Rekuperacja Terzebiatów

Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Terzebiatowie i województwa zachodniopomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Terzebiatów - Rekuperatory.pl

Montowane przez Rekuperatory.pl systemy rekuperacji oparte są najczęściej o najnowszej generacji centrale AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła oraz niedoścignione parametry pracy, m.in. parametr głośności.

Instalacje wykonujemy ze stalowych kanałów wentylacyjnych Spiro izolowanych lub w systemie NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach w systemach NeoFlex®GOLD oraz NeoFlex®STD.

Każda nasza instalacja jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfort powietrzny w pomieszczeniach, cichą pracę oraz zyski energetyczne.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Umówicie się Państwo na budowie lub w innej wygodnej lokalizacji. Doradca przyjedzie także na budowę, by wstępnie wskazać miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczyć trasę prowadzenia instalacji.

Nie warto czekać! Pierwszy etap montażu rekuperacji wykonuje się przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.

Terzebiatów - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Terzebiatowie i okolicach

Białoboki, Mirosławice, Nowielice, Osieki, Gąbin, Gorzysław, Lewice, Sadlno

Montaż rekuperacji na terenie województwa zachodniopomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Terzebiatowie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.

  Rekuperatory.pl

  Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperacji?

  Poznaj sposób na oszczędności w Twoim domu! Zostaw numer, oddzwonimy.

  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach innych niż konsultacja z naszym doradcą

  Rekuperatory.pl
  Masz pytanie o rekuperację? Napisz, doradzę!
  Michał nawrot

  Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

  AERIS
  AERISnext
  Alpha Clear
  Climate Recovery
  NeoFlexPRO
  NeoFlex®GOLD
  NeoFlex®STDTM
  NeoStalTM
  Nubo
  SoundBlock