Rekuperacja Białystok

Instalujemy nowoczesne, energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej - rekuperacji - na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego.

Bartłomiej BosakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Białystok - Rekuperatory.pl

Kompleksowo i odpowiedzialnie montujemy systemy wentylacji mechanicznej, rekuperacji. Jeśli budujesz dom i chcesz, by był on zdrowy i pełen świeżego powietrza, powinien to być dom z rekuperacją.

Rekuperacja gwarantuje stałą obecność czystego, filtrowanego powietrza, o co dba najwyższej klasy rekuperator najnowszej generacji AERISnext. Jest on niezwykle cichy, zużywa niewiele prądu i posiada największy wymiennik ciepła na rynku.

Instalacja rekuperacji wykonana jest z izolowanych wełną mineralną stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach, z kanałów stalowych płaskich NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki NeoFlex®GOLD System.

Dostępne są również polietylenowe przewody wentylacyjne NeoFlex®STD ze stalowymi rozdzielaczami i skrzynkami rozprężnymi.

W naszej firmie do dyspozycji inwestora są doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację systemu rekuperacji poprzedza spotkanie, podczas którego analizujemy projekt budynku, wybieramy pomieszczenie, w którym zainstalowany zostanie rekuperator, wytyczamy wstępną trasę prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Przeczytaj i sprawdź, czym jest rekuperacja i energooszczędna wentylacja (korzyści, mity i fakty, koszty, oszczędności, na co zwrócić szczególną uwagę)

Białystok - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Białymstoku i okolicach

Białystok, Suwałki, Łomża, Zambrów i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa podlaskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Białymstoku i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock