Rekuperacja Zielona Góra - Rekuperatory.pl

Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, rekuperacji, wykonujemy na rekuperatorach AERISnext.

Są one nowoczesnymi centralami posiadającymi najwyższe parametry odzysku ciepła. Ich bardzo duży wymiennik, którego powierzchnia wymiany ciepła wynosi 43,7 m² który jest odpowiedzialny za bardzo wysoki odzysk ciepła.

Kanały wentylacyjne, w których odbywa się transport powietrza, wykonujemy w systemie kanałów z tworzywa lub ze stali. Kanały mogą też mieć różne kształty, np. okrągłe o małych średnicach, płaskie lub okrągłe o dużych średnicach rury spiro.

O wyborze instalacji zawsze decyduje klient w porozumieniu z naszym specjalistą. W ofercie posiadamy również najnowocześniejszy i najbardziej cichy oraz posiadający najwyższe parametry izolacyjności cieplnej, system Climate Recovery, z których wykonujemy instalacje dla wymagających klientów.

Zapytaj Doradcę o szczegóły.

Instalacje wykonane przez Rekuperatory.pl są odpowiednio zaprojektowane i gwarantują osiągnięcie zakładanych celów: komfort, efektywną i cichą pracę oraz maksymalne możliwe zyski energetyczne.

Doradca Rekuperatory.pl dojeżdża bezpośrednio na budowę.

Warto pamiętać, że pierwszy etap montażu systemu wykonuje się na etapie, gdy budynek jest w stanie surowym zamkniętym, przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Zielona Góra

Rekuperacja Zielona Góra. Budujesz dom na terenie Zielonej Góry i województwa lubuskiego i zależy Ci, by miał on system wentylacji z odzyskiem ciepła? Jesteś w dobrych rękach!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Zielona Góra

Rekuperatory.pl
Damian Nowak Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Zielona Góra - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Zielonej Górze. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Zielonej Górze i okolicach: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, krośniewski, międzyrzecki, nowosolski, żagański

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, rekuperacji, w Zielonej górze i na terenie województwa lubuskiego

  Bezpłatna wycena

  Kiedy inwestor powinien myśleć o systemie rekuperacji?

  Wszystkie prace związane z projektowaniem instalacji w domu, również w zakresie wentylacji, najlepiej jest wykonać, gdy dom jest na etapie projektu. Umożliwi to optymalne wytyczenie tras prowadzenia instalacji wentylacyjnej oraz pozwoli uniknąć kolizji z innymi instalacjami.W zależności od rodzaju systemu, tj. zastosowanej instalacji, przewody mogą być prowadzone również w warstwie wylewki w podłodze: tu decyzja potrzebna jest jak najszybciej.Inny rodzaj instalacji: tradycyjne kanały stalowe okrągłe, prowadzone są na poddaszu i przechodzą one przez stropy, dlatego warto na etapie przed wylaniem stropów, utworzyć przejścia, by później uniknąć wiercenia otworów.Jeśli stan budowy jest już zaawansowany, wciąż istnieje możliwość wykonania systemu rekuperacji. Zgłoś się do specjalisty jak najszybciej – podpowiemy, co można w tej chwili zrobić.Każda instalacja systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) w Zielonej Górze i jej pobliżu, kontrolowana jest podczas każdego etapu począwszy od wykonania projektu inżynierskiego, przez kładzenie instalacji, aż do etapu ostatniego, czyli montażu rekuperatora. Kończy go regulacja systemu i wykonanie protokołu odbioru. To bardzo ważna część, gdy system ostatecznie uzyskuje zaprojektowane ilości powietrza w każdym pomieszczeniu i zostaje zbilansowany. 
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock