Rekuperacja Pszczółki

Rekuperacja Pszczółki. Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Pszczółek i województwa pomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Dominik KilmanDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Pszczółki - Rekuperatory.pl

Działamy na terenie całej Polski. Umów się na niezobowiązującą rozmowę o wyborze rodzaju wentylacji w swoim domu. Przeanalizujemy razem projekt domu sugerując najlepsze rozwiązanie nie tylko w zakresie doboru rekuperatora, ale także instalacji wentylacyjnej.

Możesz wybierać pomiędzy kanałami stalowymi o dużych średnicach, kanałami płaskimi stalowymi NeoStal, polietylenowymi instalacjami NeoFlex®GOLD System, NeoFlex®STD, a także systemem o najwyższej klasie szczelności i izolacyjności Climate Recovery.

Największe jednak znaczenie ma prawidłowy projekt systemu rekuperacji, a zaraz potem jego adekwatne odzwierciedlenie w rzeczywistym montażu! Nie daj się zwieść tanim ofertom na montaż rekuperacji. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach.

Jeśli zgromadziłeś już kilka ofert na montaż rekuperacji, możemy je dla Ciebie porównać, wskazując różnice.

Nie spiesz się, ale montaż rekuperacji najlepiej jest zaplanować, gdy dom jest na etapie projektu. Można wtedy przewidzieć otwory w stropach, a także zrezygnować z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej.

Oszczędności może być jednak dużo więcej. Opowiemy o nich podczas rozmowy z doradcą.

Zadzwoń! Czekamy na telefon!

Pszczółki - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Rekuperacja w Pszczółkach. Zapraszamy do konsultacji projektu i budynku i przygotowania montażu rekuperacji w inwestycji w Pszczółkach i okolicach!

Kolnik, Skowarcz, Ulkowy, Rębielcz, Ostrowite i okolice

Montaż rekuperacji w Pszczółkach i na terenie województwa pomorskiego

Kiedy zdecydować o montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

O rodzaju wentylacji w domu najlepiej jest zdecydować, gdy dom jest jeszcze w fazie projektowej. W dalszych etapach budowy domu zamiana wentylacji grawitacyjnej na rekuperację też jest możliwa, ale im wcześniej, tym większa szansa na większe oszczędności!W domu z rekuperacją warto zrezygnować z budowy niepotrzebnych kominów do wentylacji grawitacyjnej. Dzięki temu oszczędzi się więcej miejsca oraz uniknie niepotrzebnych kosztów. Można także, co bardzo ważne, odpowiednio wcześniej przewidzieć otwory w stropie na przeprowadzenie kanałów wentylacyjnych do instalacji rekuperacji.Każdy montaż systemu rekuperacji w Pszczółkach i w okolicach podlega inżynierskiemu nadzorowi w czasie całego montażu: od projektu, aż do położenia instalacji oraz montażu centrali wentylacyjnej i uruchomienia systemu.

  Porozmawiaj ze specjalistą.

  Rekuperacja
  Realizacje
  Wycena
  Kontakt

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock