Rumia: rekuperacja

Rekuperacja Rumia. Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Rumii i województwa pomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Systemy rekuperacji u naszych klientów wykonujemy w oparciu o rekuperatory AERISnext, które są urządzeniami o najwyższych parametrach energooszczędności. Są ciche i bezawaryjne. Posiadają największy wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², który jest odpowiedzialny za bardzo wysoki odzysk ciepła.

Instalację wentylacyjną montujemy tylko ze sprawdzonej instalacji! W ofercie posiadamy okrągłe stalowe kanały Spiro, ale także systemy kanałów stalowych płaskich oraz wykoane w całości z antybakteryjnego tworzywa o najwyższej klasie szczelności D. Najwyższą jakość uzupełniają kanały i kształtki systemu Climate Recovery, z których wykonujemy instalacje o najwyższych parametrach pracy i szczelności. Niedoścignione pod względem izolacyjności.

W zależności od architektury budynku doradca dobierze zatem:

  1. System R-Vent Flex: tylko 63 mm
  2. System NeoFlex: 75 mm
  3. System NeoStal: płaska stal o wysokości zaledwie 50 mm

Każda instalacja Rekuperatory.pl jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfortu powietrznego w pomieszczeniach, cichej pracę oraz zysków energetycznych.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Umówicie się Państwo na budowie lub w innej wygodnej lokalizacji. Doradca przyjedzie także na budowę, by wstępnie wskazać miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczyć trasę prowadzenia instalacji.

Nie warto czekać! Pierwszy etap montażu rekuperacji wykonuje się na etapie stanu surowego zamkniętego, przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.

Rumia - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

Rekuperacja w Rumii. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Rumii i okolicach

Łężyce, Suchy Dwór, Gniewowo, Zbychowo, Kazimierz i okolice

Montaż rekuperacji w Rumii i na terenie województwa pomorskiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!

W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.

Każdy montaż systemu rekuperacji w Rumii i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.