Rekuperacja Olsztyn - Rekuperatory.pl

Montaże systemu rekuperacji wykonywane przez Rekuperatory.pl oparte są o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext posiadające największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni aż 43,7 m2.

Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie.

Do dyspozycji inwestora pozostają specjaliści Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji.

Każdy nasz montaż poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Jeśli budujesz dom w Olsztynie lub okolicach, skontaktuj się ze mną, by otrzymać bezpłatną konsultację.

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Olsztyn

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego? Dobrze trafiłeś!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Olsztyn

Rekuperatory.pl
Bartłomiej Bosak Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław) ...czytaj dalej
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Olsztyn - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Olsztynie i okolicach: Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Montaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

  Bezpłatna wycena

  Korzyści z rekuperacji

  Dwie główne korzyści z rekuperacji to dostęp do świeżego, filtrowanego powietrza przez całą dobę, bez otwierania okien (choć okna w budynku z rekuperacją otwierać można) przy jednoczesnym odzysku energii z powietrza wyciąganego z pomieszczeń.Rekuperacja polega na usuwaniu powietrza z pomieszczeń i nawiewaniu na jego miejsce oczyszczonego świeżego powietrza z zewnątrz.Dzięki tej wymianie w domu z rekuperacją jest zawsze wspaniale świeżo, przez całą dobę, przez cały rok.Jeśli budujesz ciepły dom, w którym zamierzasz zamontować szczelne energooszczędne okna, tradycyjna wentylacja grawitacyjna nie będzie działać.To z tego powodu zaleca się montaż nawiewników okiennych, które wpuszczą powietrze z zewnątrz. Odbywa się to niestety przy ogromnych stratach energii w okresie zimowym oraz przy utracie komfortu.Powietrze w domach wentylowanych za pomocą wentylacji grawitacyjnej posiada bardzo wysoką zawartość dwutlenku węgla, a mieszkańcy narzekają na ból głowy i utratę energii.Rekuperacja zapobiega tym problemom i jest odpowiedzią na poszukiwanie komfortu w zdrowym i szczelnym domu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

   Rekuperatory.pl

   Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

   Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

   Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

   Rekuperatory.pl
   Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
   Małgorzata Wojewoda

   Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

   AERIS
   AERISnext
   Alpha Clear
   Climate Recovery
   Drafton
   NeoFlexPRO
   NeoFlex®GOLD
   NeoFlex®STDTM
   NeoStalTM
   Nubo
   SoundBlock