Dąbrowa Górnicza: rekuperacja

Rekuperatory.pl są doświadczoną firmą instalacyjną, która montuje systemy rekuperacji na terenie Dąbrowie Górniczej i województwa śląskiego.

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Obecnie ponad 50% inwestorów budujących dom deklaruje, że zamierza zainstalować w nim rekuperację, czyli energooszczędną wentylację z odzyskiem ciepła. Dołącz do nich, jeżeli jesteś zainteresowany regularną wymianą zużytego powietrza na świeże bez strat energii.

Zadzwoń do nas!

Posiadamy największe doświadczenie na rynku. Montujemy tylko sprawdzone urzadzenia i systemy oparte na najwyższej jakości, bezawaryjnych urządzeniach. Wesprzemy Twoją budowę na każdym etapie. Nie ma znaczenia, czy dopiero kupiłeś projekt domu, czy masz już stan surowy zamknięty. Każdy etap jest dobry na konsultacje ze specjalistą od rekuperacji!

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Sprawdź kompendium wiedzy o tym czym jest rekuperacja (koszty, oszczędności, jak wybrać fachowca, na co zwrócić uwagę)

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Dąbrowie Górniczej i okolicach

Rybnik, Katowice, Mysłowice, Żory, Sosnowiec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza,Tarnowskie Góry

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Dąbrowie Górniczej i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.