Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekuperacja Szamotuły

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Szamotuł i województwa wielkopolskiego? Dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Kasprowicza 2
37-100 Łańcut

Rekuperacja Szamotuły - Rekuperatory.pl

Montaże rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o najlepsze na rynku centrale AERISnext posiadające najwyższe parametry pracy (odzysk ciepła) oraz najniższe parametry zużycia energii elektrycznej

Instalacje wykonane są ze stalowych tradycyjnych kanałów wentylacyjnych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o najwyższej klasie szczelności D marki NeoFlex®GOLD System.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Szamotuły - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Szamotułach i okolicach

Białystok, Suwałki, Łomża, Zambrów i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa wielkopolskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku. Każda inwestycja rekuperacji w Szamotułach i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego. Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty