Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski - Rekuperatory.pl

Rekuperacja to nic innego jak wentylacja. Wentylacja z odzyskiem ciepła. Oznacza to, że wymienia ona powietrze w pomieszczeniach, bez utraty energii. Jak to się dzieje?

Wszystko dzięki wymiennikowi ciepła w rekuperatorze AERISnext, który to wymiennik jest sercem centrali wentylacyjnej. To w jego starannie zaprojektowanych kanalikach powietrze jest transportowane, a strumienie powietrza mijają się, przy czym nie dochodzi do ich zmieszania. Jeden strumień powietrza oddaje energię do drugiego.

Ten skomplikowany mechanizm został nawet opatentowany.

Powierzchnia wymiany ciepła w naszym rekuperatorze wynosi  43,7 m²! To największy wymiennik na świecie!

System rekuperacji to nie sam rekuperator, ale jeszcze instalacja wentylacyjna. Zawsze montujemy ją wyłącznie ze starannie sprawdzonych systemów wentylacyjnych. Należą do nich izolowane wełną mineralną rury Spiro, systemy kanałów płaskich lub systemy polietylenowe.

W ofercie posiadamy także najwyższej jakości system  Climate Recovery, z którego wykonujemy instalacje o najwyższych parametrach pracy i szczelności dla najbardziej wymagających klientów.

Prosimy o telefon do Doradcy, który wyjaśni wszystkie Państwa wątpliwości!

 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski

Rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski. Budujesz dom na terenie Kostrzyna Wielkopolskiego i województwa wielkopolskiego? Zapraszamy po rekuprację!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski

Rekuperatory.pl
Damian Nowak Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Kostrzyn Wielkopolski - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Kostrzynie Wielkopolskim. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Kostrzynie Wielkopolskim i okolicach: Skałowo, Gwiazdowo, Buszkówiec, Chodzałki, Iwno, Siedlec i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Kostrzynie Wielkopolskim i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę