Jaworzno: rekuperacja

Już od ponad 18 lat Rekuperatory.pl montują energooszczędne systemy rekuperacji na terenie Jaworzna i województwa śląskiego.

Adam RytDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jeżeli budujesz dom, chcesz by był on ciepły i… zdrowy oraz nie zużywał dużo energii. Czy jesteś świadom, że aby dom był zdrowy, powinien być właściwie wentylowany? Wentylacja grawitacyjna nie spełnia już dobrze swojego zadania, dlatego budynki wyposażone tylko w nią nie są prawidłowo wentylowane.

Zadzwoń do nas! Bezpłatnie i niezobowiązująco wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości! Wykonamy indywidualną ofertę na montaż, doradzimy.

Posiadamy największe doświadczenie na rynku. Montujemy tylko sprawdzone urządzenia i systemy oparte na najwyższej jakości, bezawaryjnych urządzeniach.

Wesprzemy Twoją budowę na każdym etapie. Nie ma znaczenia, czy dopiero kupiłeś projekt domu, czy masz już stan surowy zamknięty. Każdy etap jest dobry na konsultacje ze specjalistą.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Sprawdź kompendium wiedzy o tym czym jest rekuperacja (koszty, oszczędności, jak wybrać fachowca, na co zwrócić uwagę).

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Jaworznie i okolicach

Rybnik, Katowice, Mysłowice, Żory, Sosnowiec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała,Tarnowskie Góry

Montaż rekuperacji na terenie województwa śląskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Jaworznie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.