Tarnowskie Góry: rekuperacja

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Tarnowskich Gór i województwa śląskiego? Dobrze trafiłeś!

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Kiedy budujesz dom, zależy Ci, by był on energooszczędny i zdrowy. Rekuperacja gwarantuje nie tylko duże oszczędności na ogrzewaniu, ale stały, niezależny od warunków atmosferycznych, komfort higieniczny powietrza.

Już od ponad 19 lat Rekuperatory.pl montują systemy rekuperacji na terenie Tarnowskich Gór i województwa śląskiego. Zadzwoń do nas! Bezpłatnie i niezobowiązująco wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, podpowiemy rozwiązanie.

Posiadamy największe doświadczenie na rynku. Montujemy tylko sprawdzone urządzenia i systemy oparte na najwyższej jakości, bezawaryjnych urządzeniach.

Wesprzemy Twoją budowę na każdym etapie. Nie ma znaczenia, czy dopiero kupiłeś projekt domu, czy masz już stan surowy zamknięty. Każdy etap jest dobry na konsultacje ze specjalistą od rekuperacji!

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Tarnowskich Górach i okolicach

Tarnowskie Góry i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Tarnowskich Górach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.