Rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski

Rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski. Budujesz dom na terenie Kostrzyna Wielkopolskiego i województwa wielkopolskiego? Zapraszamy po rekuprację!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperatory.pl
ul. Kasprowicza 2
37-100 Łańcut

Rekuperacja Kostrzyn Wielkopolski - Rekuperatory.pl

Rekuperacja to nic innego jak wentylacja. Wentylacja z odzyskiem ciepła. Oznacza to, że wymienia ona powietrze w pomieszczeniach, bez utraty energii. Jak to się dzieje?

Wszystko dzięki wymiennikowi ciepła w rekuperatorze AERISnext, który to wymiennik jest sercem centrali wentylacyjnej. To w jego starannie zaprojektowanych kanalikach powietrze jest transportowane, a strumienie powietrza mijają się, przy czym nie dochodzi do ich zmieszania. Jeden strumień powietrza oddaje energię do drugiego.

Ten skomplikowany mechanizm został nawet opatentowany.

Powierzchnia wymiany ciepła w naszym rekuperatorze wynosi  43,7 m²! To największy wymiennik na świecie!

System rekuperacji to nie sam rekuperator, ale jeszcze instalacja wentylacyjna. Zawsze montujemy ją wyłącznie ze starannie sprawdzonych systemów wentylacyjnych. Należą do nich izolowane wełną mineralną rury Spiro, systemy kanałów płaskich lub systemy polietylenowe.

W ofercie posiadamy także najwyższej jakości system  Climate Recovery, z którego wykonujemy instalacje o najwyższych parametrach pracy i szczelności dla najbardziej wymagających klientów.

Prosimy o telefon do Doradcy, który wyjaśni wszystkie Państwa wątpliwości!

 

Kostrzyn Wielkopolski - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Kostrzynie Wielkopolskim. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Kostrzynie Wielkopolskim i okolicach

Skałowo, Gwiazdowo, Buszkówiec, Chodzałki, Iwno, Siedlec i okolice

Montaż rekuperacji w Kostrzynie Wielkopolskim i na terenie województwa wielkopolskiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Kostrzynie Wielkopolskim i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock