Nowy Dwór Gdański: rekuperacja

Budujesz dom i poszukujesz firmy montującej systemy rekuperacji w Nowym Dworze Gdańskim i województwie warmińsko-mazurskim? Super trafiłeś.

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Wykonujemy energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej oparte na rekuperatorach najnowszej generacji AERISnext, które posiadają najwyższe parametry pracy, są bardzo ciche, pracują w trybie automatycznym oraz pozwalają zaoszczędzić najwięcej energii dzięki największemu wymiennikowi na rynku!

Instalacje Rekuperatory.pl wykonywane są w systemie tradycyjnych kanałów stalowych okrągłych o dużych średnicach lub małych kanałach stalowych prostokątnych o wysokości 50 mm, a także z nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych.

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Nowym Dworze Gdańskim i okolicach

Iława, Olsztyn, Ełk, Bartoszyce, Giżycko, Ostróda, Nowy Dwór Gdański i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Nowym Dworze Gdańskim i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.