Rekuperatory.pl
603 446 366

Rekuperacja Rokietnica - Rekuperatory.pl

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie w montażu energooszczędnych systemów rekuperacji!

Jakiś rodzaj wentylacji w budynku musisz zamontować – a musisz, dlaczego nie może to być rekuperacja? Nie pytaj, kiedy inwestycja w system rekuperacji się zwróci. Podobnie, jak nie pytasz, kiedy zwróci się instalacja systemu kanalizacji! Oddychanie świeżym powietrzem w nowoczesnym, energooszczędnym domu, wydaje się być tak samo podstawową potrzebą, jak korzystanie w nim z kanalizacji…

Chociaż rzeczywiście: oszczędności na montażu rekuperacji są ogromne, bo to właśnie na wentylacji budynek może tracić ponad 50% ciepła. Kiedy decydujesz się na tradycyjną metodę wentylacji, wentylację grawitacyjną za pomocą kanałów kominowych, do wymiany powietrza nie dochodzi. Dzieje się tak szczególnie, gdy temperatura na zewnątrz wzrasta do 12 stopni C. Różnica temperatur jest wtedy za mała, by wytworzyć różnicę ciśnień pomiędzy powietrzem w domu, a na zewnątrz, a to właśnie ta różnica powoduje ruch powietrza ku górze przez komin i wyciągnięcie zużytego powietrza z pomieszczeń!

Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo artykułów na temat rekuperacji.

Ale najważniejsze, co możesz zrobić, to odezwać się do doradcy ds. rekuperacji. Zadzwoń, by skonsultować swoją budowę! 

Rekuperatory.pl - rekuperacja Rokietnica

Rekuperacja Rokietnica. Zamontuj system rekuperacji na terenie Rokietnicy i województwa wielkopolskiego!

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Rokietnica

Rekuperatory.pl
Damian Nowak Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Rokietnica - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Rokietnicy. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Rokietnicy i okolicach: Cerekwica, Krzyszkowo, Bytkowo, Pawłowice, Starzyny, Napachnie i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

  O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Rokietnicy i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę