Rekuperacja Sopot

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Sopotu i województwa pomorskiego? Dobrze trafiłeś!

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Sopot - Rekuperatory.pl

Montaże Rekuperatory.pl wykonywane są w oparciu o nowoczesne centrale AERISnext będące niedoścignione pod wieloma parametrami pracy, m.in. cichej pracy, poziomowi odzysku ciepła, zużyciu energii elektrycznej.

Instalacje wykonane są z tradycyjnych kanałów stalowych o dużych średnicach lub nowoczesnych przewodów z tworzywa, które łatwo ukryć można w posadzce lub w ścianie. W zależności od architektury budynku doradca dobierze:

 1. System NeoFlex®GOLD: tylko 63 mm
 2. System NeoFlex®STD: 75 mm
 3. System NeoStal: płaska stal o wysokości zaledwie 50 mm

Doradcy oraz inżynierowie Rekuperatory.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów rekuperacji. Każdy montaż systemu rekuperacji poprzedza spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek, wybierane miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczana wstępna trasa prowadzenia kanałów wentylacyjnych. Dobierany rekuperator oraz instalacja, a także elementy dodatkowe, takie jak zaawansowany filtr antysmogowy i antywirusowy ALPHAclear, nawilżacz powietrza NUBO, etc.

Zadzwoń bezpośrednio do Doradcy!

 

Sopot - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Sopocie i okolicach

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa pomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Sopocie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock