Rekuperacja Chorzów

Rekuperacja Chorzów. Montujemy systemy rekuperacji na terenie Chorzowa i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do konsultacji.

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Chorzów - Rekuperatory.pl

Czy słyszałeś o syndromie chorego budynku? Chory budynek to taki, w którym nie dochodzi do wymiany powietrza zużytego na świeże, budynek, w którym mieszkańcy cierpią na ból głowy, źle śpią i mają problemy z koncentracją.

Ponieważ to człowiek jest źródłem dwutlenku węgla, powietrze, które wydycha zawiera go bardzo dużo. Obliczono, że w źle wentylowanym pomieszczeniu sypialni nad ranem stężenie CO2 może aż pięciokrotnie przekraczać dopuszczalne normy i wynosić nawet 2500 ppm!

Warto zadbać, by ciepły i energooszczędny dom posiadał system wentylacji dostosowany do ciepłych przegród budowlanych i szczelnej stolarki otworowej. System, który będzie – niezależnie od warunków atmosferycznych – wymieniał zużyte powietrze na świeże. Dom z rekuperacją jest bardzo komfortowy, a jakość przebywania w nim jest po stokroć wyższa niż w domu ze starym rodzajem wentylacji kominami: wentylacją grawitacyjną.

Skontaktuj się ze mną, wyślij rzuty i przekroje swojego budynku: omówimy je wspólnie, by dobrać najlepsze rozwiązanie.

Czekam na Twój telefon!

Chorzów - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Chorzowie i okolicach

Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała, Chorzów i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Chorzowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock