Rekuperacja Chorzów - Rekuperatory.pl

Czy słyszałeś o syndromie chorego budynku? Chory budynek to taki, w którym nie dochodzi do wymiany powietrza zużytego na świeże, budynek, w którym mieszkańcy cierpią na ból głowy, źle śpią i mają problemy z koncentracją.

Ponieważ to człowiek jest źródłem dwutlenku węgla, powietrze, które wydycha zawiera go bardzo dużo. Obliczono, że w źle wentylowanym pomieszczeniu sypialni nad ranem stężenie CO2 może aż pięciokrotnie przekraczać dopuszczalne normy i wynosić nawet 2500 ppm!

Warto zadbać, by ciepły i energooszczędny dom posiadał system wentylacji dostosowany do ciepłych przegród budowlanych i szczelnej stolarki otworowej. System, który będzie – niezależnie od warunków atmosferycznych – wymieniał zużyte powietrze na świeże. Dom z rekuperacją jest bardzo komfortowy, a jakość przebywania w nim jest po stokroć wyższa niż w domu ze starym rodzajem wentylacji kominami: wentylacją grawitacyjną.

Skontaktuj się ze mną, wyślij rzuty i przekroje swojego budynku: omówimy je wspólnie, by dobrać najlepsze rozwiązanie.

Czekam na Twój telefon!

Rekuperatory.pl - rekuperacja Chorzów

Rekuperacja Chorzów. Montujemy systemy rekuperacji na terenie Chorzowa i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do konsultacji.

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Chorzów

Rekuperatory.pl
Adam Ryt Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Chorzów - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Chorzowie i okolicach: Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała, Chorzów i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Chorzowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock