Świnoujście: rekuperacja

Jeśli szukasz firmy do montażu rekuperacji na terenie Świnoujścia i województwa zachodniopomorskiego, bardzo dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Montowane przez Rekuperatory.pl systemy rekuperacji oparte są najczęściej o najnowszej generacji centrale AERISnext, które posiadają największy na rynku wymiennik ciepła oraz niedoścignione parametry pracy, m.in. parametr głośności.

Instalacje wykonujemy ze stalowych kanałów wentylacyjnych Spiro izolowanych lub w systemie NeoStal lub z nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach w systemach R-VENT Flex oraz NeoFlex.

Każda nasza instalacja jest wykonana rzetelnie i gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów: komfort powietrzny w pomieszczeniach, cichą pracę oraz zyski energetyczne.

Prosimy o bezpośredni telefon do Doradcy!

Umówicie się Państwo na budowie lub w innej wygodnej lokalizacji. Doradca przyjedzie także na budowę, by wstępnie wskazać miejsce montażu rekuperatora oraz wytyczyć trasę prowadzenia instalacji.

Nie warto czekać! Pierwszy etap montażu rekuperacji wykonuje się przed wszystkimi innymi instalacjami, w tym przed elektryką.

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Świnoujściu i okolicach

Gryfino, Koszalin, Police, Stargard, Szczecin, Świnoujście i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa zachodniopomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Świnoujściu i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.