Rekuperacja Żywiec

Jeżeli jesteś osobą budującą dom, w którym zamierzasz zamontować rekuperację, dobrze trafiłeś

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Żywiec - Rekuperatory.pl

Jesteśmy firmą, która właśnie w okolicy Żywca oraz na terenie całego województwa śląskiego, montuje energooszczędne, ciche i efektywne systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Montaże rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o urządzenia najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m2.

Instalacje wykonywane są z tradycyjnych okrągłych lub płaskich kanałów wentylacyjnych ze stali, przewodów wentylacyjnych polietylenowych (z tworzywa) o małych średnicach, np. NeoFlex®GOLD lub NeoFlex®STD.

Skontaktuj się ze specjalistą ds. rekuperacji. Doradca techniczno-handlowy pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, napisz: jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Każdą realizację montażu rekuperacji poprzedzamy zawsze spotkaniem, podczas którego omawiany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Najważniejsze informacje o rekuperacji, kompendium wiedzy czym jest rekuperacja (koszty, oszczędności, jak wybrać fachowca, na co zwrócić uwagę)

Żywiec - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Żywcu i okolicach

Żywiec, Zarzecze, Gilowice, Przyłęków, Szczyrk, Jeleśnia i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Żywcu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock