzegi

Rekuperacja Białobrzegi. Zgłoś się, aby porozmawiać o montażu systemu rekuperacji na terenie powiatu białobrzeskiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Białobrzegi

Rekuperatory.pl
Krzysztof Diller Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Białobrzegi - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Białobrzegach i okolicach: Białobrzegi, Wyśmierzyce, Sucha, Goszczyn, Broniszew i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Białobrzegach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę