Rekuperacja Gniezno
Napisz do nas. Wyjaśnimy każdą Twoją wątpliwość, doradzimy. Świadczymy usługi montażu rekuperacji na terenie Gniezna i województwa wielkopolskiego.
Posiadamy największe doświadczenie na rynku. Montujemy sprawdzone urządzenia, bezawaryjne rekuperatory AERISnext i systemy oparte na najwyższej jakości instalacjach stalowych i z tworzywa.
Wesprzemy Twoją budowę na każdym etapie. Nie ma znaczenia, czy dopiero kupiłeś projekt domu, czy masz już stan surowy zamknięty. Każdy etap jest dobry na konsultacje ze specjalistą od rekuperacji!
Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.
Budujesz dom i zastanawiasz się nad montażem zdrowej i niezawodnej wentylacji?
Rekuperacja
Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze
Odzysk energii z powietrza wywiewanego
Rekuperacja Gniezno
Rekuperatory.plPoza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.
Gniezno - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację
Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Gnieźnie i okolicach: Gniezno i okolice
Otrzymaj fachową kalkulacjęMontaż rekuperacji na terenie województwa wielkopolskiego
Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?
Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.
Każda inwestycja rekuperacji w Gnieźnie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.
Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.