Gryfino: rekuperacja

Jeśli budujesz dom i poszukujesz firmy montującej rekuperację na terenie Gryfina i województwa zachodniopomorskiego, jesteś w dobrym miejscu.

Damian NowakDoradca techniczno-handlowy Rekuperatory.pl

Rekuperatory.pl systemy rekuperacji montują już od 19 lat. Nasze montaże wykonywane są w oparciu o rekuperatory najnowszej generacji AERISnext, które posiadają największy wymiennik na rynku, zużywają niewiele energii oraz są bardzo ciche.

Instalacje wykonane są ze stalowych okrągłych lub płaskich kanałów wentylacyjnych lub nowoczesnych przewodów z tworzywa – polietylenowych o małych średnicach: R-VENT Flex System lub NeoFlex.

Do dyspozycji inwestora pozostają doradcy techniczno-handlowi i inżynierowie Rekuperatory.pl posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz doradztwie w temacie systemów rekuperacji. Każdą realizację poprzedza rozmowa, sporządzenie kalkulacji wstępnej oraz spotkanie, podczas którego analizowany jest budynek oraz dobierane akcesoria.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu systemu rekuperacji, chcesz, by Doradca przyjechał na budowę w celu określenia miejsca, gdzie mógłby zostać zamontowany rekuperator, wytyczył wstępną trasę prowadzenia instalacji.

Skontaktuj się bezpośrednio z Doradcą!

 

Regionalny doradca rekuperacji jest do Twojej dyspozycji w Gryfinie i okolicach

Szczecin, Stargard, Koszalin i okolice

Montaż rekuperacji na terenie województwa zachodniopomorskiego

Kiedy planować montaż systemu rekuperacji?

Najlepiej, gdy dom jest w fazie projektu. Oczywiście, późniejszy etap jest też możliwy, by rozpocząć montaż sytemu rekuperacji. Wtedy jednak może być już za późno na rezygnację z budowy części kominów do grawitacji lub gruntowy wymiennik ciepła, którego montaż poprzedza wyjście przewodami przez fundament budynku.

Każda inwestycja rekuperacji w Gryfinie i okolicach nadzorowana jest podczas całego cyklu montażowego: od wykonania projektu, poprzez realizację etapu montażu kanałów wentylacyjnych, gruntowego wymiennika ciepła, aż do etapu ostatniego: uruchomienia rekuperatora wraz z jego regulacją zakończoną sporządzeniem protokołu technicznego.

Uruchomienie systemu poprzedza staranna analiza pierwotnego projektu rekuperacji – wszystko po to, by system rekuperacji spełniał zakładane założenia projektowe, a wydatki powietrza w każdym pomieszczeniu, na każdym z biegów rekuperatora, zgodne były z pierwotnymi obliczeniami. Zapewnia to zakładane zyski energetyczne (odzysk ciepła) oraz komfort w rekuperowanych pomieszczeniach.