Rekuperacja Olsztyn

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego? Dobrze trafiłeś!

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Olsztyn - Rekuperatory.pl

Montaże systemu rekuperacji wykonywane przez Rekuperatory.pl oparte są o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext posiadające największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni aż 43,7 m2.

Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie.

Do dyspozycji inwestora pozostają specjaliści Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji.

Każdy nasz montaż poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Jeśli budujesz dom w Olsztynie lub okolicach, skontaktuj się ze mną, by otrzymać bezpłatną konsultację.

 

Olsztyn - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Olsztynie i okolicach

Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

Korzyści z rekuperacji

Dwie główne korzyści z rekuperacji to dostęp do świeżego, filtrowanego powietrza przez całą dobę, bez otwierania okien (choć okna w budynku z rekuperacją otwierać można) przy jednoczesnym odzysku energii z powietrza wyciąganego z pomieszczeń.Rekuperacja polega na usuwaniu powietrza z pomieszczeń i nawiewaniu na jego miejsce oczyszczonego świeżego powietrza z zewnątrz.Dzięki tej wymianie w domu z rekuperacją jest zawsze wspaniale świeżo, przez całą dobę, przez cały rok.Jeśli budujesz ciepły dom, w którym zamierzasz zamontować szczelne energooszczędne okna, tradycyjna wentylacja grawitacyjna nie będzie działać.To z tego powodu zaleca się montaż nawiewników okiennych, które wpuszczą powietrze z zewnątrz. Odbywa się to niestety przy ogromnych stratach energii w okresie zimowym oraz przy utracie komfortu.Powietrze w domach wentylowanych za pomocą wentylacji grawitacyjnej posiada bardzo wysoką zawartość dwutlenku węgla, a mieszkańcy narzekają na ból głowy i utratę energii.Rekuperacja zapobiega tym problemom i jest odpowiedzią na poszukiwanie komfortu w zdrowym i szczelnym domu.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock