Rekuperacja Kalisz

Jeśli jesteś zainteresowany zbudowaniem zdrowego, pełnego świeżego powietrza domu, zapraszamy do nas! Jesteśmy solidną firmą instalacyjną, która montuje systemy rekuperacji na terenie Kalisza i województwa wielkopolskiego. Zadzwoń do Rekuperatory.pl!

Łukasz KuberaDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Kasprowicza 2
37-100 Łańcut

Rekuperacja Kalisz - Rekuperatory.pl

Jeśli budujesz dom i chciałbyś wyposażyć go w energooszczędną wentylację, czyli rekuperację, zapraszamy! Rekuperacja to wentylacja mechaniczna, która oszczędza na ogrzewaniu i filtruje zanieczyszczenia w strumieniu powietrza nawiewanego. Ale to nie to jest jej główną korzyścią. Zdaniem Rekuperatory.pl główną korzyścią rekuperacji jest stały, niezależny od warunków panujących na zewnątrz, komfort w pomieszczeniach. Ciągle świeże powietrze!

Jest to komfort, który nie jest do uzyskania w domach z wentylacją grawitacyjną, która po prostu przez znakomitą część roku, nie działa, jak powinna.

Posiadamy największe doświadczenie na rynku. Montujemy tylko sprawdzone urządzenia i systemy oparte na najwyższej jakości, bezawaryjnych urządzeniach.

Wesprzemy Twoją budowę na każdym etapie. Nie ma znaczenia, czy dopiero kupiłeś projekt domu, czy masz już stan surowy zamknięty. Każdy etap jest dobry na konsultacje ze specjalistą od rekuperacji!

Do Twojej dyspozycji są nasi Doradcy techniczno-handlowi oraz inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza najpierw indywidualna kalkulacja wstępna systemu, a później spotkanie (osobiste lub online), podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Kalisz - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Kaliszu i okolicach

Poznań, Kalisz, Szamotuły, Konin, Gniezno, Wolsztyn, Oborniki

Montaż rekuperacji na terenie województwa wielkopolskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Kaliszu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock