Rekuperacja Stargard

Szukasz montażu rekuperacji na terenie Stargardu i województwa zachodnio-pomorskiego? Dobrze trafiłeś!

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Poza tymi godzinami wyślij mi sms lub email - oddzwonię następnego dnia!

Rekuperacja Stargard - Rekuperatory.pl

Montaże systemu rekuperacji wykonywane są najczęściej w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext posiadające największy na rynku wymiennik ciepła.

Gwarantują one cichą pracę oraz komfort klimatyczny w każdym pomieszczeniu!

Instalacje wykonane są ze stalowych kanałów wentylacyjnych lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych polietylenowych o małych średnicach NeoFlex®GOLD.

Prosimy o telefoniczny kontakt z Doradcą!

Umówicie się Państwo na spotkanie online lub bezpośrednio na budowie. Spotkanie nie jest zobowiązujące, nie jest też płatne.

Doradca ustali wstępnie miejsce montażu rekuperatora, wytyczy wstępną trasę prowadzenia instalacji oraz przygotuje ofertę na montaż.

 

Stargard - montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Dowiedz się, kiedy i w jakich budynkach montuje się rekuperację

YouTube video

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Stargardzie i okolicach

Szczecin, Stargard, Koszalin i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa zachodniopomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.Każda inwestycja rekuperacji w Stargardzie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.
Rekuperacja
Realizacje
Wycena
Kontakt

Rekomendujemy najwyższej jakości produkty

AERIS
AERISnext
Alpha Clear
Climate Recovery
NeoFlexPRO
NeoFlex®GOLD
NeoFlex®STDTM
NeoStalTM
Nubo
SoundBlock