Sopot: rekuperacja

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Sopotu i województwa pomorskiego? Dobrze trafiłeś!

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o nowoczesne centrale AERISnext będące niedoścignione pod wieloma parametrami pracy, m.in. cichej pracy, poziomowi odzysku ciepła, zużyciu energii elektrycznej.

Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa o średnicy 63 mm, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie.

Doradcy oraz inżynierowie Rekuperatory.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdy montaż systemu rekuperacji poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych. Dobierany rekuperator oraz instalacja, a także elementy dodatkowe, takie jak zaawansowany filtr antysmogowy i antywirusowy ALPHAclear, nawilżacz powietrza NUBO, etc.

Zadzwoń bezpośrednio do Doradcy!

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Sopocie i okolicach

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa pomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Sopocie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.