Rekuperacja Kalisz - Rekuperatory.pl

Jeśli budujesz dom i chciałbyś wyposażyć go w energooszczędną wentylację, czyli rekuperację, zapraszamy! Rekuperacja to wentylacja mechaniczna, która oszczędza na ogrzewaniu i filtruje zanieczyszczenia w strumieniu powietrza nawiewanego. Ale to nie to jest jej główną korzyścią. Zdaniem Rekuperatory.pl główną korzyścią rekuperacji jest stały, niezależny od warunków panujących na zewnątrz, komfort w pomieszczeniach. Ciągle świeże powietrze!

Jest to komfort, który nie jest do uzyskania w domach z wentylacją grawitacyjną, która po prostu przez znakomitą część roku, nie działa, jak powinna.

Posiadamy największe doświadczenie na rynku. Montujemy tylko sprawdzone urządzenia i systemy oparte na najwyższej jakości, bezawaryjnych urządzeniach.

Wesprzemy Twoją budowę na każdym etapie. Nie ma znaczenia, czy dopiero kupiłeś projekt domu, czy masz już stan surowy zamknięty. Każdy etap jest dobry na konsultacje ze specjalistą od rekuperacji!

Do Twojej dyspozycji są nasi Doradcy techniczno-handlowi oraz inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza najpierw indywidualna kalkulacja wstępna systemu, a później spotkanie (osobiste lub online), podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Kalisz

Jeśli jesteś zainteresowany zbudowaniem zdrowego, pełnego świeżego powietrza domu, zapraszamy do nas! Jesteśmy solidną firmą instalacyjną, która montuje systemy rekuperacji na terenie Kalisza i województwa wielkopolskiego. Zadzwoń do Rekuperatory.pl!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Kalisz

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Kalisz - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Kaliszu i okolicach: Poznań, Kalisz, Szamotuły, Konin, Gniezno, Wolsztyn, Oborniki

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

  Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Kaliszu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock