Mysłowice: rekuperacja

Szukasz firmy, która zamontuje bezawaryjny, dobrej jakości, energooszczędny system rekuperacji na terenie Mysłowic, Częstochowy i całego województwa śląskiego? Dobrze trafiłeś!

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl montują sprawdzone rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy wymiennik ciepła oraz szereg udoskonaleń.

Instalacje wykonujemy – w zależności od typu budynku oraz preferencji inwestora, ze stalowych tradycyjnych, izolowanych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach R-Vent Flex System, NeoFlex oraz z nowoczesnego systemu Climate Recovery.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Mysłowicach i okolicach

Mysłowice, Katowice, Częstochowa, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Mysłowicach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.