Rekuperacja Reda - Rekuperatory.pl

Nasze montaże systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperacji – wykonujemy na energooszczędnych i sprawdzonych centralach AERISnext.

Centrale te posiadają największy wymiennik ciepła o powierzchni 43,7 m², co bezpośrednio przekłada się na bardzo wysoki parametr odzysku ciepła z powietrza wyciąganego z pomieszczeń. Następnie centrala przekazuje energię do powietrza nawiewanego. Działa przy tym bez hałasu i bezawaryjnie. 

Jednak rekuperator to nie wszystko. Zadbać również należy o jakość i odpowiedni dobór całej instalacji, czyli mówiąc prosto, należy wybrać pomiędzy co najmniej kilkoma rodzajami kanałów wentylacyjnych: od izolowanych wełną mineralną kanałów stalowych, poprzez systemy stalowych kanałów płaskich czy plastikowych okrągłych o małych średnicach ukrytych w posadzce. Wszystkie one mają swoje wady i zalety, które należy rozważyć wspólnie ze specjalistą, by dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dla najbardziej wymagających klientów polecamy naszą markę własną, system kanałów preizolowanych o najwyższej klasie szczelności Climate Recovery, które nie mają sobie równych pod kątem izolacyjności.

Niezależnie od rodzaju instalacji, w Rekuperatory.pl możesz być pewien, że każda instalacja będzie wykonana rzetelnie i zagwarantuje domowi maksymalizację oszczędności i komfortu.

Po szczegóły dotyczące Państwa budowy, zapraszamy zgłosić się bezpośrednio do specjalisty!

Pierwszy etap montażu systemu robi się, gdy dom jest na etapie stanu surowego zamkniętego, przed wszystkimi innymi instalacjami. Ale najlepiej rozpocząć projektowanie, gdy dom jest dopiero na papierze.

Zadzwoń do nas.

Rekuperatory.pl - rekuperacja Reda

Rekuperacja Reda. Budujesz dom i chciałbyś, by specjalista skonsultował go pod kątem rekuperacji? Wykonujemy to na terenie Redy i województwa pomorskiego.

Rekuperacja

Świeże, filtrowane i ogrzane powietrze

Odzysk energii z powietrza wywiewanego

Rekuperacja Reda

Rekuperatory.pl
Łukasz Kubera Doradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Poza tymi godzinami wyślij sms lub email - oddzwonię następnego dnia!
Możesz też wypełnić formularz obok.

  Twój numer telefonu

  Wpisz adres e-mail

  Wybierz etap budowy

  Wpisz dodatkowe informacje

  Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na marketing bezpośredni ze strony Roha Group Sp. z o.o. oraz Roha Energy Sp. z o.o. Działania marketingowe będą polegać na przygotowaniu i przekazaniu wyceny, która będzie zawierać informację handlową o produktach i usługach spółki lub jej partnerów.

  Przesyłając formularz, akceptujesz warunki świadczenia tej usługi przygotowania i przekazania wyceny.

  Będziemy przetwarzać twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu — naszego i naszych partnerów, który polega na promowaniu własnych produktów i usług. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności, która zawiera też informacje o twoich prawach.

  Zgodę możesz wycofać, a wobec przetwarzania danych sprzeciwić się w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem działań, które miały miejsce do chwili jej cofnięcia, w tym przetwarzanie twoich danych.

  Reda - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

  Rekuperacja w Redzie. Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Redzie i okolicach: Małę Trójmiasto Kaszubskie, Rekowo Górne, Płochowo, Mrzezino i okolice

  Otrzymaj fachową kalkulację

  Montaż rekuperacji w Redzie i na terenie województwa pomorskiego

  Bezpłatna wycena

  Dlaczego zdecydować się na montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zamiast standardowej wentylacji grawitacyjnej

  Jeśli budujesz ciepły, szczelny dom, w którym starasz się ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem budynku w miesiącach zimowych, rozważenie montażu energooszczędnego systemu wentylacji, jest jak najbardziej wskazane.Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zapewni nie tylko to, że dom będzie spełniał obecnie obowiązujące Wymagania Techniczne dla domów jednorodzinnych (tzw. WT 21), ale także zagwarantuje niebywały komfort w pomieszczeniach. Dodatkowym atutem systemu rekuperacji jest filtrowanie powietrza nawiewanego i oczyszczanie go ze smogu i alergenów, a po doposażeniu systemu w dodatkowy filtr, także z wirusów i bakterii.Montaże systemu rekuperacji w Redzie i w okolicach, podobnie jak w pozostałych regionach Polski, podlegają inżynierskim nadzorom podczas całego montażu. Najpierw przygotowywany są stosowne obliczenia i projekt, później kontrolowany jest proces montażu instalacji, w końcu zaś montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienie systemu, by spełniał on zakładane w projekcie wartości.
  Chcę otrzymać bezpłatną wycenę

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  Drafton
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock